<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Matpollo
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    18

    Domyślnie Punk rock, jego odmiany i Punk.

    Bry.
    Słucha tu ktoś punk rocka? Jeśli tak, to nie jest sam ; D
    Ja słucham dużo muzyki Oi, ogólnie to punk rock był moją pierwszą prawdziwą muzyką. I pomyśleć że kiedyś słuchałem rapu i disco polo
    Jakie są wasze ulubione zespoły? Jesteście za anarchią? Ubieracie się jak punk?
    Moje, to KSU, Dezerter, The Bill, All Bandits, Uliczny Opryszek oraz Rewizja. Pewnie zapomniałem baardzo dużo, ale co tam ; P Ja jak punk się nie ubieram, i nie mam zamiaru, ale wyznaję bardzo podobne idee. I zamierzam kupić glany, miałem kiedyś ale teraz już nie mam : ]
    Trochę o subkulturze, w większości piszemy tu o punk rocku.
    Polecam track "Przebudzenie ofiary systemu"

  2. #2
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Punk rock, jego odmiany i Punk.

    Punk, punk, punk. Zależy co rozumiesz jako punk Ja ogólnie raczej nie przepadam za "klasycznym" punkiem w konwencji "trzy akordy darcie mordy", tudzież za polskim. Czasami, sporadycznie, przypadkowo wprost posłucham. Jak już, to wkręciłem się bardziej w klimaty hc/melo hc/skatecore/etc [Dead Kennedys, Bad Religion, Misconduct, Social Distortion, Rise Against, Pennywise, Dropkick Murphys]. Tym dziwniejsze to, że ani nie ubieram się w pedalskie zestawy rurki/trampki/arafatka, ani w ciuchy o 3 numery za duże... ba, nawet w życiu na desce nie jeździłem Anyway, muzyka takowa jest zdecydowanie na +, coś takiego mogę w życiu grać

    EDIT: Jak się fajnie reklama zgrała z moim avkiem

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN Awatar Matpollo
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Punk rock, jego odmiany i Punk.

    Ciuchy o 3 rozmiary za duże? Mówisz o skejtach, których po prostu nienawidzę. Trampki arafatka to też nie punk. To jest prędzej emo.
    "Wyruszam w drogę, daleką drogę
    Trwać niby bezpiecznie już dłużej nie mogę
    Chcę odkryć to, co zakryte przede mną
    Chce szukać tego, choć może nadaremno"

  4. #4
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Punk rock, jego odmiany i Punk.

    A Ty myślisz zbyt jednotorowo i stereotypowo. Dzisiaj punk =/= facet z irokezem, w ramonesce, podartych dżinsach, glanach i z agrafką w policzku. Te opisy które podałem doskonale pasują do gatunków wymienionych linijkę wcześniej, nieprawdaż? W sumie haczy to o pop-punk etc, a skatecore też wymieniłem...

    EDIT: Zasnąłeś jak punk był punkiem, teraz się ocknij bo to pojęcie jest szersze Kiedyś metal miał katanę/skórzaną kurtkę, dżinsy i białe adidaski. Dzisiaj może być równie dobrze przebrany za wikinga jak i zasłonięty przez corpse paint i eksponaty średniowieczne [w domyśle: miecze, morgensterny, etc.].

  5. #5
    Zainspirowany FNiN Awatar Konpopoz_i_Roznakin
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Punk rock, jego odmiany i Punk.

    Punk Rock jest zajedwabisty! xD
    Nie kumam tematu. "Punk rock, jego odmiany i Punk."?

  6. #6

  7. #7
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Punk rock, jego odmiany i Punk.

    Taki zwykły, czysty punk do mnie nie trafia. Nie lubię darcia mordy dla samej idei darcia. Wolę coś z jakąś określoną melodią, nieprzepity głos i w ogóle. Delikatne () odmiany punkrocka są fajne, ale taki zwykły punk... no, nie jest w moim stylu.

    Niektórzy punkowcy całkiem fajnie wyglądają; mnie się fajnie patrzy na irokezy, czerwone sznurówki w glanach, poszarpane dżinsy i jabole w rękach. Ale ja ogólnie lubię oglądać ludzi, którzy się czymś odróżniają.
    Co do anarchii... Jak byłam młodsza i jakoś tak głupio o wszystkim myślałam, to wydawało mi się, że to fajne, ale teraz... Nie, anarchia jest be. Byłby jeszcze większy syf niż teraz, gdyby naprawdę zapanowała anarchia.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #8
    Fan FNiN Awatar roux_fox
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    545

    Domyślnie Odp: Punk rock, jego odmiany i Punk.

    Punk, hm. Jak wymienił chyba kilka postów wcześniej Kalo, słucham Pennywise ( tak btw to jest jeden z pierwszych zespołów grających 'mocniejszą' muzę którego zaczęłam słuchać). Tak konkretniej to zaczęłam od http://www.youtube.com/watch?v=_n8TuSVmOrw -> energii masa przyznać trza). Ostatnio miałam fazę na Dropkick Murphys. Pistolsów czasem włączę, The clash również ale to już sporadycznie. Polskiego punka nie rozumiem (nawet po tym jak Magix nas tu katuje tuzinem linków z jutuba dziennie ). Tyle ode mnie. Co do wyglądu to ja tam i tak noszę najczęściej dżinsy+ jakiś t-shirt (ew. tunika) + trampki. I i tak się wyglądem z żadną subkulturą nie identyfikuję.
    Edit: PW chyba pierwsza znałam co nie Kalo ?


    A i jeszcze jedno, właśnie sobie u mnie leci :http://www.youtube.com/watch?v=I_kj3jPaMmY ładny, punkowy song
    Ostatnio edytowane przez roux_fox ; 28-09-10 o 20:20
    Wanting to be someone else is a waste of the person you are.

  9. #9
    Zainspirowany FNiN Awatar Konpopoz_i_Roznakin
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Punk rock, jego odmiany i Punk.

    Bad Religion słucham.
    To jest Punk Rock.
    http://www.youtube.com/watch?v=P7pScaRLRcI
    Ostatnio edytowane przez Konpopoz_i_Roznakin ; 28-09-10 o 20:20

  10. #10
    Fan FNiN Awatar roux_fox
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    545

    Domyślnie Odp: Punk rock, jego odmiany i Punk.

    To się kolega rozpisał...
    Wanting to be someone else is a waste of the person you are.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę