<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Fan FNiN Awatar BartG
    Dołączył
    Dec 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    573

    Domyślnie Relacja z planu filmowego

    Jak niektórzy wiedzą, ja wraz z Bimem odwiedziliśmy plan najnowszego filmu FNiN. Właśnie skończyłem ją pisać więc zapraszam do lektury.

    Relacja z planu filmowego "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa"

    Komentarze do relacji zamieszczajcie w tym temacie

    Ostatnio edytowane przez bim ; 16-08-10 o 14:11

  2. #2
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Relacja z planu filmowego

    Ja mam pytanie: czemu teczka z dokumentami jest opatrzona napisami w j. polskim?
    I po drugie: czemu wszyscy ciągle uważają to za dokumenty Wehrmachtu, mimo iż w książce nie było słowa o tym, by to Wehrmacht się zajmował pierścieniem. A w rzeczywistości takie zdarzenia(lub jemu podobne badania) nie mogły mieć miejsca.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  3. #3
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Relacja z planu filmowego

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej Zobacz posta
    Ja mam pytanie: czemu teczka z dokumentami jest opatrzona napisami w j. polskim?
    I po drugie: czemu wszyscy ciągle uważają to za dokumenty Wehrmachtu, mimo iż w książce nie było słowa o tym, by to Wehrmacht się zajmował pierścieniem. A w rzeczywistości takie zdarzenia(lub jemu podobne badania) nie mogły mieć miejsca.
    Co do pierwszego pytania - te dokumenty to tylko rekwizyt, ma ładnie wyglądać, nikt nie będzie tego czytał. Poza tym przyjrzyj się temu zdjęciu - treść zupełnie nie związana z książką.
    Po drugie, to chyba były dokumenty Wehrmachtu, gdzieś w książce o tym było, jak mi się zechce, to poszukam.

  4. #4
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    305

    Domyślnie Odp: Relacja z planu filmowego

    Wreszcie mamy konkretną relację z planu i sporą garść informacji. Świetna robota. Cieszę się, że Maciej pasuje do roli Neta, bo właśnie co do tego były największe obawy. Teraz pozostaje czekać na wspomniany Making of.
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachęcam do rejestrowania się.

  5. #5
    Fan FNiN Awatar bim
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domyślnie Odp: Relacja z planu filmowego

    Tak. Zdjecia beda trwały jeszcze kilka miesiecy. A efekty specjalne nawet do 2 lat mogą się przedłużać. Pożyjemy zobaczymy

    Dostałem informacje od pani Wioletty z planu filmowego:
    Otóż zdjęcia będą kręcone do końca sierpnia, a efekty specjalne do czerwca przyszłego roku
    Ostatnio edytowane przez bim ; 16-08-10 o 13:09

  6. #6
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Relacja z planu filmowego

    Wow. Super relacja, chyba wszystko idzie dobrze. No i... niespodzianka. Miało nie być IBN, a jednak jest > Baza super, pierścień super. Będzie ok.

  7. #7
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Relacja z planu filmowego

    Świetna relacja Mam tylko jedno pytanie: kim jest p. Iwona Harris?
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  8. #8
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Relacja z planu filmowego

    O matko, jak ja wam zazdroszczę, jak ja wam strasznie zazdroszczę! Cudowna relacja, kapitalne zdjęcia, no i bożeee, pogadać z aktorami i zobaczyć making of... Wow, naprawdę super, ale szkoda, że zamiast kuzynów nie zabraliście kogoś zainteresowanego. Świetne, teraz tylko czekamy na film. <3
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  9. #9
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Aug 2006
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    57

    Domyślnie Odp: Relacja z planu filmowego

    Świetna relacja. Logo IBN pewnie zaprojektował p. Kosik A co do efektów to jest to najtrudniejsze, bo z tego o wiem, wszystko robi się klatka po klatce, dlatego zajmuje to sporo czasu.

  10. #10
    Fan FNiN Awatar bim
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domyślnie Odp: Relacja z planu filmowego

    Dokładnie nie orientuje się co kto robi na planie. Pani Iwona Harris zajmuje się (chyba) organizowaniem co kto gdzie i jak

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę