<
Zamknięty wątek
Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 260
  1. #11
    Zainspirowany FNiN Awatar 2000ola
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    149

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Cytat Zamieszczone przez kam193 Zobacz posta

    4. Dobra, wracając do tematu: figurka, np. z plasteliny to dobry pomysł, ale... chwalić się, kto co potrafi! Rysowanie, figurki, wiersze czy co-tam-jeszcze-jest! Coś się wybierze Ja z góry mówię, że nie mam żadnych takich talentów.
    Ja umiem pisać wiersze, jak coś wymyślę, to wrzucę. Postaram się o coś oryginalnego.

  2. #12
    Zainspirowany FNiN Awatar kicek00
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Mam ciekawy pomysł tylko potrzebne trochę money ok.20 zł. Można zrobić kubek z nadrukiem loga fanclubu. Tego u góry strony po lewej. Co wy na to? Albo zdjęcie Pana Kosika.

    http://www.odbitki.fotojoker.pl/foto...na-napoje.html
    Nie ze sercem .
    Ostatnio edytowane przez kicek00 ; 24-02-11 o 20:04

  3. #13
    Zaciekawiony FNiN Awatar Sen
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Można by raczej coś związanego z FNiN?
    Zaproponujmy, że 'odwalimy' za pana Kosika okładkę do części 9. Będzie miał mniej pracy, a my będziemy 'musieli' wcześniej przeczytać maszynopis, żeby wiedzieć co na okładce ma się znaleźć.

    Tak na poważnie to uważam, że pomysł z figurką bądź figurkami jest fajny, tyle że właśnie raczej w temacie FNiN niż samego pana Kosika
    -Powiedz, że postąpiłem słusznie.
    -Postąpiłeś słusznie.
    -Kłamiesz...
    -Czasem kłamstwa są dobre. Czasem kłamstwa, to nie kłamstwa. Czasem są miłością.

  4. #14
    Zainspirowany FNiN Awatar 2000ola
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    149

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Cytat Zamieszczone przez kicek00 Zobacz posta
    Mam ciekawy pomysł tylko potrzebne trochę money ok.20 zł. Można zrobić kubek z nadrukiem loga fanclubu. Tego u góry strony po lewej. Co wy na to? Albo zdjęcie Pana Kosika.

    http://www.odbitki.fotojoker.pl/foto...na-napoje.html
    Nie ze sercem .
    Jeśli miałoby być nie z sercem, wyszłoby powyżej 20zł. Mi najbardziej się podoba z kolorowym wnętrzem. Kubek z logo (nie wiem czy napisać "logo" czy "logiem") fanclubu to dobry pomysł.

  5. #15
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Myślę, że kubek z logo FanClubu to dobry pomysł, ale nie na tę okazję... Ale sam kubek mi sie podoba, tylko z czym, jesli już?

    Można zrobić kolejną, inną podobiznę lub może ciekawiej byłoby (jak pisała Firanka) coś związanego z FNiN. Może rysunek z Felixem, Netem, Niką i Kosikiem?
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  6. #16
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Ludzie, bez wydziwiania. Jest chyba dość oczywiste, że nie zrobimy zbiórki kasy na samochód czy nową lodówkę dla pana Kosika. Liczy się gest i pamięć, a nie organizacja czy nawet jakość wykonania prezentu. Nigdy nie byłem w takiej sytuacji, ale autor książki musi się czuć zajebiście, gdy dostaje kilkadziesiąt różnych wierszyków, figurek itd. od fanów.

    Możemy też oczywiście zrobić zbiórkę na forum. Zbiórkę tj. każdy wysyła do bima coś od siebie, oni dołączają życzenia, pakują w karton i wysyłają do Pana Kosika. Akcje niezależne prowadzone równolegle też niczemu nie zaszkodzą

  7. #17
    Zainspirowany FNiN Awatar 2000ola
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    149

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Cytat Zamieszczone przez Procesor Zobacz posta
    Ludzie, bez wydziwiania. Jest chyba dość oczywiste, że nie zrobimy zbiórki kasy na samochód czy nową lodówkę dla pana Kosika. Liczy się gest i pamięć, a nie organizacja czy nawet jakość wykonania prezentu.
    Przecież kubek to nie lodówka czy samochód

  8. #18
    Fan FNiN Awatar bim
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    My z bratem też troche kasy możemy przeznaczyć. Co do kubka, nie wydaje mi się świetnym pomysłem Pamiętam je z jednego z konkursów jakie organizowaliśmy (podkładki, kubek zmieniający nadruk i kubek ze zwykłym nadrukiem).

    Zresztą, jest duża możliwość że Powergraph na własną rękę będzie miał gadżety fninowskie, prawdopodobnie już niedługo.

  9. #19
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Wczesny start projektu jest potrzebny głównie do zbierania podpisów fanów. To jednak co innego niż wydrukowana karta ze skanami. No i zawsze warto zasygnalizować sprawę, by ktoś, jak wpadnie na przegenialny pomysł, napisał o tym. Prawdziwe przygotowania zaczniemy pewnie, jak zwykle, tuż przed deadlinem .

    Aha, no i właśnie. Wpadłem na przegenialny pomysł. Możecie go nie do końca czuć, ale... Kupujemy jakiś wypasiony kufel do piwa i podpisujemy się na nim. Załączamy informację o tym, że jak tylko fani FNiN dorosną, to koniecznie chcą się napić z ich ukochanym autorem, który to, jak wszyscy doskonale wiedzą, dobrym trunkiem nie pogardzi. No i za kilka lat spotykamy się z Rafałem Kosikiem w jakimś pubie. Proste i genialne . Prezent będzie symbolizował upływ czasu, jubilat kończy czterdzieści lat, a jego fani dorastają. Dalej, prezent będzie stanowił dopełnienie serii FNiN, w której brakuje niektórych elementów życia gimnazjalistów (). Na koniec zaś, prezent ten będzie także świetnym wymuszeniem spotkania z autorem i możliwością rozmowy. Czy inne, w miarę sensowne uzasadnienia takiego prezentu...

    EDIT:
    Aha, jeszcze kubek. E... Nie.

  10. #20
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: "Kosikowi sto lat" part.2

    Kufel zdecydowanie lepiej prezentuje się niż kubek

    Nie jestem pewnie, czy podpisywanie się jest dobrym pomysłem - nawet jeśli, to to łatwo zniszczyć, a chyba lepiej, by było dać kufel, z którego można pić niż tylko postawić na półce Można za to np. znaleźć miejsce, gdzie kufle ładnie grawerują (na pewno jest w Zakopanem i tam to nie wychodziło tak drogo, gdy moi rodzice kupowali, więc gdzie indziej powinno być taniej), to nie jest aż tak drogie, i wygrawerować jakiś napis, związany np. z tym, co pisze Zeg, ale koniecznie trzeba i dołączyć, jak w zeszłym roku, karty z życzeniami i podpisami jak największej liczby fanów. Bo nie każdy może się spotkać gdzieś, itd., ale większość może napisać życzenia i zeskanować podpis. Oczywiście dobrze byłoby na konwentach zebrać trochę oryginalnych podpisów.

    Można też dać coś oprócz kufla (choć to chyba aktualnie najlepszy pomysł, tylko musi byc ładny! pewnie spory też by się przydał ).
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

Zamknięty wątek
Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę