<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 21 do 30 z 103
    Zagorzay Fan FNiN Awatar Dziobal
    Doczy
    Jun 2009
    Pe

Domylnie Odp: Wraenia oglne, czyli jak bardzo ci si podoba BM.

No nie da si ukry, e ksika jest genialna przez sam fakt bycia histori o FNiN, po przeczytaniu a chce si wskoczy w ten wiat. No ale byway lepsze historie o Felixach, musz si wic trafi i gorsze.

Zaciekawiony FNiN Awatar kacper98
    Doczy
    Dec 2009
    Pe

Mi si ksika bardzo podobaa, tylko troch za duo opisw tech-inf . Ale je mona po prostu omija. Nie wiem, czy zauwazylicie, ale Alexander Herman wspomina co o podpisaniu umowy z firm... Netrom, czyli instytucj dobrze nam znan z PS. Zreszt przeczytajcie Netrom od tyu... Moe to oznacza powrt Mortena w nastpnej czci? Byoby mio (dla nas, bo dla FNiN chyba mniej).

Zaciekawiony FNiN Awatar dative.
    Doczy
    Apr 2010
    Pe

Kurcz, ksika dopiero co wysza, a tu ju trzy strony dyskusji. Wypowiedzie si niestety nie mog, poniewa mimo moich usilnych stara i chci, ksiki jeszcze nie mam. Odwiedzaam Empik w zeszym tygodniu- powiedziano mi, e nowa cz FNiN wyjdzie 24 marca. Tego dnia zameldowaam si w salonie i nic. Pono w adnym Empiku w Polsce nie ma, wic skd wy, do cholery, macie t ksik, bo pytaam w rnych ksigarniach? W kocu zamwiam. Przyjdzie w rod. Najwczeniej.
    Niestety wasze opinie mnie zawodz. Jestem fank serii i po ponad roku czekania szykowaam si na najlepsz cz ze wszystkich. Nie zniechcilicie mnie jednak, bo taka ju jestem, e na kady temat mam wasne zdanie. Poza tym- to FNiN, wrcz musi mi si spodoba, nawet jeli zgodz si z waszymi uwagami.
    Niestety wkurzya ( eby nie powiedzie gorzej, bo a si cinie na usta)mnie wiadomo, e Felix ma by z Laur ( wywnioskowaam z komentarzy). Kurde, ja nie chc! Nie lubi jej. Czerwone wosy, srebrna spdniczka. Kamstwa i jakie porbane historyjki. NIE.NIE.NIE. Paula bya duchem, ale to j widziaam u boku chopaka. Tajemnicz, niemia, ciekaw postaci, ktra miaa mnie zaskakiwa w nastonych czciach. Tymczasem, jej wtek si urwa, a na jej miejsce, ni std ni zowd wskakuje jaka...NIE.
    Ostatnio edytowane przez dative. ; 25-03-11 o 21:39 Powd: literwki

Bya taka sobie. Poprzednie czci byy duo lepsze. Nie wiem, czemu tak sdz, ale. No, waciwie to byy te fajne fragmenty...
    Jak co jest logiczne lub wydaje si logiczne lub jest dla nas korzystne, to jest prawdziwe. Bo tak.

Jak co nie jest logiczne i nie wydaje si logiczne, i nie jest dla nas korzystne, a do tego jest dla nas niebezpieczne, to jest faszywe. Bo nie.

Nie ma gupich pyta, s tylko gupi ludzie...

Co – pomimo swojej krtkoci – wyraz zdolny pomieci w sobie wszystkie pojcia znanego nam wszechwiata, a take tych oddalonych o par dymkw, kresek, kieliszkw, szklanek i wiader.

Doczy
    Dec 2009
    Pe

Jak dla mnie to w tej ksice (nie serii) mogyby by tylko utarczki FNiN w szkole. Sam bunt maszyn w Buncie Maszyn by jak dla mnie przeraliwie nudny... Za to te szkolne sprawy... Palce liza!!!

PS. Co mnie w caej serii mczy, to cige opisy techniczne. Nie wiem, czy znalazby si cho jeden czytelnik, ktremu to odpowiada...

Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Doczy
    Jul 2010
    Pe

Cytat Zamieszczone przez kacper98 Zobacz posta
    PS. Co mnie w caej serii mczy, to cige opisy techniczne. Nie wiem, czy znalazby si cho jeden czytelnik, ktremu to odpowiada...
    Mi si podoba.

Zaciekawiony FNiN Awatar dative.
    Doczy
    Apr 2010
    Pe

Ja si z Kacprem zgadzam. Opisy technologiczne s gratk dla kogo, kto si tym interesuje. Przecitny czytelnik natomiast ostrzy sobie zby na rozwinicie umiejtnoci paranormalnych Niki, teksty Neta czy perturbacje klasy drugiej "a".

Zafascynowany FNiN Awatar Bigben
    Doczy
    Mar 2011
    Pe

Skoro pan Kosik mwi, e w 9 czci pojawi si Piercienie, a w BM IBN mia podpisa umow z firm Netrom. To by mogo wyjania czemu SSman mia znak 3T.

Doczy
    Dec 2009
    Pe

Mdrze wykombinowane . To jest moliwe, ale chyba piercie, a nie piercienie, bo by jeden

Zaciekawiony FNiN Awatar ka123
    Doczy
    Mar 2011
    Pe

Ja niestety nie mam jeszcze ksiki, gdy w Empiku wykupiono wszystkie czci. Podobnie jak dative. czekam do rody. -,-
    Czytam i strasznie si ciesz, e bdzie Laura! A co do opisw technicznych to mnie te nudz. ;D
    Skoczyy si polowania na czarownice. Teraz czarownice poluj na ludzi.

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2020. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.