<
Zamknięty wątek
Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 260
  1. #21
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Można się podpisać na zewnątrz takiego kufla, jakimś markerem, by się nie starło. A podpisują się na przykład tylko Ci, którzy będą chcieli wziąć udział w tym hipotetycznym spotkaniu w pubie za parę lat . (żeby miejsca nie zabrakło) Oczywiście nie samym kuflem człowiek żyje, dlatego to tylko jedna z wielu propozycji małej części całości prezentu. Większych niż półlitrowe chyba nie ma, a jeśli są, to nie ma sensu takiego kupować. Myślałem też nad kuflem drewnianym, one wszystkie wyglądają epicko! No ale, jeszcze coś się wymyśli, to tylko luźna propozycja .

  2. #22
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Każdy marker prędzej czy później się wytrze, a wydaje mi się, że jakis ładny napis z "fani" w śrdku prezentowałby się lepiej niż masa podpisów. Chociaż... Zależy w sumie od kufla Zawsze można dac napis i podpisy Byle nie przesadzić...
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  3. #23
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Hmm... Kiedy na gitarach podpisują się epiccy mistrzowie, to podpisują się specjalnym markerem (tzn nie markerem do autografów, ale konkretnym typem ) i potem się to lakieruje. Może tędy droga? Tylko nie wiem, czy takie polakierowane coś byłoby pijalne...

  4. #24
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Cytat Zamieszczone przez Awangardowy Kaloryfer Zobacz posta
    Hmm... Kiedy na gitarach podpisują się epiccy mistrzowie, to podpisują się specjalnym markerem (tzn nie markerem do autografów, ale konkretnym typem ) i potem się to lakieruje. Może tędy droga? Tylko nie wiem, czy takie polakierowane coś byłoby pijalne...
    Polakierowane od zewnątrz? Raczej nic by to nie zmieniało, gorzej, gdyby w środku lakierować. No i pytanie jaką trwałość ma taki lakier i ile sesji z zmywarką w dużych temperaturach wytrzyma

  5. #25
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    837

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Kupmy Kosikowi lepiej beczkę piwa . ?atwiej się podpisać i więcej się zmieści .

  6. #26

  7. #27
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Cytat Zamieszczone przez Awangardowy Kaloryfer Zobacz posta
    I poturlamy do Warszawy?
    Lepiej wynająć samochód, ale pewnie i tak nic by z zawartości nie zostało Obstaję przy kuflu z grawerowaniem lub figurkach + życzenia, może wiersz jakiś, i podpisy. Duuużo podpisów.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  8. #28
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Bo ja wiem... Dziwnie to pewnie zabrzmi 'z mojej klawiatury' (), ale ja nie jestem za kuflem. Jakoś takoś mi się nie widzi. Ale dobra, nie krytykuję, bo sama pomysłu nie mam.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  9. #29
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Kufel od dziecięcego funclubu? No proszę was...

  10. #30

Zamknięty wątek
Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę