<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 103
  1. #21
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Dziobal
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    No nie da siê ukryæ, ¿e ksi±¿ka jest genialna przez sam fakt bycia histori± o FNiN, po przeczytaniu a¿ chce siê wskoczyæ w ten ¶wiat. No ale bywa³y lepsze historie o Felixach, muszê siê wiêc trafiæ i gorsze.

  2. #22
    Zaciekawiony FNiN Awatar kacper98
    Do³±czy³
    Dec 2009
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    19

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Mi siê ksi±¿ka bardzo podoba³a, tylko trochê za du¿o opisów tech-inf . Ale je mo¿na po prostu omijaæ. Nie wiem, czy zauwazyli¶cie, ale Alexander Herman wspomina³ co¶ o podpisaniu umowy z firm±... Netrom, czyli instytucj± dobrze nam znan± z PS. Zreszt± przeczytajcie Netrom od ty³u... Mo¿e to oznacza powrót Mortena w nastêpnej czê¶ci? By³oby mi³o (dla nas, bo dla FNiN chyba mniej).

  3. #23
    Zaciekawiony FNiN Awatar dative.
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    40

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Kurczê, ksi±¿ka dopiero co wysz³a, a tu ju¿ trzy strony dyskusji. Wypowiedzieæ siê niestety nie mogê, poniewa¿ mimo moich usilnych starañ i chêci, ksi±¿ki jeszcze nie mam. Odwiedza³am Empik w zesz³ym tygodniu- powiedziano mi, ¿e nowa czê¶æ FNiN wyjdzie 24 marca. Tego dnia zameldowa³am siê w salonie i nic. Ponoæ w ¿adnym Empiku w Polsce nie ma, wiêc sk±d wy, do cholery, macie tê ksi±¿kê, bo pyta³am w ró¿nych ksiêgarniach? W koñcu zamówi³am. Przyjdzie w ¶rodê. Najwcze¶niej.
    Niestety wasze opinie mnie zawodz±. Jestem fank± serii i po ponad roku czekania szykowa³am siê na najlepsz± czê¶æ ze wszystkich. Nie zniechêcili¶cie mnie jednak, bo taka ju¿ jestem, ¿e na ka¿dy temat mam w³asne zdanie. Poza tym- to FNiN, wrêcz musi mi siê spodobaæ, nawet je¶li zgodzê siê z waszymi uwagami.
    Niestety wkurzy³a ( ¿eby nie powiedzieæ gorzej, bo a¿ siê ci¶nie na usta)mnie wiadomo¶æ, ¿e Felix ma byæ z Laur± ( wywnioskowa³am z komentarzy). Kurde, ja nie chcê! Nie lubiê jej. Czerwone w³osy, srebrna spódniczka. K³amstwa i jakie¶ por±bane historyjki. NIE.NIE.NIE. Paula by³a duchem, ale to j± widzia³am u boku ch³opaka. Tajemnicz±, nie¶mia³±, ciekaw± postaci±, która mia³a mnie zaskakiwaæ w nastêonych czê¶ciach. Tymczasem, jej w±tek siê urwa³, a na jej miejsce, ni st±d ni zow±d wskakuje jaka¶...NIE.
    Ostatnio edytowane przez dative. ; 25-03-11 o 21:39 Powód: literówki

  4. #24
    Zainspirowany FNiN Awatar გრიგოლი
    Do³±czy³
    Feb 2011
    P³eæ
    Posty
    59

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    By³a taka sobie. Poprzednie czê¶ci by³y du¿o lepsze. Nie wiem, czemu tak s±dzê, ale. No, w³a¶ciwie to by³y te¿ fajne fragmenty...
    Jak co¶ jest logiczne lub wydaje siê logiczne lub jest dla nas korzystne, to jest prawdziwe. Bo tak.

    Jak co¶ nie jest logiczne i nie wydaje siê logiczne, i nie jest dla nas korzystne, a do tego jest dla nas niebezpieczne, to jest fa³szywe. Bo nie.

    Nie ma g³upich pytañ, s± tylko g³upi ludzie...

    Co¶ – pomimo swojej krótko¶ci – wyraz zdolny pomie¶ciæ w sobie wszystkie pojêcia znanego nam wszech¶wiata, a tak¿e tych oddalonych o parê dymków, kresek, kieliszków, szklanek i wiader.

  5. #25
    Zaciekawiony FNiN Awatar kacper98
    Do³±czy³
    Dec 2009
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    19

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Jak dla mnie to w tej ksi±¿ce (nie serii) mog³yby byæ tylko utarczki FNiN w szkole. Sam bunt maszyn w Buncie Maszyn by³ jak dla mnie przera¼liwie nudny... Za to te szkolne sprawy... Palce lizaæ!!!

    PS. Co mnie w ca³ej serii mêczy, to ci±g³e opisy techniczne. Nie wiem, czy znalaz³by siê choæ jeden czytelnik, któremu to odpowiada...

  6. #26
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Do³±czy³
    Jul 2010
    P³eæ
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Cytat Zamieszczone przez kacper98 Zobacz posta
    PS. Co mnie w ca³ej serii mêczy, to ci±g³e opisy techniczne. Nie wiem, czy znalaz³by siê choæ jeden czytelnik, któremu to odpowiada...
    Mi siê podoba.

  7. #27
    Zaciekawiony FNiN Awatar dative.
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    40

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Ja siê z Kacprem zgadzam. Opisy technologiczne s± gratk± dla kogo¶, kto siê tym interesuje. Przeciêtny czytelnik natomiast ostrzy sobie zêby na rozwiniêcie umiejêtno¶ci paranormalnych Niki, teksty Neta czy perturbacje klasy drugiej "a".

  8. #28
    Zafascynowany FNiN Awatar Bigben
    Do³±czy³
    Mar 2011
    P³eæ
    Wiek
    24
    Posty
    442

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Skoro pan Kosik mówi³, ¿e w 9 czê¶ci pojawi± siê Pier¶cienie, a w BM IBN mia³ podpisaæ umowê z firm± Netrom. To by mog³o wyja¶niaæ czemu SSman mia³ znak 3T.

  9. #29
    Zaciekawiony FNiN Awatar kacper98
    Do³±czy³
    Dec 2009
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    19

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    M±drze wykombinowane . To jest mo¿liwe, ale chyba pier¶cieñ, a nie pier¶cienie, bo by³ jeden

  10. #30
    Zaciekawiony FNiN Awatar ka123
    Do³±czy³
    Mar 2011
    P³eæ
    Posty
    30

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Ja niestety nie mam jeszcze ksi±¿ki, gdy¿ w Empiku wykupiono wszystkie czê¶ci. Podobnie jak dative. czekam do ¶rody. -,-
    Czytam i strasznie siê cieszê, ¿e bêdzie Laura! A co do opisów technicznych to mnie te¿ nudz±. ;D
    Skoñczy³y siê polowania na czarownice. Teraz czarownice poluj± na ludzi.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê