<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Kolejne relacje

  1. #21
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domyślnie Odp: Kolejne relacje

    Cytat Zamieszczone przez .:Liss:. Zobacz posta
    tylko mimo wszystko bym wolała, nawet z klapą, ale aby to nakręcili, bo tak to TMK nie będzie się niczym różniła od innych filmów typu "wehikuł czasu". Ale dobrze, FNiN_addict, od dzisiaj już nie narzekam. Od dzisiaj codziennie piszę po poście w temacie "GOOD"
    A co dodanie przyszłości by zmieniało
    Bez przesady, nigdy nie da sie w stu procentach odwzorować książki, zawsze trzeba rezygnować z czegoś, zmieniać, upraszczać.
    Co do budżetu, to ja mam nadzieje ze nawet jeśli efektów będzie mniej, to mam nadzieje że będą stały na wysokim poziomie.

  2. #22
    Zaciekawiony FNiN Awatar muuz2
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Posty
    13

    Angry Odp: Kolejne relacje

    Wy chyba nie rozumiecie, że przyszłość to najważniejszy wątek - to nie chodzi o to, że sobie narzekamy, bo kawałeczek filmu nam zabrali. Zobaczcie tytuł - FNiN i TMK - najpierw FNiN odwiedzają 2060 - tam odkrywają Ministerstwo Pogody itd... że ludzie ingerują w przyrodę i to spowodowało katastrofę. Teoretycznie możliwą katastrofę.

    Może nie być Londynu.
    Może być przyszłość bardzo, bardzo okrojona. Zgadzam się z bólem serca na wywalenie fragmentu z Lorelei... jakoś to inaczej rozwiązać, bo może być to baardzo trudne w realizacji. Ale po prostu przyszłość MUSI, MUSI być! Inaczej film będzie mógł nosić sobie tytuł "Podróże w czasie Felixa, Neta i Niki".

    To nie są jakieś nasze narzekania, nasze widzimisie, że się szczegółów czepiamy. BRAK PRZYSZ?OŚCI zepsuje film!

    A gadka reżysera, że coś tam coś tam, że trudno z tą przyszłością, no i odpowiedź Kosika na moje pytanie o przyszłość (tak, to ja pytałem na jego stronie), że czeka mnie rozczarowanie, czy coś w tym stylu, brzmi, jakby nas nastawiali na brak przyszłości.

    Wściekły jestem. Proszę nie drażnić. Walę w klawiaturę jak jakiś świr...

    Idę pod prysznic, może się uspokoję, bo po przeczytaniu poprzednich paru debilnych postów zbiera mi się... eehhhhh - stop, bo zaraz....

  3. #23
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    837

    Domyślnie Odp: Kolejne relacje

    To nie są jakieś nasze narzekania, nasze widzimisie, że się szczegółów czepiamy. BRAK PRZYSZ?OŚCI zepsuje film!
    Masz rację... Ale tylko tyle mogę powiedzieć, bo nic innego nie jestem w stanie zrobić. Wiem, że to cię nie pocieszy. Może za dużo kosztów poszłoby na kreację całego nadwspółczesnego świata? Nie oceniajmy, bo film może się okazać super.
    Wściekły jestem. Proszę nie drażnić. Walę w klawiaturę jak jakiś świr...
    Wiesz... zawsze możesz zostać reżyserem.

  4. #24
    Zaciekawiony FNiN Awatar muuz2
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Posty
    13

    Domyślnie Odp: Kolejne relacje

    Bardzo przepraszam za mojego posta.

    Ale ten tekst...
    A co dodanie przyszłości by zmieniało
    Bez przesady, nigdy nie da sie w stu procentach odwzorować książki, zawsze trzeba rezygnować z czegoś, zmieniać, upraszczać.
    Co do budżetu, to ja mam nadzieje ze nawet jeśli efektów będzie mniej, to mam nadzieje że będą stały na wysokim poziomie.
    ... po prostu mnie wk... bip!


    Trochę się uspokoiłem i przemyślałem... co mi zależy na tym filmie, i tak po oglądnięciu tego dna (jeśli będzie bez przyszłości) "nie znielubię" książki.

    Nie oceniajmy, bo film może się okazać super.
    Mnie nie przekonasz.


    Jeszcze mam nadzieję, że tylko straszą, że przyszłość będzie. Szczerze? Nie liczę na genialne efekty specjalne, nie liczę na podobieństwo filmu do książki, może być luźniej powiązany, ale komplanty, gravy, podróżnik... musi to być. MUSI!!!
    Ostatnio edytowane przez muuz2 ; 19-08-10 o 21:18

  5. #25
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    837

    Domyślnie Odp: Kolejne relacje

    Mnie nie przekonasz.
    Najpierw muszę siebie przekonać, bo filmu nie widziałam .

    i tak po oglądnięciu tego dna (jeśli będzie bez przyszłości)
    Ej, obrażasz Może właśnie z przyszłością wyszłoby tandetnie?

  6. #26
    Zaciekawiony FNiN Awatar muuz2
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Posty
    13

    Domyślnie Odp: Kolejne relacje

    Może właśnie z przyszłością wyszłoby tandetnie?

  7. #27
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    837

    Domyślnie Odp: Kolejne relacje

    Nie denerwuj się
    Wolałbyś domy z kartonów jak to było w Gożdżilli w latach 80. - niby współczesność?

  8. #28
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Kolejne relacje

    A ja będę zimnym draniem i powiem, że to jest ''widzimisię'' niektórych. W przyszłości nie widzę nic konkretnie istotnego dla całej fabuły książki. To, że komuś ten fragment się podobał, nie znaczy, że ma on być.
    Natomiast Londyn jest ważny, bo dzięki niemu poznaje się zasadę działania Wunrunga. Podróż do 2060r. i 2110 nie są aż tak istotne dla całości fabuły.
    Ogółem, drogi muuz2, Twoje pełne wściekłości posty mnie rozbawiły. Nic nie musi. Scenarzystą jest Kosik, reżyserem Skrzynecki. A Ty możesz sobie krzyczeć, ile Ci się żywnie podoba.
    Sam nie jestem zachwycony, ponieważ okrojono fabułę z pobocznych wątków, które akurat były ciekawe - choćby baza w Stefanie. Poza tym, rozwalane jest całe tło.
    Też nie uważam, by niektóre wątki musiały być koniecznie w fabule. Ale spójrzcie na 6 częśc HP(skoro tak bardzo film jest porównywany do HP), to przecież tam obcięto najciekawsze momenty książki. Nie ma filmu, który jest w 100 % zgodny z książką. I nie będzie.
    Amen.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  9. #29
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    305

    Domyślnie Odp: Kolejne relacje

    Według mnie przyszłość jest jednym z najciekawszych fragmentów książki. Stanowi esencję gatunku sci-fi. Jak dla mnie TMK bez roku 2060 to już nie TMK. Tak właściwie to pan Kosik nie wykluczył we wspominanej rozmowie roku 2060. Oto ona:
    Mariusz Says:
    Imprezę u Aurelii można wywalić, brak Stefana też przeżyję, ale najfajniejsze sceny z całego filmu… NIE!:
    - 2060
    - pustynia
    - za komuny
    - śmierć matki Niki
    Rafal Kosik Says:
    @Mariusz: Mam dla Ciebie złe wieści…
    Ta wypowiedź niewiele mówi. Może nie być roku 2060, 2110, PRL, Książa lub kilku z tych elementów.
    Od początku było wiadomo, że trzeba się będzie pogodzić z pewnymi brakami w stosunku do książki, ale nie wyobrażam sobie wycięcia przyszłości.
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachęcam do rejestrowania się.

  10. #30
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Kolejne relacje

    Ja właśnie mam nadzieję, że nie porównują sie do szóstej części HP, bo tam nie wiele brakuje do zupełnie innej historii niż w książce. Z kolei ekranizacja Eragona to jest zupełnie inna historia. Ja rozumiem, że można, że trzeba okroić w porównaniu książką, ale tworzenie zupełnie innej historii, to już chyba przesada? (mam na myśli HP i Eragona)

    A tak szczerze mówiąc, to ja bym powstrzymał się ze zbytnią krytyką czegoś, o czym tak naprawdę za dużo nie wiemy. Nie ma jeszcze nawet zwiastunów, a może się okazać, że jednak będzie jakaś część przyszłości, albo nie będzie, ale reszta filmu będzie to rekompensowała.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę