<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1
    Fan FNiN Awatar bim
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domyślnie Konkurs Felixnetinika.pl


  2. #2
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Konkurs Felixnetinika.pl

    NIE!

    NIE ZGADZAM SIę!

    Czemu nie mogą zrobić normalnie premiery?! Muszą wydziwiać?! W zeszłym roku był Empik - dało się przeżyć, jest nie tak daleko, choć i tak chciałem poczekać do poniedziałku i iść do mojej ulubionej księgarni, lecz i tak nie wytrzymałem. W tym roku wynaleźli sobie jakieś saloniki, których ze świecą szukać :/ Nie wystarczyłoby im po prostu specjalna zakładka w tych dwóch sklepach, z którą można wygrać coś w konkursie i do tego premiera równo wszędzie?! Wiem, że zyski, itd., ale najbliższy Relay, jaki znam, jest ode mnie oddalony z jakieś trzy lata świetlne i nie mam zamiaru jeachać tam po jedną książkę, nawet FNiN. Kilka miesiecy temu był bliżej inmedio, ale, o ile mnie pamięć nie myli nie przestawiłem wydarzeń, po dwóch miesiącach sie zwinęli i powstał "Dom Chleba".

    Wygląda na to, że jedyną szansą na książkę w terminie będzie wygranie jej w konkursie Bim, BartG: mogę startować?
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  3. #3
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Konkurs Felixnetinika.pl

    Cytat Zamieszczone przez kam193 Zobacz posta
    NIE!

    NIE ZGADZAM SIę!

    Czemu nie mogą zrobić normalnie premiery?! Muszą wydziwiać?! W zeszłym roku był Empik - dało się przeżyć, jest nie tak daleko, choć i tak chciałem poczekać do poniedziałku i iść do mojej ulubionej księgarni, lecz i tak nie wytrzymałem. W tym roku wynaleźli sobie jakieś saloniki, których ze świecą szukać :/ Nie wystarczyłoby im po prostu specjalna zakładka w tych dwóch sklepach, z którą można wygrać coś w konkursie i do tego premiera równo wszędzie?! Wiem, że zyski, itd., ale najbliższy Relay, jaki znam, jest ode mnie oddalony z jakieś trzy lata świetlne i nie mam zamiaru jeachać tam po jedną książkę, nawet FNiN. Kilka miesiecy temu był bliżej inmedio, ale, o ile mnie pamięć nie myli nie przestawiłem wydarzeń, po dwóch miesiącach sie zwinęli i powstał "Dom Chleba".
    Od czego jest internet? Merlin.pl i masz kuriera z książeczką w dzień premiery, jeśli nie wcześniej.

    Ciekawe dlaczego nie ma sprzedaży w Empiku...
    Empik jest już prawdziwym gigantem, wypierającym wszystko inne z rynku i dyktującym ceny(patrz: zablokowali fuzję merlin.pl i empiku, żeby przeciwdziałać monopolowi). Może jakieś wybitnie niekorzystne warunki zaproponowali Powergraphowi? Albo w ostateczności FNiN chodziłoby po 40 zł i więcej w empiku?
    Ostatnio edytowane przez Procesor ; 25-02-11 o 09:47 Powód: ślepota

  4. #4
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Konkurs Felixnetinika.pl

    Wiesz, osobiście wolałbym, żeby w ogóle nie było wyłączności, a po słowach "od 18 marca tylko w salonach:" wnioskuję, że będzie przez pewnien czas tylko tam, czyli nie w Empiku. Internet to nie to samo, co pójść do ksiegarni, wziąć ksiażkę, porozmawiać z panią i zamówić kolejne książki Poza tym za dużo czasu minie odkąd zamówię, a mogę czytać

    Co do warunków - może nie niekprzystne, tylko salony dały korzystniejsze, a Empik chciał zeszłoroczne lub ciut gorsze.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Konkurs Felixnetinika.pl

    Cytat Zamieszczone przez Procesor Zobacz posta
    Ciekawe dlaczego nie ma sprzedaży w Empiku...
    Empik jest już prawdziwym gigantem, wypierającym wszystko inne z rynku i dyktującym ceny(patrz: zablokowali fuzję merlin.pl i empiku, żeby przeciwdziałać monopolowi). Może jakieś wybitnie niekorzystne warunki zaproponowali Powergraphowi? Albo w ostateczności FNiN chodziłoby po 40 zł i więcej w empiku?
    Albo Kosik nie chciał wciskać się do takiego giganta, żeby nie nakręcać jeszcze bardziej monopolu? Wszystko jest możliwe. Ew. te 2 saloniki dały lepszą ofertę.
    ===
    E, luz. Obydwa sklepy są w Galerii Krakowskiej. Kocham moje miasto

    @Kam: ehh, ja do księgarni idę nie po to, żeby rozmawiać z kasjerką (jedyne słowa jakie padają z moich ust przy kasie to "...Tak, poproszę (czy dać reklamówkę). Dziękuję." A zamówić kolejne książki mogę przez neta

    Anyway - dooobrze, data bliska, już niedługo zobaczymy czy w wywiadzie naszej dwójki nie oszukano : >

  6. #6
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Konkurs Felixnetinika.pl

    Cytat Zamieszczone przez Awangardowy Kaloryfer Zobacz posta
    Albo Kosik nie chciał wciskać się do takiego giganta, żeby nie nakręcać jeszcze bardziej monopolu?
    W zeszłym roku się "pchał"

    @Kam: ehh, ja do księgarni idę nie po to, żeby rozmawiać z kasjerką (jedyne słowa jakie padają z moich ust przy kasie to "...Tak, poproszę (czy dać reklamówkę). Dziękuję." A zamówić kolejne książki mogę przez neta
    Jakiś czas temu po prostu znalazłem małą księgarnię w centrum miasta, gdzie jest dużo "milej" niz w Empiku. Nie lubię obsługi w Empiku, ludzie w dużej mierze wyglądają na cały czasz obrażonych i latają bez przerwy, złapać kogoś to zadanie na pół godziny, ale jeszcze da się wytrzymać. Gorzej z Matrasem. Chodzą za tobą jak za jakimś złodziejem, strach się odezwać
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  7. #7
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Konkurs Felixnetinika.pl

    Hej, Panowie Adminy, data premiery już znana. Moglibyście już wrzucić ten konkurs, bo tydzień to może być mało na startowanie w nim...

  8. #8
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Konkurs Felixnetinika.pl

    Może być mało, jeszcze chwila, Dziobal, dopieszczamy szczegóły.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  9. #9
    Zainspirowany FNiN Awatar kicek00
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Konkurs Felixnetinika.pl

    No pięknie, będę musiał jechać do Wrocka. Gdzieś na dworcu jest Relay. Inmedio we Wrocławiu jest razem 6.

  10. #10
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Konkurs Felixnetinika.pl

    Można dać mało czasu, ale lepiej dać więcej. Zdecydowanie lepiej.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę