<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54
  1. #11
    Zafascynowany FNiN Awatar Podróżnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Posty
    361

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu Artefaktu, czyli SUPER PRZYGODA KU*WO!

    -Idę, idę. Mam złe przeczucia panowie. I nie pieprz tyle o tej magii, łaskawco.
    Po dziesięciu minutach wrócił, z wodą.
    -Skryty, bądź tak miły i idź pozbieraj drewno. Darlen, mam nadzieję, że będziesz mógł rozpalić ognisko?
    Ostatnio edytowane przez Podróżnik ; 21-09-10 o 19:15
    Wiek to stan ciała, a nie umysłu.

  2. #12
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu Artefaktu, czyli SUPER PRZYGODA KU*WO!

    -Skrytojebco, mógłbyś obrać tę warzywa?- w chwili gdy skończył wymawiać pytanie z jego torby wyleciała marchew, dwie cebulę i parę innych.- A ja w tym czasie poszukam w jukach solonego mięsa i przypraw.
    Darlen zaczął przeszukiwać swoje juki.
    Mag pomyślał że trochę Thorim jest niegrzeczny, gdyż Darlen chciał mu tylko wyjaśnić, że nie będą musieli pić zanieczyszczonej wody.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  3. #13
    Zafascynowany FNiN Awatar Podróżnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Posty
    361

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu Artefaktu, czyli SUPER PRZYGODA KU*WO!

    -Czyli drewno zostaje dla mnie. Przy okazji trochę się rozejrzę, tak na wszelki wypadek.
    Wiek to stan ciała, a nie umysłu.

  4. #14
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu Artefaktu, czyli SUPER PRZYGODA KU*WO!

    Darlen już chciał mu przypomnieć o swoich zaklęciach zabezpieczających obóz, ale stwierdził że przechadzka dobrze zrobi Thorimowi.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  5. #15
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu Artefaktu, czyli SUPER PRZYGODA KU*WO!

    - Po kiego grzyba mam obierać, jak magik pstryknie palcami i elegancko obrane warzywka wędrują do zupki? - Zabójca położył się przy przyszłym ognisku i przybrał pozę wyrażającą "mam was w dupie". Po chwili podrapał się po tej jakże szlachetnej części ciała i powiedział:
    - Wybitnie mi się nie podoba, że ten czarownik z nami jedzie. Coś mi mówi, że to głupie magiczne świecidełko plus mag równa się drugi Wielki Wybuch. Na mój gust czarownicy wystarczający nabroili przed laty, niepotrzebna nam powtórka z rozrywki. Poza tym czarownicy to chędożone gnoje, które...

  6. #16
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu Artefaktu, czyli SUPER PRZYGODA KU*WO!

    -Po pierwsze drogi Skrytojeco, magia nie jest twoją osobistą kucharką, po drugie umyj ręce przed obieraniem warzyw, a po trzecie- w kierunku wojownika poleciał dość silny impuls elektryczny, który poderwał ciało Skrytojebcy do góry- twoje gadanie zaczyna mnie denerwować.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  7. #17
    Zafascynowany FNiN Awatar Podróżnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Posty
    361

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu Artefaktu, czyli SUPER PRZYGODA KU*WO!

    Thorim spodziewał się, że wszystko jest w porządku, ale zawsze lepiej sprawdzić. Drewno znalazł niezwykle łatwo. Gdy wrócił zobaczył Darlena atakującego, chwilowo widocznego, Skrytojebce. Odruchowo wyjął broń i powoli podszedł do maga...
    Wiek to stan ciała, a nie umysłu.

  8. #18
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu Artefaktu, czyli SUPER PRZYGODA KU*WO!

    - ***** mać! - Skrytobójca mało wyrafinowanie zareagował na zaczepkę maga - Przechędożyłeś, magu!
    Wyrwał z ogniska drew i wymierzył błyskawiczny cios w tył głowy Darlena.

  9. #19
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu Artefaktu, czyli SUPER PRZYGODA KU*WO!

    Darlen cudem uniknął ciosu. Pomiędzy jego i Skrytojebcę wpadł znikąd niemalże Thorim z sztyletem w dłoni.
    - Magiku chędożony! Co to ma znaczyć?
    Darlen nie zdążył odpowiedzieć. Zza wzgórza dobiegły ich okrzyki. Thorin usłyszał je pierwszy.
    - Wygląda na to, magiczku, że nie wyszły Ci czary. Idą tu.
    - Niemożliwe, musieliby się przedzierać przez skomplikowaną barierę. To naprawdę zadanie dla mistrza. - rzucił lekko wystraszony sytuacją Darlen.
    - To dlaczego słyszę, jak tutaj podchodzą?
    Magik zmartwiał. Zaczął po cichu mruczeć zaklęcia. Skrytojebca skrzywił się i już miał zamiar znowu go trzasnąć, czarodzieja chędożonego... aż nagle pojawili się ludzie. Kilka osób w młodym wieku.
    - Witajcie podróżnicy! - wrzasnął jeden z nich. Miał jakieś dwa promile powietrza w wydychanym alkoholu. - Ugościcie nas, *****, zdrożonych wędrowców?!
    Przybłędy rozsiadły się dookoła ogniska roztaczcając woń wątpliwej jakości gorzałki i zabrali się do obżerania resztek, które taszczyli ze sobą. Tyle dobrego, że przerwali bójkę. Darlen patrzył na nich, próbując coś sobie przypomnieć. Nagle zadrżał. Przez jego głowę przebiegły obrazy. Martwy mentor. Chata w ogniu. Ellander. Szalona ucieczka.
    Ten, na którego się patrzył odwzajemnił spojrzenie. I w jego oczach błysnęło zrozumiemie. Darlenowi rozszerzyły się źrenice. Wiedział, że w razie czego nie zdąży.

  10. #20
    Zafascynowany FNiN Awatar Podróżnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Posty
    361

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu Artefaktu, czyli SUPER PRZYGODA KU*WO!

    Wokół Thorima działo się coś, czego nie rozumiał. Spojrzał na Skrytojebce. "Takiemu to dobrze. Jego rozum to głównie siła. Nie analizuje sytuacji, po prostu tnie". Darlen zachowywał się dziwnie w towarzystwie nowo przybyłych, zupełnie jakby ich znał. Szpiegowi coś nie pasowało. Uznał, że to ze zmęczenia mu odbija.
    Wiek to stan ciała, a nie umysłu.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę