<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Dr House

  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Lady House
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Posty
    18

    Domyślnie Dr House

    Chyba każdy, o czym jest ten serial.
    Oglądacie go? Co o nim sądzicie? Jaka jest wasza ulubiona postać/odcinek?

    Muszę się przyznać, że Housemania trwa u mnie od ok. roku i nie zamierza się jak na razie skończyć. Lubię oglądać, chociaż jak leci na TVP2 czy TVN to czasem opuszczę, wolę sobie obejrzeć nowy odcinek na necie.
    Co do ulubionej postaci - to House i Trzynastka. A odcinek... 21 w pierwszym sezonie i 2 ostanie 4 sezonu.

  2. #2
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Dr House

    Lubię Housa, ale oglądanie nachodzi mnei falami - raz długo oglądałem jak leciał w TVP2 czy AXN, potem z płyt czy w necie, przeważnie okresy oglądania w jakiś sposób były przeplatane tymi nie oglądania. Obecnie trwa to drugie

    Sam serial, mimo iż jest wyraźnie sztuczny, to ogólnie rzecz biorąc podoba mi się. Ulobione postacie? Hmm... Raczej House i Wilson.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN Awatar ka123
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: Dr House

    Ja też oglądam Dr Housa. Strasznie interesujący, choć niektórych słów nie rozumiem.
    Moja ulubiona postać? Chase i House.
    Skończyły się polowania na czarownice. Teraz czarownice polują na ludzi.

  4. #4
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Dr House

    Był pewien czas kiedy oglądałem Housa, jednak nie było to długo... Po prostu kiedyś polecił mi go kolega, ale po jakimś czasie serial znudził mi się. Nie wiem dlaczego, ale teraz wydaje mi się jakiś taki dziwny. Według mnie w którymś momencie stracił swój charakterystyczny klimat i dlatego przestałem go oglądać.

  5. #5
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Dr House

    Ja lubię ten serial, kiedyś oglądałam jak tylko się dało, teraz rzadziej, nie mam za bardzo czasu. Bardzo ciekawy, momentami prześmieszny, zdarzają się nudniejsze odcinki. Najbardziej lubię chyba Hause'a i Cuddy, choć lubię też Wilsona i Cameron.

  6. #6
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Dr House

    Lubię czasem sobie go obejrzeć, zwłaszcza, by się pośmiać z np. śmierci od zranienia stanikiem czy pseudomedycznego bełkotu.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  7. #7
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Dr House

    Season finale na kozaku, jestem ciekaw jak rozwiążą fakt że cuddy odchodzi z serialu....no i powrót house z hawajów.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  8. #8
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Dr House

    WYPOWIED? ZAWIERA SPOILERY DO FINA?U SEZONU 7.
    //W takim przypadku warto użyć "tag na hide" .//Zeg

    A mi się w ogóle nie podobało zakończenie tego sezonu i bynajmniej nie dlatego, że Cuddy nie wróciła do House'a. Poprzednie kilka odcinków podniosło poziom całego sezonu, który, mówiąc delikatnie, był słaby. Powrót Trzynastki bardzo pomógł, a sprawa finałowa z Taubem naprawdę była ciekawa. Mimo wszystko po finale tego sezonu oczekiwałam zdecydowanie więcej. Nie wyobrażam sobie serialu bez Cuddy, ale zobaczę, jak to wyjdzie dopiero po wakacjach.
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 04-06-11 o 19:45
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  9. #9
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Dr House

    Imo nie było tak źle w 7 sezonie, było pare dobrych odcinków, a większość trzymała poziom (matka cuddy i kombinacje z Masters, kanibal w szpitalu, skok house'a, akcje wilson - house, wyjście 13'stki z więzienia) jedyne co mnie doprowadzało do szału to...Masters.


    Sama akcja z masters/matka cuddy jest jednym z moich ulubionych odcinków, heh.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  10. #10
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: Dr House

    Mhmm Uwielbiam oglądać House'a, a nie przepadam zbytnio za serialami... Ulubione postacie... chyba House na pewno... i Cuddy Szczególnie wtedy jak są razem.
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 15-02-13 o 16:10 Powód: bez spacji przed przecinkami

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę