<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Programistagd
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Posty
    35

    Wink Gra z fragmentami FNiN

    Witam!
    Tworze grę internetową i dogadałem się z Powergraphem, że fragmenty FNiN oraz opowiadanie Ściema Smoczysława będą mogły się znaleźć w mojej grze.
    Wkrótce zaczniemy prace nad tym wszystkim,a póki co na stronie głównej i blogu jest zapowiedź(również w j. angielskim).
    Strona mojej gry to http://ludzix.com/.
    Zapraszam do rejestracji(niestety serwer nie jest całodobowy; nieoficjalnie podam, że najprawdopodobniej będzie całodobowy od wakacji).
    To tyle. Będą wszystkie fragmenty ze strony wydawnictwa, a jak dostaniemy pozwolenie to niektóre z nich przetłumaczymy też na język angielski - choć to w nie najbliższej przyszłości.
    -Programistagd

  2. #2
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Gra z fragmentami FNiN

    Hm... pomysł fajny, tylko, że kto poza fanami FNiN (tymi na forum i nie tylko), będzie chciał w to grać?

  3. #3
    Zainspirowany FNiN Awatar გრიგოლი
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: Gra z fragmentami FNiN

    Stempel, to może właśnie zachęcić do czytania FNiN'a. Jak się zainwestuje w reklamę, stronę itp., to może wyjść naprawdę fajnie. A na temat jakości gry się nie wypowiadam (jeszcze), bo nie udało mi się jeszcze wejść.
    Jak coś jest logiczne lub wydaje się logiczne lub jest dla nas korzystne, to jest prawdziwe. Bo tak.

    Jak coś nie jest logiczne i nie wydaje się logiczne, i nie jest dla nas korzystne, a do tego jest dla nas niebezpieczne, to jest fałszywe. Bo nie.

    Nie ma głupich pytań, są tylko głupi ludzie...

    Coś – pomimo swojej krótkości – wyraz zdolny pomieścić w sobie wszystkie pojęcia znanego nam wszechświata, a także tych oddalonych o parę dymków, kresek, kieliszków, szklanek i wiader.

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN Awatar Programistagd
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Posty
    35

    Domyślnie Odp: Gra z fragmentami FNiN

    Na wakacjach serwery będą od 9:00 do jakiejś 21:00, a potem całodobowe.
    Gra nie jest tylko poświęcona FNiN, to tylko taki "dodatek" i to całkiem niewielki.

  5. #5
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Gra z fragmentami FNiN

    Cytat Zamieszczone przez გრიგოლი Zobacz posta
    Stempel, to może właśnie zachęcić do czytania FNiN'a. Jak się zainwestuje w reklamę, stronę itp., to może wyjść naprawdę fajnie. A na temat jakości gry się nie wypowiadam (jeszcze), bo nie udało mi się jeszcze wejść.
    No, w sumie to masz rację. Wystarczy, że ktoś zacznie grać, stwierdzi, że mu się to podoba, a potem zacznie szukać więcej informacji i tak dowie się o książce. Pomyśli, że skoro gra mu się podobała to i książka będzie fajna. Może w ten sposób będzie więcej wielbicieli FNiN.
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę