<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: MANFRED

  1. #21
    Zaciekawiony FNiN Awatar manfredyou100
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    14

    Domyślnie Odp: MANFRED

    Cytat Zamieszczone przez matimali Zobacz posta

    A tak przy okazji. Jak wyobrażacie sobie głos Manfreda.
    Według mnie ma głos Cezarego Pazury, ale to chyba dlatego, że oglądałem film .
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 17-04-14 o 13:15
    powstrzymam tmk

  2. #22
    Zaciekawiony FNiN Awatar Nika Mickiawicz
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Posty
    18

    Domyślnie

    Na pewno! A kto w drugiej części serii próbował pomóc przyjaciołom w zniszczeniu bomby?! Manfred. Macie rację. W 3K powinien być pierwszoplanowym bohaterem książki! :-!

    Cezarego Pazury. Też oglądałam film!
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 21-04-14 o 18:25

  3. #23
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Posty
    13

    Domyślnie Odp: MANFRED

    Nie, głos Czarka Pazury nie za bardzo pasuje. Może autor powinien swojego głosu użyczyć;pp A tak w ogóle, to Manfred ma brata (w realnym życiu): link. Kto wie, może faktycznie niedługo będziemy mogli pogadać z jakimś AI, który będzie się nazywał Manfred

    A kto w drugiej części serii próbował pomóc przyjaciołom w zniszczeniu bomby?!
    No cóż Nika. Nie wiem czy by Ci pomogła informacja, by: "wydłubać jak najwięcej materiału wybuchowego i przenieść go w oddalone miejsce." lub "trzymać się z daleka i czekać na specjalistów." Brak własnej inicjatywy Mógł od razu powiedzieć: Nika, weź rozwal tą szybę, a ty Felix wywal jak najdalej ten zegarek z bardzo głośnym budzikiem.
    Ostatnio edytowane przez Tuo ; 09-06-14 o 22:40

  4. #24
    Zaciekawiony FNiN Awatar Aniluap
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: MANFRED

    Według mnie Manfred ma taki bardziej komputerowy głos, dlatego głos Cezarego Pazury mi tu nie pasuje. Według mnie jego (Pazury) głos jest zbyt ludzki.
    Ale tak z innej beczki: Jeżeli dobrze pamiętam Manfred w GNL dostał ciało. Dlaczego nie używa jego w późniejszych częściach? A może używa a ja tego nie zauważyłam (jeżeli tak to mnie poprawcie)? Rozumiem, że w nie da się jego użyć w każdym miejscu i w każdej sytuacji, ale mam wrażenia jakby pan Kosik o nim zapomniał.

  5. #25
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: MANFRED

    Cytat Zamieszczone przez Aniluap Zobacz posta
    Ale tak z innej beczki: Jeżeli dobrze pamiętam Manfred w GNL dostał ciało. Dlaczego nie używa jego w późniejszych częściach?
    Z tego co pamiętam, to w PS Manfred przy pomocy swojego ciała próbował obudzić mamę Neta i to on wezwał pomoc, gdy nie reagowała.
    A później chyba Rafał o nim zapomniał
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę