<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 103
  1. #11
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Zdziwi³o mnie to, ¿e nikt z was nie wspomnia³ jeszcze o bli¼niakach, którzy zwiedzali razem z Felixem, Netem i Nik± IBN. Chyba wszyscy wiedz±, ¿e Micha³ i Bartosz Hernasowie to postacie istniej±ce w realu i zarz±dzaj±ce t± stron±. Zazdroszczê im tego, ¿e spotka³ ich taki zaszczyt (oczywi¶cie zazdroszczê w sposób pozytywny, nie destrukcyjny).
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  2. #12
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    38

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    No có¿ nie wiedzia³em... Gratulujê
    GG: 28334318
    Lokalizacja: Szczecin, ZachPom, Polska
    Pozdrawiam!

  3. #13
    Fan FNiN Awatar roux_fox
    Do³±czy³
    Feb 2010
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    545

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    @FNIN: zauwa¿yli, zauwa¿yli, u¶miechnê³am siê jak to zauwa¿y³am

    Co do ksi±¿ki, jak ju¿ zauwa¿yli niektórzy, brak tego w±tku który by ci±gn±³ te poboczne (tj w PN k³opoty finansowe siê wi±za³y z Knipszycem i Bazyliszkiem). Pozytywnie zaskoczy³o mnie pojawienie siê Laury (mówi³am ¿e Felix musi z ni± byæ po feriach!ha!), tak samo mi³o siê czyta³o scenki z ¿ycia szkolnego i pracy Niki. Na plus s± te¿ zgrabne nawi±zania do poprzednich czê¶ci, i oczywi¶cie fakt ¿e p. Rafa³ bêdzie kontynuowa³ w±tek Wunrunga w nast. czê¶ciach (yeah!). Humoru szkolnego mi trochê brak³o i zdolno¶ci Niki, ale to takie drobiazgi w sumie. Na plus jest stopniowa zmiana charakteru relacji Net-Nika. Tradycyjnie trochê mêczy³y mnie opisu tech-inf ale nie by³o ich tak znowu du¿o.
    Reasumuj±c: czê¶æ w bardzo fninowym stylu, choæ nie przebije TMK i PN bêd±cych w moim osob. rankingu na dwóch pierwszych pozycjach.
    Wanting to be someone else is a waste of the person you are.

  4. #14
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Jan 2011
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    29

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Mi siê podoba³o, faktycznie ma³o by³o o Buncie Maszyn, wed³ug mnie lepsze by³y Trzy Kuzynki. Felix i Laura, fragmenty, które ich dotyczy³y by³y fajne I tyle... Jeszcze zastosujê skalê od 1-10 i stawiam 8

  5. #15
    Zaciekawiony FNiN Awatar Jeziu5
    Do³±czy³
    Apr 2008
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    47

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Ksi±¿ka ogólnie bardzo fajna. Nie przeskoczy³a mojego ukochanego tomu TMK, ale uplasowa³a siê gdzie¶ miejsce za nim. Nie zgadzam siê do koñca z wami, ze ma³o by³o tego buntu maszyn. Tak na powa¿nie trwa³ on od strony 243 do 419. To prawie 200 stron czyli po³owa ksi±¿ki. Podoba³o mi siê znowu wprowadzenie postaci karykaturalnych podczas wycieczki. Podstarza³e ma³¿eñstwo i ofiary bezstresowego wychowania rozbawia³y mnie do ³ez. Nie do koñca podoba³ mi siê w±tek z kopi± Manfreda, która ich tak nagle zaczê³a sponsorowaæ. Nie wiem sam do koñca czemu - jako¶ mi siê to za ma³o realne wydaje, nawet jak na fantastykê. Plus za zakoñczenie pani Ilony. Ta babka wnerwia³a mnie ju¿ od PN i dobrze, ¿e tak skoñczy³a. Szkoda, ¿e to tylko ksi±¿ka Podsumowuj±c - dobra ksi±¿ka pana Kosika.

  6. #16
    Fan FNiN Awatar bim
    Do³±czy³
    May 2006
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Nie czytam dok³adnie co pisali¶cie, bo niestety jeszcze ksi±¿ki nie mam w rêkach. Jedyne wyja¶nienia co do naszej obecno¶ci w ksi±¿ce. Jest to taki swoisty prezent od Pañstwa Kosik, który obgadywali¶my ju¿ jaki¶ czas temu (kiedy by³a charytatywna aukcja na wystêp w ksi±¿ce), ale nie chwalili¶my siê bo i po co? Lepiej jak kto¶ kojarzy nazwisko to zrozumie, jak nie to pomy¶li ¿e postaæ fikcyjna ;]

  7. #17
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Mi ksi±¿ka ogólnie siê podoba³a. Brakowa³o mi w±tków humorystycznych (by³y g³ównie na pocz±tku i na koñcu ksi±¿ki, ¶rodek raczej pusty). Kolejna ciotka - ok. Portier i Dolores/Rosmery - ok. Felix&Laura - w zasadzie mog³o byæ, choæ dla mnie takie... puste. Wycieczka - no jak¿e nie zauwa¿yæ Braci

    Zasadniczo wszystko mi siê podoba³o Oczywi¶cie by³y takie momenty, które mniej (chocia¿by, wg mnie, faktycznie za czêsto i bez zwi±zku wykorzystano ¦wiadków Jehowy, przy domu Felixa - ok, w kawiarni - na si³ê). Poza tym faktycznie, g³ówny w±tek sta³ sie równy z pobocznymi, ale szczerze mówi±c nie mam tu tego za z³e, bo poboczne wszystko nadrabia³y
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  8. #18
    Zaciekawiony FNiN Awatar Teen-Ninja
    Do³±czy³
    Mar 2011
    P³eæ
    Posty
    14

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Ja jeszcze ni mam, ale chyba kupiê

  9. #19
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Dziobal
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    ¦rednio-zar±bista ksi±¿ka. Ju¿ pisa³em, ¿e zamierzam siê d³u¿ej rozpisaæ

  10. #20
    Zaciekawiony FNiN Awatar dominik7600
    Do³±czy³
    Feb 2011
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    22

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Ksi±¿ka mi siê bardzo podoba³a Tylko czeka³em na moment kiedy siê oka¿e, ¿e Ciotka Niki naprawdê by³a ze ¦wiadków Jehowy
    No, bo ci±gle j± z nimi mylili. Na 348( co¶ ko³o tego) jest tekst, ¿e Ilona Bogucka wchodzi³a w szpilkach na Giewont. Czy wam to co¶ nie mówi? Hehe Dobrze, ¿e j± wykopali z pracy;DTeraz z niecierpliwo¶ci± czekam na 9 czê¶æ. Ciekawe, bo ma siê pojawiæ znowu Pier¶cieñ. Sam autor gdzie¶ to pisa³

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê