<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Dr House

  1. #11
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Dr House

    Widziałam jeden odcinek i szczerze mówiąc, nie oszalałam na jego punkcie. Może to było za mało, a może po prostu to nie dla mnie.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 15-02-13 o 20:49

  2. #12
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Dr House

    Swego czasu oglądałem ilekroć był nowy odcinek. Budowa szkieletu zachowań głównego bohatera, sprawiała, że serial mi się nie nudził. Niestety, przegrałem władze na telewizorem, przez co ów serial zastąpił Ojciec Mateusz, którego fenomen mnie zadziwia. A gdy pilot był poza mym zasięgiem zbyt długi czas, straciłem motywacje do oglądania.
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najważniejszą sprawą jest wywarcie na partnerze pozytywnego wrażenia. Jeśli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakładać drogich, markowych strojów, wystarczy coś czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam świetnie. Nie ma nic czystszego niż kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

  3. #13
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Dr House

    Nigdy jakoś nie oglądałam tego serialu, jeśli już, to kiedy akurat nic innego nie było w TV.

    Cytat Zamieszczone przez CezarIXen Zobacz posta
    Budowa szkieletu zachowań głównego bohatera, sprawiała, że serial mi się nie nudził.
    ... i trzeba przyznać, że, jak Cezar zauważył, jest strasznie przewidywalny.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 20-02-13 o 00:12

  4. #14
    Zainspirowany FNiN Awatar Biolożka
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Dr House

    Serialu raczej już nie oglądam z braku czasu, ale generalnie go lubię. Jednak nie było trudno z niego zrezygnować, bo po pewnym czasie już nie jest tak ciekawy jak na początku.

  5. #15
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Dr House

    Oglądałam pierwsze sezony, chyba 3, zresztą i tak bardzo wybiórczo. House wzbudzał skrajne emocje - momentami kochałam go za jego wiedzę, by za chwilę nienawidzić go za arogancję. Przestałam oglądać z braku czasu, nigdy też nie byłam wielką fanką seriali. Zobaczyłam też ostatni odcinek i moim zdaniem był najlepszym możliwym zakończeniem serii. Koniec końców, dzięki temu odcinkowi, Gregory House wypadł u mnie na plusie.

    I can't drown my demons, they know how to swim

  6. #16
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Dr House

    Cytat Zamieszczone przez Alfa Zobacz posta
    Przestałam oglądać z braku czasu, nigdy też nie byłam wielką fanką seriali.
    Studentka, która nie lubi seriali - Alfa, nie znam ani jednego studenta, który nie lubi oglądać seriali maniakalnie. Chyba jesteś wyjątkiem, który potwierdza regułę

  7. #17
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Dr House

    Isaa - skąd takie spostrzeżenia? Studenci to jacyś serialowi maniacy? Po swoich znajomych jakoś nie zauważam
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #18
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Dr House

    Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    Isaa - skąd takie spostrzeżenia? Studenci to jacyś serialowi maniacy? Po swoich znajomych jakoś nie zauważam
    Cóż, po obserwacji moich znajomych tak wynika Pewnie wynika to z faktu, że seriale zajmują dużo czasu, a czego się nie robi, żeby się nie uczyć

  9. #19
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Dr House

    Serial lubię bardzo, ale tylko ze względu na moją ulubioną postać - Remy Hadley znaną szerzej jako 13. No, ostatnio polubiłam też tą małą Chinkę z ostatniego sezonu. Ale 13 nic i nikt nie pobije. Kurde, szkoda, że przerwali serial... Chciałabym się dowiedzieć, czy House dotrzymał słowa...
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  10. #20
    Zainspirowany FNiN Awatar nika22
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    103

    Domyślnie Odp: Dr House

    Lubię House'a, ale nie ubóstwiam. Ulubione postacie to oczywiście House oraz Wilson.
    WWJD?

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę