<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58

Wątek: Avatar

  1. #21
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Avatar

    @cbazac: Oczywiście, że podobna fabuła już pojawiła się w kinie. I to w bardzo popularnym dziele. Mówię oczywiście o "Pocahontas".
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 30-12-12 o 21:20

  2. #22
    Zainspirowany FNiN Awatar Biolożka
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Avatar

    Mnie jakoś film nie zachwycił, ale i zbyt wielkiej uwagi nie przywiązywałam do strony technicznej, tylko do samej fabuły. Spodziewałam się czegoś ciekawszego.

  3. #23
    Zaciekawiony FNiN Awatar Mam mózg
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Avatar

    Dla mnie film był genialny. Nie nadludzki, ale świetny.
    Słyszałam, że w niektórych krajach jest już druga część. Na DVD mam wersję rozszerzoną.
    A i P.S.:
    "Plusik za Navi-dziewkę, której niebieska skóra tylko dodała seksowności"twoja kultura słowa jest naprawdę godna uznania. Nie wiem czy wiesz, ale to forum przeglądają też dziesięciolatki.
    Bez względu na wszystko
    pamiętaj że uśmiech jest jak słońce. Nie ma bez niego życia.

  4. #24
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Avatar

    Cytat Zamieszczone przez Biolożka Zobacz posta
    Mnie jakoś film nie zachwycił, ale i zbyt wielkiej uwagi nie przywiązywałam do strony technicznej, tylko do samej fabuły. Spodziewałam się czegoś ciekawszego.
    Czyli nie tylko dla mnie nie był jakiś wspaniały, nie tylko pod względem fabuły, ale też efektów specjalnych. Może to wina tego, że nie lubię 3D...
    Ostatnio edytowane przez Isaa ; 30-06-13 o 18:39

  5. #25
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Avatar

    Aż dziwne, że jeszcze nie zjechałem tej tandety. Ot, bajeczka, z wyjątkowo sztampową fabułą i tendencyjnym podziałem ról. Film generalnie jest słabiutki, broni się może tylko efektami - cóż dożyliśmy czasów, kiedy opakowanie jest ważniejsze od zawartości pudełka. Efekty jednak tego filmu nie ratują, w wielu miejscach pogarszają sprawę. Mamy wyraźny podział na dobrych i złych i głównego bohatera, który wraz z poznaniem przeciwnika zmienia stronę. Ciekawostką jest fakt, że w Wlk. Brytanii zanotowano przypadki samobójstw i prób samobójczych, spowodowanych rozczarowaniem braku istnienia Pandory przez wiele osób.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  6. #26
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Avatar

    Rozczarować się brakiem Pandory? Przecież to tak bezmyślnie odtwórczy świat, że rozczarowaniem jedynie mogło być jego prawdziwe istnienie.
    @Andrzej. Podaj skąd wziąłeś taką ciekawostkę, bo zainteresowało mnie to...
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najważniejszą sprawą jest wywarcie na partnerze pozytywnego wrażenia. Jeśli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakładać drogich, markowych strojów, wystarczy coś czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam świetnie. Nie ma nic czystszego niż kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

  7. #27
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Avatar

    Cezar, kiedyś, tuż po premierze filmu, pisano o tym w ''Rz'' i w ''Dzienniku''.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  8. #28
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Avatar

    Film niezwykle pouczający. Czego się nauczyłam? Że należy się trzymać z daleka od napakowanych staruchów-Wielkich Władców z bliznami na głowie i kaczkowatym wyrazem twarzy. To Oni są przyczyną zniszczenia planet. A tak serio: nie zachwycił mnie dogłębnie, ani nie wzdychałam za urokami Pandory, ale oprawa graficzna bardzo miła dla oka. Przyjemny film na nudny wieczór.
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  9. #29
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Avatar

    Widac ze postawili całość na efekty specjalne zaniedbując fabułę...
    psychoterapeuta-zdrowie.pl[/url]

  10. #30
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Avatar

    Piękny film o cudownej rasie, która w trosce o wszystko wokół żyła spokojnie używając darów natury w radości i zaspokojeniu...
    I tylko te niebieskie małpy wszystko musiały zepsuć :/
    A na serio to film denny pod względem fabuły, cudowny graficznie, a jedyna fajna postać zginęła, przy czym przynajmniej zasunęła piękny cycat po tym jak ją postrzelili: "I cały dzień do dupy". Muza niezła, polecam odsłuchać "Becoming one of the people - becoming one with Neytiri" oraz "War" - całkiem niezłe, zwłaszcza ten drugi ma dwa świetne momenty.
    Ostatnio edytowane przez Kage-Sama ; 17-02-14 o 22:26 Powód: Bo tak
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę