<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Bezkształt
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    49

    Wink Do wszystkich ubolewających :)

    No więc, temat kieruję do wszystkich osób ubolewająych nad faktem, że Felix, Net i Nika NICZEGO nie zapamiętali ze swoich "sennych" podróży w tej części. A tak przeglądając ten dział forum natknąłem się na kilka takich wzdechnięć
    Chciałem tylko zauważyć, że w rozdziale gdzie superpaczka była w Instytucie Badań Nadzwyczajnych, byli u tego specjalisty od snów. I on im powiedział, że "pamięta się tylko sny przerwane", czy jakoś tak. W każdym razie sens jest ten sam. Tak więc dla mnie by było czymś nielogicznym, gdyby Felix Net i Nika wszystko zapamiętali, bo przecież dociągnęli ten sen tak jakby do końca i wszystko zakończyli, tzn. zniszczyli Mortena i tak dalej... Przynajmniej tak to odbieram, może się mylę. Jak tak, to wyprowadźcie mnie z błędu Mogę się mylić, bo książkę czytałem dość dawno i mogłem zapomnieć co nieco. Co wy o tym myślicie?
    - Kino alternatywne? - zastanowił się Felix (...)
    - Raczej miałam na myśli Greenewaya piiip, Aronofskyego piiip, von Triera piiip... i tego typu rzeczy...
    - A ja widziałem ostatnio Kielecką masakrę szlifierką kątową - przypomniał sobie Net...


  2. #2
    Zaciekawiony FNiN Awatar Juna
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Do wszystkich ubolewających :)

    A... ja o coś tu spytam... Zegarmistrz coś mówił, że "wrócicie do rzeczywistości i nie będziecie niczego pamiętać" (nie mam przy sobie książki) może to jego zasługa, że nie pamiętają? Khem... jeśli tak to go zabiję...
    P.S (odnośnie pierwszego postu) to miało mnie pocieszyć? Jeśli tak, to nie pomogło...
    Ile razy mam ci powtarzać, że nikt nie może wiedzieć, CO BY BY?O GDYBY?
    *
    Miłośniczka Opowieści z Narnii.
    *
    Lubię Gravy. Pomarańczowe.
    *
    Nie słuchaj mnie. Gadam bzdury.

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN Awatar Bezkształt
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: Do wszystkich ubolewających :)

    Niiee, to nie miało pocieszyć. Bardziej chciałem wyjaśnić. A rzeczywiście, chyba to ty masz rację. Chyba to po prostu wina Zegarmistrza. Mmmm... okej, to ja szykuję nóż, ty się zajmij czarnym workiem, dobra?
    - Kino alternatywne? - zastanowił się Felix (...)
    - Raczej miałam na myśli Greenewaya piiip, Aronofskyego piiip, von Triera piiip... i tego typu rzeczy...
    - A ja widziałem ostatnio Kielecką masakrę szlifierką kątową - przypomniał sobie Net...


  4. #4
    Zafascynowany FNiN Awatar Y-oda
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    213

    Domyślnie Odp: Do wszystkich ubolewających :)

    Moim zadaniem Zegarmistrz mógł faktycznie maczać w tym palce, ale sporą część mogli sami zapomnieć. Zapominamy nawet sny w czasie których się budzimy. A większość dośnili do końca. Przynajmniej Manfred coś zapamiętał.
    Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentują nicość samą w sobie?
    NO I:
    Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiów są w stanie zdeterminować neutralną cywitatywę absolutnego relatywizmu immanentno-transcendentalnej solipsystycznej jaźni?

    Franciszek Fiszer

    http://yodastories.blogspot.com/

  5. #5
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: Do wszystkich ubolewających :)

    Zeg siedzi w Lublinie, ale okazję (Falkon) przegapiliście aby go dorwać
    Souls are soft and fluffy.

  6. #6
    Zainspirowany FNiN Awatar Miśkaxd
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Posty
    89

    Domyślnie Odp: Do wszystkich ubolewających :)

    Wiecie...ja dopiero to czytam, i nie wiem jak się skończy, ale przecież Felix i Net (nie wiem jak było z Niką)_nie skończyli tych pierwszych snów...no bo jechali w karocy i (przynajmniej w pierwszych koszmarach) nie dotarli do celu- jeżeli się mylę, to przepraszam, ale jak mówiłam DOPIERO ZACZĘŁAM CZYTAĆ
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 27-12-12 o 17:56

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN Awatar Paczajec
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Do wszystkich ubolewających :)

    Może mówię nie na temat, ale co do pierwszych zdań ze snami nie jest tak, że pamięta się tylko sny przerwane (chociaż jest to fakt), lecz zapamiętywanie snów można wyćwiczyć i po jakimś miesiącu będzie się pamiętać wszystkie 4-5 snów (bo tyle się nam śni podczas jednej nocy).

    Dziękuję za uwagę (chociaż pewnie nikt na to uwagi nie zwróci).

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN Awatar Mam mózg
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Do wszystkich ubolewających :)

    Uważam, że Zegarmistrz raczej nie maczał w tym palców, a jeśli tak, to w niewielkim stopniu. Sporą część snów bohaterowie zapewne zapomnieli samoistnie
    Ostatnio edytowane przez Alfa ; 18-10-13 o 19:38
    Bez względu na wszystko
    pamiętaj że uśmiech jest jak słońce. Nie ma bez niego życia.

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę