<

Zobacz wyniki ankiety: Z którym ch³opakiem chodzi³aby¶, Felixem, czy Netem?

G³osuj±cych
85. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie
  • Felix

    40 47.06%
  • Net

    45 52.94%
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 55
  1. #11
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Do³±czy³
    Mar 2011
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domy¶lnie Odp: Z którym ch³opakiem chodzi³aby¶, Felixem, czy Netem? I d³aczego?

    Ale my¶lê, ¿e fizyczno¶æ i charakter Felixa te¿ by mnie urzek³
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 14-07-11 o 23:54
    Souls are soft and fluffy.

  2. #12
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Odp: Z którym ch³opakiem chodzi³aby¶, Felixem, czy Netem? I d³aczego?

    Chodzi³abym z ca³± trójk± na raz. Felix albo Net albo Nika - ka¿dy z nich jest absolutnie cudowny.
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  3. #13
    Zainspirowany FNiN Awatar meg
    Do³±czy³
    Jul 2011
    P³eæ
    Posty
    80

    Domy¶lnie Odp: Z którym ch³opakiem chodzi³aby¶, Felixem, czy Netem? I d³aczego?

    Pytanie do¶æ dziwne.
    Ale chyba bardziej chodzi o typ ch³opaka. Tak szczerze to nie wiem. Felix ma masê ograniczeñ typu: ,,Co sobie ludzie pomy¶l±'' itp., których nie posiada Net. Jednak Net jest zdeka tchórzliwy i ja siê pytam, jak przy takim ch³opaku czuæ siê bezpiecznie
    Gdybym mia³a wybieraæ pomiêdzy nimi... No có¿. Mog³oby byæ ciê¿ko.
    Kim¿e bym by³a nie bêd±c sob±?

  4. #14
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Do³±czy³
    Nov 2010
    P³eæ
    Posty
    439

    Domy¶lnie Odp: Z którym ch³opakiem chodzi³aby¶, Felixem, czy Netem? I d³aczego?

    Cytat Zamieszczone przez meg Zobacz posta
    Pytanie do¶æ dziwne.
    Ano. Ca³y ten temat jest z deka dziwny. A pytanie trudne. W szczególno¶ci dla kogo¶, komu wró¿± los papie¿ycy... (teorie moich kolegów). Gdybym mia³a wybieraæ nie wybra³abym ¿adnego z nich, mogli by byæ fajnymi kumplami...

  5. #15
    Zaciekawiony FNiN Awatar Cheval
    Do³±czy³
    Jul 2011
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    16

    Domy¶lnie Odp: Z którym ch³opakiem chodzi³aby¶, Felixem, czy Netem? I d³aczego?

    Pospieszy³am siê w ankiecie! Wybra³am Neta a tak naprawdê... uwielbiam Felixa, jego milczenie i nie¶mia³o¶æ, oddanie i fakt, ¿e kocha psy. (Net w³a¶nie dlatego odpada, bo siê ich boi)
    S³uszna decyzja powziêta z nies³usznych powodów mo¿e nie byæ s³uszna.

  6. #16
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Andrzej
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domy¶lnie Odp: Z którym ch³opakiem chodzi³aby¶, Felixem, czy Netem? I d³aczego?

    Z Felixem. Uwielbiam sztywniaków, mmm...
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. L±duje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wie¿a ka¿e mu ko³owaæ do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje siê, ¿e nie wie, w któr± to stronê. Wie¿a t³umaczy mu drogê, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koñcz±c pytaniem: Nigdy nie by³e¶ we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: By³em, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co¶ zrzuca³em i nie l±dowa³em tutaj.

  7. #17
    Zaciekawiony FNiN Awatar Malv.
    Do³±czy³
    Sep 2011
    P³eæ
    Wiek
    12
    Posty
    3

    Domy¶lnie Odp: Z którym ch³opakiem chodzi³aby¶, Felixem, czy Netem? I d³aczego?

    Ja nie doszukuje siê w ch³opcach, a¿ takich wyj±tkowych zdolno¶ci o raz posiadania takich czy innych gad¿etów. ; )
    Ale odpowiadaj±c na pytanie, to wybra³abym Neta. Spotyka³am siê z ch³opakiem, który by³ tak ³udz±co podobny (i z wygl±du i z charakteru przede wszystkim), ¿e a¿ mnie to przerazi³o. Podoba mi siê w Felixie to jego zaanga¿owanie, odwaga, ale jego nie¶mia³o¶æ te¿ jest poniek±d s³odka.
    Jednak mnie i tak bardziej poci±ga Net. Lubiê jak facet mnie zaskakuje i w dodatku ma poczucie humoru. Mrr. ; d

  8. #18
    Zaciekawiony FNiN Awatar Quaint
    Do³±czy³
    Sep 2011
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    8

    Domy¶lnie Odp: Z którym ch³opakiem chodzi³aby¶, Felixem, czy Netem? I d³aczego?

    Zdecydowanie Felix, te jego opanowanie i taki dziwny spokój.
    mrr. <3

  9. #19
    Zaciekawiony FNiN Awatar Claudia
    Do³±czy³
    Oct 2011
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    3

    Domy¶lnie Odp: Z którym ch³opakiem chodzi³aby¶, Felixem, czy Netem? I d³aczego?

    Wybieram Neta, bo to po prostu jest mój styl Lubiê takich ch³opaków: zabawnych i wgl.

  10. #20
    Zaciekawiony FNiN Awatar kojot
    Do³±czy³
    Oct 2011
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    39

    Domy¶lnie Odp: Z którym ch³opakiem chodzi³aby¶, Felixem, czy Netem? I d³aczego?

    haha ¶mieszne pytanie
    Ale... chyba jednak z Netem poniewa¿ jest zabawny i fryzurê ma bardzo interesuj±c± z pewno¶ci

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê