<
Zamknięty wątek
Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 187
  1. #21
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    Osobiście nie mam nic przeciwko artykułowi na wiki, tylko nie wiem, co z tego wyjdzie. Można spróbować Jedynym utajnieniem jest to, że p. Kosik podobno rzadko tu wchodzi.

    PS. Tylko nie dodawajcie linku do artykułu na stronę główną wiki - na wszelki wypadek
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  2. #22
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    to z tą wiki poczekajcie może do urodzin. Tak na wszelki wypadek
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  3. #23
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    Ja bym proponował stworzyć artykuł jakiś, dzień-dwa wcześniej, tak, by każdy mógł dodać swoje życzenia. Jestem za tym, by jak najwięcej osób już wcześniej przygotowało od siebie jakąś notatkę czy życzenia i po utworzeniu artykułu wstawiła.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  4. #24
    Fan FNiN Awatar bim
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    Można utworzyć życzenia od każdego i najlepiej jak każdy zeskanowałby swój podpis i wrzucił. Później jestem w staine to wydrukować na jakimś ładnym papierze. Adres pani kasi to raczej nie będzie duży problem

  5. #25
    Fan FNiN Awatar BartG
    Dołączył
    Dec 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    573

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    Świetny pomysł . Oczywiście że bez problemu mogę to wysłać, kupić ramkę itp. Tylko to trzeba by jak najszybciej do mnie wysłać. Ja bym się zajął oprawieniem, może bym kupił może jakąś podkładkę pod mysz czy kubek z jego portetem? Albo taki kubek byłby do wygrania?

    Jakbyście chcieli to wysłać to piszcie lepiej na gg( 1335619) bo tak mnie na 100% złapiecie

  6. #26
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    ja myślę, że ta podkładka czy kubek to takie trochę....
    jakby nie bardzo, przynajmniej dla mnie.
    ewentualnie nie z jego zdjęciem tylko czymś takim "forumowym"
    a róbcie jak chcecie
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  7. #27
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    UWAGA!
    Można złożyć wirtualny podpis pod życzeniami! Wystarczy zeskanować swój podpis i wysłać mi go na PW. Od biedy może być zdjęcie podpisu, ale w takim wypadku proszę, żeby było w miarę dobrej jakości.

    Jeśli ktoś ma pomysł na zabawny wierszyk, treść życzeń lub cokolwiek co mogłoby znaleźć się na kartce urodzinowej - proszę wysłać to do mnie na PW.

  8. #28
    Fan FNiN Awatar bim
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    Wydrukujemy dla Pana Kosika zdjęcie z pierwszego spotkania z Fanklubem. Nie pamiętam kto wtedy tam był, ale chodzi mi o targi książki i spotkanie w kawiarence.

  9. #29
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    To ja mam jeszcze lepszy pomysł, będący rozwinięciem poprzedniego.

    Tegoroczne urodziny sobie odpuszczamy i załatwiamy je "klasycznie", to jest jakiś mejl z życzeniami, news na głównej z tekstem, by każdy w komentarzach napisał coś od siebie, jakaś normalna kartka z życzeniami wysłana na adres Powergraphu (żeby nie było, że mamy domowy ) etc.

    A na przyszłe urodziny robimy taką kminę. Zaczynamy jak najwcześniej i na każdym kolejnym konwencie zbieramy podpisy, układamy życzenia, Bookish'a rysuje podobiznę Kosika, ktoś tworzy coś jeszcze (myślałem o tych figurkach z plasteliny, co to konkurs dość niedawno wygrały na przykład), czyli robimy wszystko to, o czym mówiłem wcześniej. Ale gdzie to rozwinięcie? Ano później robimy tak - gdy już zbierzemy możliwie jak największą i jak najlepszej jakości górę prezentów, najlepiej robionych ręcznie, to umawiamy się 8 października w Warszawie i organizujemy zlot fanów. Na nim tworzymy tę wielką kartę z życzeniami i kupujemy wieeelkiego misia (takiego pluszowego ) i robimy Panu Kosikowi wjazd na chatę z tym wszystkim xD . Można do tego jeszcze jakieś ciasteczko załatwić imitujące tort, najlepiej ze świeczką, która po podpaleniu wygląda jak zimy ogień .

    Co Wy na to, podoba się?

    EDIT:
    Bo widzę, że Bookish'a nie ma zbyt wiele czasu, by zabrać się za rysowanie, a co robione w pośpiechu, to nie od serca .

  10. #30
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Akcja o nazwie: "Kosikowi sto lat"

    Bim, jeszcze lepiej, wydrukujcie wszystkie. Można by je jakoś ładnie połączyć razem i byłoby git.

    Zeg, nie przesadzaj z wjazdem na chatę... To nie jest Twój kolega. Ja bym się mocno poirytowała na coś takiego na miejscu pana Kosika. W sumie jak tak myślę, to zgadzam się z Zegiem (oprócz wjazdu na chatę i figurek-> weź, co by dorosły facet zrobił z armią plastusiów? ). Ale jak tam chcecie.
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 27-09-10 o 18:42

Zamknięty wątek
Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę