<
Zamknięty wątek
Strona 1 z 26 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 260
  1. #1
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie "Kosikowi sto lat" part.2

    Jak zapewne wszyscy pamiętają, albo i nie, a jak nie pamiętają to sobie przypomną, i jak nie wiedzą, to zaraz się dowiedzą, w zeszłym roku Pan Rafał Kosik, z okazji swoich urodzin dostał "prezent" od całej społeczności tego forum.

    (dla przypomnienia, lub dla nowych użytkowników niewtajemniczonych, link do tamtego tematu: http://forum.fnin.eu/showthread.php?...i-sto-lat-quot
    lub może w skrócie:

    Pan Rafał miał urodziny i wysłaliśmy mu jego portret narysowany prze ze mnie:
    (http://fc09.deviantart.net/fs71/f/20...li-d2zo141.jpg)
    każdy mógł też napisać życzenia, które dołączyliśmy do przesyłki wraz z własnoręcznymi podpisami, które zeskanowaliśmy lub sfotografowaliśmy. )

    Już w tamtym temacie pojawiały się propozycję na prezent na następny rok. W tym roku Pan Rafał skończy okrągłe 40 lat.

    jak mówił Procesor:

    Cytat Zamieszczone przez Procesor
    "Na razie przyszłoroczne urodziny Pana Kosika sobie darujmy - możesz zacząć je organizować po 8 października, bo na razie zrobi się wielki bałagan. "
    a że po urodzinach zeszłorocznych wszyscy o wszystkim zapomnieli, a chodziło mi to po głowie już jakiś czas, warto by temat odnowić

    więc propozycje z tematu zeszłorocznego, dla przypomnienia:

    Cytat Zamieszczone przez kam193
    (...) "Generalnie myślę, że można stworzyć coś na wzór tradycji i co roku wysyłać p. Kosikowi życzenia z jakimś nowym, stworzonym własnoręcznie prezentem. Co roku robiłby to [prezent] kto inny, zawsze można jeszcze organizować jakiś mini-konkurs, np. na najciekawsze życzenia, w którym nagrodą byłoby właśnie wysłanie ich p. Kosikowi. Myślę, że ciekawym pomysłem byłyby też właśnie autografy z ew. dopiskami od uczestników zlotów na konwentach. <- to pomysły na przyszły rok i dalej "
    Cytat Zamieszczone przez Klaudia xd.
    "(...) Znaczy, ta wielgachna laurka, o której mówiłam, to by była a na przyszły rok i zrobiona przez fanklubowiczów. Choćby na Polconie w Poznaniu, czy innymi conie. "
    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz
    "(...) A na przyszłe urodziny robimy taką kminę. Zaczynamy jak najwcześniej i na każdym kolejnym konwencie zbieramy podpisy, układamy życzenia, Bookish'a rysuje podobiznę Kosika, ktoś tworzy coś jeszcze (myślałem o tych figurkach z plasteliny, co to konkurs dość niedawno wygrały na przykład), czyli robimy wszystko to, o czym mówiłem wcześniej. Ale gdzie to rozwinięcie? Ano później robimy tak - gdy już zbierzemy możliwie jak największą i jak najlepszej jakości górę prezentów, najlepiej robionych ręcznie, to umawiamy się 8 października w Warszawie i organizujemy zlot fanów. Na nim tworzymy tę wielką kartę z życzeniami i kupujemy wieeelkiego misia (takiego pluszowego ) i robimy Panu Kosikowi wjazd na chatę z tym wszystkim xD . Można do tego jeszcze jakieś ciasteczko załatwić imitujące tort, najlepiej ze świeczką, która po podpaleniu wygląda jak zimy ogień .

    Co Wy na to, podoba się? "

    Warto by coś w tym kierunku zacząć myśleć, jeżeli chcemy jakoś uczcić urodziny Pana Rafała.

    Pewnie i tak temat przyschnie a pomysły ruszą miesiąc przed urodzinami
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 24-02-11 o 18:22
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  2. #2
    Zafascynowany FNiN Awatar matek-1000
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    437

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Sugeruję zrobić video (albo chociaż audio) życzenia oraz rzeźbę z Kosikiem zamiast kolejnego rysunku.
    Może założymy grupę na FB dotyczącą KSL?
    Do projektu pasuje cytat: "Fail, fail again, fail better"
    Zobacz koniecznie!
    askme.semantiq.eu
    - This is a really simple tool, which can help you learn vocabulary via old school flash cards technique.
    Bonded Balls[/b] - Moja gra logiczna na androida. Proste zasady, lecz trudne poziomy

  3. #3
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Znowu to... może lepiej wyślijcie jakieś wyjebongo życzenia najpierw rodzicom, a potem planujcie niespodziankowanie Kosika na pół roku przed urodzinami...

  4. #4
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Cytat Zamieszczone przez Dziobal Zobacz posta
    Znowu to... może lepiej wyślijcie jakieś wyjebongo życzenia najpierw rodzicom, a potem planujcie niespodziankowanie Kosika na pół roku przed urodzinami...
    Mamy pierwszego sceptyka, tak na dobry początek.
    Niektórzy składają rodzicom wyjebongo życzenia, a to wcale nie przeszkadza im w chęci zrobienia czegoś dla ulubionego pisarza. A te pół roku wcześniej to właśnie jedna z różnic między prezentem dla Kosika, a rodziców: ten pierwszy musi być jak najbardziej dopracowany. Nie będę Ci tłumaczyć oczywistych "dlaczego", jesteś inteligentny gnom, domyślisz się.

    Dziobal generalnie nie jojcz, jeśli nie ma powodu, a tym bardziej sensu.

  5. #5
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Dziobal:

    Cytat Zamieszczone przez Dziobal
    "(...)możemy zrobić coś symbolicznie, poćwiczymy a za rok już damy większy projekt.(...)"
    większy projekt= więcej roboty
    więcej roboty=więcej potrzebnego czasu

    a po za tym:

    Cytat Zamieszczone przez kam193
    "(...) ciekawym pomysłem byłyby też właśnie autografy z ew. dopiskami od uczestników zlotów na konwentach.(...)"
    Cytat Zamieszczone przez Klaudia xd.
    "(...) wielgachna laurka, o której mówiłam, to by była a na przyszły rok i zrobiona przez fanklubowiczów. Choćby na Polconie w Poznaniu, czy innymi conie. (...)"
    konwenty się niedługo zaczynają, nie każdy będzie na każdym, więc...

    a z resztą, po co ja to mówię wogóle, jak nie chcesz, nie podoba ci się to nie, jezu, nikogo nie zmuszam do niczego przecież

    Cytat Zamieszczone przez Bookish'a
    "Warto by coś w tym kierunku zacząć myśleć, jeżeli chcemy jakoś uczcić urodziny Pana Rafała."
    nie chcemy, dobra, to zamknijcie, wyrzućcie do kosza, usuńcie, spalcie temat, czy co tam sobie chcecie

    //Nie przejmuj się jednym marudą, wszyscy inni chcą.//Klaudia
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 24-02-11 o 19:00
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  6. #6
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    837

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Możemy. Zdziwił mnie też fakt, że tak wcześnie, ale pomysł dobry. Tylko wymyślmy coś innego, by nie powielać dawnego pomysłu.

  7. #7
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    1. Ja jestem jak najbardziej za kolejną edycją.

    2. Od razu mówię, że jestem przeciwny "zlotowi fanów" czy "wjazdowi na chatę", bo (przede wszystkim) jest to święto rodzinne, które p. Kosik na pewno będzie chciał spędzić w gronie znajomych, a nie obcych ludzi, których i tak pewnie przyjechałoby raptem kilku

    3. Myślę, że w tym roku przydałoby się coś innego, ale można i oprócz tego czegoś co roku wysyłać inny portret - by p. Kosik mógł nimi wytapetować ściany

    4. Dobra, wracając do tematu: figurka, np. z plasteliny to dobry pomysł, ale... chwalić się, kto co potrafi! Rysowanie, figurki, wiersze czy co-tam-jeszcze-jest! Coś się wybierze Ja z góry mówię, że nie mam żadnych takich talentów.
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 24-02-11 o 18:56
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  8. #8
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    837

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Myślę, że robienie kolejnego portretu Kosika byłoby nieoryginalne. Jeśli już mamy rysować, to może coś wspólnego z FNiN? Podaję luźne pomysły:
    - figurka (z modeliny, gliny),
    - rysunek
    - opowiadanie
    - ładne życzenia
    Coś jeszcze?

  9. #9
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    to może jeżeli za wcześnie, odłóżmy to na później,
    na dniach konkurs zostanie ogłoszony, będziecie mieli się czym zająć.
    odłóżmy sprawę
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  10. #10
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Ja w sumie nie wiem czy dobrym pomysłem jest kolejna podobizna Kosika - niezależnie od formy. No bo raz to fajnie, ale nie można co roku mu jego twarzy wysyłać

    Można by raczej coś związanego z FNiN? Nie wiem co Na przykład... na przykład... No dobra, brak pomysłu
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

Zamknięty wątek
Strona 1 z 26 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę