<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 132
  1. #11
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Nietolerancja, rasizm, etc.

    No i co z tego skoro same jest heteroseksualne od urodzenia?
    Problem w tym, że właśnie nie jest. Dziecko od urodzenia nie wie, czym jest seks, skąd się biorą dzieci etc., dopiero uświadamiają im to rodzice. A gdy takie dziecko zobaczy, że ma np. dwóch tatusiów, a inni tatę i mamę, to ma problem. Poza tym dochodzi jeszcze napiętnowanie w szkole, jako ''dziecka pedałów''. I dzieciak ma psychikę skrzywioną strasznie, może sam zostać homoseksualistą, może stać się dla swojej przyszłej rodziny okrutny właśnie za taki uraz z dzieciństwa.

    Poza tym, wolę już żeby dziecko urodziło się mając dwóch ojców gejów ale za to normalnych (o zgrozo, homo poza swą orientacją są zwykłymi ludźmi) i statecznych, niż żeby urodziło się w rodzince gdzie
    Primo: jak się może urodzić, mając dwóch ojców-gejów?
    Secundo: obaj ojcowie mogą być choćby najlepiej wykształceni, mogą jak najbardziej kochać dziecko, mogą być jak najlepszą rodziną. Ale to nie zmienia faktu, że dziecko będzie miało duży problem z dostosowaniem się do normalnego życia w społeczeństwie, do posiadania partnera/partnerki, założenia rodziny. Nie będzie rozumieć normalnych ludzi właśnie przez dorastanie wśród homoseksualistów.

    a) ojciec chleje/ bije/ gwałci
    To jest już skrajny przypadek. Takie same sytuacje mogą zachodzić w małżeństwach homoseksualnych - a kto wie, czy nie zachodzą.

    b) Oboje rodziców ma w dupie dzieci
    To znaczy, że pół świata oddałbyś w łapy gejów? też dramatyzujesz. To nie jest często wina rodziców, że nie mają czasu dla dzieci, bo tyle pracują. A dziecku też nie dzieje się jakaś straszna krzywda. No chyba, że to już skrajny przypadek i dzieci nie mają co jeść w domu i w co się ubrać.

    c) Ojciec to Joseph Fritzl :I
    Jak wyżej, z tym, że to przypadek tak samo prawdopodobny, jak dziecko wychowywane za pomocą karabinu. Do tej pory udokumentowano kilka-kilkanaście takich zdarzeń.

    Moich dwóch kumpli (bracia bliźniacy) żyją w rodzinie gdzie od 15 lat rodzice kłócą się, wyklinają i są na progu rozwodu, a na co dzień nie rozmawiają ze sobą (choć względem dzieci są normalni).
    To świadczy tylko o niedojrzałości rodziców do małżeństwa i posiadania dzieci. A jeśliby byliby choć trochę dojrzali, to potrafiliby się rozejść bez kłótni.
    Tak już jest, że ludzie nie zawsze trafnie wybierają sobie drugą połówkę - problem w tym, że za bardzo spieszą się z małżeństwem i dzieckiem.

    ?ebym coś jeszcze dodał od siebie: ostatnio bardzo zniesmaczył mnie fakt, że ludzi demonstrujących z okazji 11 Listopada w Warszawie publicznie nazwano ''agresywnymi faszystami''(którzy ponoć bili i rzucali kamieniami), a innych, stojących przeciwko nim - ''dzielnymi chłopcami''(którzy zagrodzili ponoć ''faszystom'' drogę milczącym murem).
    Oglądając relacje, zdjęcia i i czytając reportaże odniosłem wrażenie, że jest zgoła odwrotnie, że to właśnie ''antyfaszyści'' byli agresywni, zrywając płyty z chodników, rzucając kamienie, przychodząc z pałkami i w kominiarkach przeciw ludziom, którzy z dumą chcieli uczcić rocznicę Odzyskania Niepodległości.
    A ten tzw. ''milczący mur'' składał się z pożal się Boże artystów i homoseksualistów, paradujących w pasiakach więźniów obozów koncentracyjnych z uśmiechami na twarzach, jakby nie wiedząc, jak poważny symbol mają na sobie.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  2. #12
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Nietolerancja, rasizm, etc.

    Tak już jest, że ludzie nie zawsze trafnie wybierają sobie drugą połówkę - problem w tym, że za bardzo spieszą się z małżeństwem i dzieckiem.
    Kwestia taka że 99% z tych małżeństw jest ze sobą z powodu wpadki "dla dobra dzieci" i "co ludzie powiedzą"



    Ale ogólnie +1 do postu Andrzeja.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  3. #13
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Nietolerancja, rasizm, etc.

    Kwestia taka że 99% z tych małżeństw jest ze sobą z powodu wpadki "dla dobra dzieci" i "co ludzie powiedzą"
    O tym taktownie nie chciałem wspominać, ale Asru ma bardzo dużo racji; ot, facet urżnie się w trupa na imprezie, przeleci jakąś laskę bez zabezpieczenia i ona zachodzi w ciążę. Zazwyczaj jest tak, że ludzie pobierają się, nawet nie znając się za dokładnie.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  4. #14
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Nietolerancja, rasizm, etc.

    Hmm, byłem na kilku ślubach i jakoś nie zauważyłem, żeby 99% z panien młodych była w ciąży, albo miała dziecko. No, ale Asru zawsze lubił się bawić w mistrza statystyki.

  5. #15
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Nietolerancja, rasizm, etc.

    Mówiłem o małżeństwach w stylu :
    Moich dwóch kumpli (bracia bliźniacy) żyją w rodzinie gdzie od 15 lat rodzice kłócą się, wyklinają i są na progu rozwodu, a na co dzień nie rozmawiają ze sobą (choć względem dzieci są normalni).
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  6. #16
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Nietolerancja, rasizm, etc.

    Hmm, byłem na kilku ślubach i jakoś nie zauważyłem, żeby 99% z panien młodych była w ciąży, albo miała dziecko.
    Może warto przestudiować sobie, jak wygląda ciąża?
    Bo niekoniecznie do ślubu trzeba iść z wielkim brzuchem w 9 miesiącu. O tym, że ktoś zaszedł w ciążę można dowiedzieć się po miesiącu.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  7. #17
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Nietolerancja, rasizm, etc.

    Hah, wiedziałem, że ktoś postawi mi ten zarzut. Ale nie, nie, chodzi o śluby ludzi, których znam. Zachowaj więc swoje komentarze dla siebie. Wiem, jak przebiega ciąża.

  8. #18
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Nietolerancja, rasizm, etc.

    Przecież nie chodzi o to że idą z brzuchem do ślubu, mogą mieć dziecko od roku czy coś, geez.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  9. #19
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    837

    Domyślnie Odp: Nietolerancja, rasizm, etc.

    Ale jestem przeciw adopcją przez nich dzieci: wolność wolnością, ale takie coś jest krzywdzące dla dzieci.
    Faktycznie wychowywanie przez dwie mamusie/tatusiów jest krzywdzące. Dziecko będzie chciało dochować tajemnicy, będzie żyło w zakłamaniu, nie wiadomo, czy będzie mogło pogodzić się z tym odchyleniem. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie chamska, nabijająca się młodzież. Gdybyśmy po prostu przyjęli tę aberrację, żyłoby się lepiej i nam i im. Jednak natura tak stworzyła niektórych ludzi (choć nie tylko ludzi) i trzeba się z tym pogodzić (oczywiście pomijając wskazane przez was wypadki; różne apele, pochody).
    Tak przy okazji; czytałam kiedyś, że homoseksualne rodziny lepiej wychowują dzieci .
    Co do rasizmu mam podobne zdanie do waszego, więc nie będę się rozpisywać. Macie całkowitą rację; rasa nie ma wpływu na inteligencję, a tymbardziej prawa człowieka. Wkurza mnie zawsze, gdy biały naród wytyka palcami przechodnia i gapiąc się perfidnie szepcze (hmm... szepce?) "Murzyn(!)".

    Bez przesady z tym 99% (rodziny patologiczne). Też nie sądzę, że tak wiele osób z "danych Asru" podchodzi do ślubu z dzieckiem. Np. normalna dziewczyna chyba wolałaby sama wychowywać dziecko, aniżeli z pijakiem, za którego "musi" wyjść (nacisk rodziny, dziecko, etc.), więc procent się obniża wśród takich związków. A jeżeli oboje są od początku lekkomyślni, że to tak ładnie nazwę, to prawdopodobieństwo, że dziecko będzie takie jak oni graniczy właśnie teraz z 99%-ami. Może wśród takich rodzin ten procent jest aktualny (w sensie oboje rodzice patologiczni, dla ponownego wyjaśnienia), a rodziny alkoholiczne to od 10-15%, więc 99% to szaleństwo, chyba, że Asru, mówisz o ślubach we swoim środowisku, itp., gdzie to nasilenie może być większe.
    Ostatnio edytowane przez x3Firankax3 ; 03-01-11 o 18:18

  10. #20
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Nietolerancja, rasizm, etc.

    Geez Asru, chyba wiem czy moja znajoma ma dziecko/ jest w ciąży, czy nie.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę