<
Zamknięty wątek
Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 187
  1. #31
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    mi się podoba "wjazd na chatę" z wielkim miśkiem
    dobre to jest
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  2. #32
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz Zobacz posta
    To ja mam jeszcze lepszy pomysł, będący rozwinięciem poprzedniego.

    Tegoroczne urodziny sobie odpuszczamy i załatwiamy je "klasycznie", to jest jakiś mejl z życzeniami, news na głównej z tekstem, by każdy w komentarzach napisał coś od siebie, jakaś normalna kartka z życzeniami wysłana na adres Powergraphu (żeby nie było, że mamy domowy ) etc.

    A na przyszłe urodziny robimy taką kminę. Zaczynamy jak najwcześniej i na każdym kolejnym konwencie zbieramy podpisy, układamy życzenia, Bookish'a rysuje podobiznę Kosika, ktoś tworzy coś jeszcze (myślałem o tych figurkach z plasteliny, co to konkurs dość niedawno wygrały na przykład), czyli robimy wszystko to, o czym mówiłem wcześniej. Ale gdzie to rozwinięcie? Ano później robimy tak - gdy już zbierzemy możliwie jak największą i jak najlepszej jakości górę prezentów, najlepiej robionych ręcznie, to umawiamy się 8 października w Warszawie i organizujemy zlot fanów. Na nim tworzymy tę wielką kartę z życzeniami i kupujemy wieeelkiego misia (takiego pluszowego ) i robimy Panu Kosikowi wjazd na chatę z tym wszystkim xD . Można do tego jeszcze jakieś ciasteczko załatwić imitujące tort, najlepiej ze świeczką, która po podpaleniu wygląda jak zimy ogień .

    Co Wy na to, podoba się?

    EDIT:
    Bo widzę, że Bookish'a nie ma zbyt wiele czasu, by zabrać się za rysowanie, a co robione w pośpiechu, to nie od serca .
    A potem przyleci smok. Na razie przyszłoroczne urodziny Pana Kosika sobie darujmy - możesz zacząć je organizować po 8 października, bo na razie zrobi się wielki bałagan.

  3. #33
    Zafascynowany FNiN Awatar matek-1000
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    437

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    Nie każdy może być na konwencie, czy zlocie. Lepiej wstawiamy podpisy, życzenia, wierszyki, łotewa na wiki, wtedy ktoś mógłby to w Wordzie złożyć do kupy, później druknąć na mega kartce gdzieś w drukarni, i przyozdobić ręcznie. Najlepiej ktoś z Wawy
    Zobacz koniecznie!
    askme.semantiq.eu
    - This is a really simple tool, which can help you learn vocabulary via old school flash cards technique.
    Bonded Balls[/b] - Moja gra logiczna na androida. Proste zasady, lecz trudne poziomy

  4. #34
    Fan FNiN Awatar bim
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    Mam tylko jeden papier pod zdjęcie w drukarce Bo dawali 3 testowo do drukarki

  5. #35
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    Procesor, załatwisz smoka? :O

    I teraz już na poważnie, jeśli ktoś nie zrozumiał wcześniej. Jeśli teraz wyślemy cokolwiek na adres Pana Kosika i choć trochę będzie to przypominało plany na przyszłoroczne urodziny (podpisy różnych fanów, rysunek z podobizną), to nie będzie aż takim dużym zaskoczeniem następny prezent, a o zaskoczenie tu głównie chodzi...

  6. #36
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    nie bójcie sie, muszę to skończyć choćby się paliło i waliło. Jakoś to będzie.
    A to wcale nie musi być na papierze do drukarki przecież. Wystarczy jakaś ładna kartka sztywna najlepiej.
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  7. #37
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    Ja myślę, że fajnie by było jednak stworzyć coś jeszcze na te tegoroczne urodziny, o tych za rok pomyśli się później. Można stworzyć coś niezwykle wyczesanego, ale bez wjazdu na chatę (Zegar, NORMALNI ludzie spędzają swoje urodziny z rodziną/przyjaciółmi/znajomymi, nie z bandą dwa razy młodszych od siebie ludzi, których nie znają xD Chcesz wbić podczas imprezy? ). Ogólnie to jest do ustalenia, co to będzie

    Myślę, że słanie pracy od Bookishy do Bimów jest bessęsu, bo mamy mało czasu, a Wy chcecie go jeszcze skracać. Nie wiem jakie kto ma doświadczenie z Pocztą Polską, ale ja dość często piszę listy i to trochę idzie. Poza tym kiedyś ambitnie z kilkoma dziewczynami tworzyłam kartkę, która szła przez kilka miast... i przed ostatecznym wysłaniem do osoby, która miała urodziny, zaginęła w akcji. Pomysł be.

    Ja tam bym nie robiła żadnych ramek i żadnych tam takich. Koperta + portret + kartka z śmisznymi (jakby to rzekł Hagrid, nie ja No dobra, ja też ) życzeniami (btw. myślałam o takiej ręcznie robionej, ale jak chcecie kupną...) i koniec.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #38
    Zafascynowany FNiN Awatar matek-1000
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    437

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    Zobacz koniecznie!
    askme.semantiq.eu
    - This is a really simple tool, which can help you learn vocabulary via old school flash cards technique.
    Bonded Balls[/b] - Moja gra logiczna na androida. Proste zasady, lecz trudne poziomy

  9. #39
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    ogłaszam wszem i wobec, że moja praca została ukończona, aczkolwiek superaśnie zarąbista nie jest, aczkolwiek wszyscy którym go pokazała rozpoznali go więc chyba nie jest tak źle. Z powodu kompletnego braku czasu najzwyczajniej w świecie wzięłam go do szkoły i tam przez cztery godziny dokańczałam. Nie powiem, że nauczyciele byli z tego zadowoleni , ale na szczęście udawali, że nic nie widzą. Trzeba sobie jakoś radzić.

    Tu skan:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kosik3 001.jpg
Wyświetleń:	192
Rozmiar:	140.0 KB
ID:	433
    ale i tak najprawdopodobniej będę go jeszcze poprawiać.


    swoją drogą pierwszy raz nim skanowałam
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 28-09-10 o 18:57
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  10. #40
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    Mi się jak najbardziej podoba. Wręcz może uchodzić za zdjęcie
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

Zamknięty wątek
Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę