<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 129

Wątek: Aktorzy

  1. #1
    Zainspirowany FNiN Awatar Konpopoz_i_Roznakin
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Posty
    88

    Lightbulb Aktorzy

    Co myślicie o nowych aktorach?

    Felix: No coment.
    Net: OK!
    Nika: Farbnięta...*
    Manfred: To będzie ciekawe

    Mam nadzieję, że chociaż dobrze zagrają...

    *Pewnie tyle było dziewczyn z rudymi włosami, które lepiej wyglądały! Ale ona dobrze wygląda, bo ma ładną twarz.
    Ostatnio edytowane przez Konpopoz_i_Roznakin ; 01-08-10 o 18:35

  2. #2
    Zaciekawiony FNiN Awatar Felix Polon
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    A ja myślę dokładnie na odwrót.
    Felix: Super 8/10 w książce Felix jest blondynem, a aktor ma włosy brązowe.
    Net: Ujdzie 4/10 aktor wygląda zbyt "grzecznie". Nie wyobrażam sobie go w niektórych wątkach.
    Nika: Prawie ideał 9/10 może i masz rację z kwestią włosów, ale reszta jest idealna.

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Posty
    11

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Ja uważam, że Nika idealnie pasuje, Net jest pół na pół, że tak powiem wyobrażałam go sobie bardziej grubszego xD ale nie za bardzo, Felix ujdzie w tłoku, ale nie ma aktorów idealnie pasujących. Pan Kosik zapewnie dobrze wiedział kogo wybiera i myślę, że nas i tym razem nie zawiedzie

  4. #4
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Aleksy: FTW?! Grubszy Net? Ty chyba nie czytałeś tej książki w ogóle. Net był chudy i wysoki. Dla mnie filmowy Net jest troszkę za gruby na Neta, ale wcale nie ma nadwagi, tylko po prostu jeszcze dziecięcą budowę. Felix na zdjęciach do filmu ma już blond włosy, użytkowniku Felix Polon. Z całej trójki najbardziej podoba mi się Nika, pal licho loczki, ma delikatne fale, zresztą i tak wiemy, że sama je sobie robiła. Dla mnie jest idealna, poza skalą i w ogóle skaczę z radości. Felix też mi się bardzo podoba, ale śmiesznie wygląda z ciemnymi brwiami. Ma świetny głos i jest po prostu stworzony dla tej roli. Do Neta na początku w ogóle nie mogłam się przekonać, potem zauważyłam, że ma ładną twarz, a chociaż nie ma szopy (co przecież można łatwo zmienić, ale widzę, że charakteryzatorzy mają inne zdanie :/), to i tak jestem z niego zadowolona. Tylko chciałabym poznać jego głos. To jest bardzo ważna kwestia.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  5. #5
    Zainspirowany FNiN Awatar Konpopoz_i_Roznakin
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Net ma loczki więc szopa powstanie bez problemu, chodź pewnie wszystko popsuje. ^_^
    Spinka Niki, a co o niej myślicie?...

  6. #6
    Zaciekawiony FNiN Awatar Felix Polon
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Cytat Zamieszczone przez FNiN_addict Zobacz posta
    ... Felix na zdjęciach do filmu ma już blond włosy, użytkowniku Felix Polon...
    Nie chcę się kłócić, ale wyjaśnić kolor włosów obu Felixów.


    A więc kolory raczej się różnią.
    Ostatnio edytowane przez Felix Polon ; 01-08-10 o 01:10

  7. #7
    Zainspirowany FNiN Awatar Konpopoz_i_Roznakin
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Ale trzeba będzie to znieść. ;.(

    Nika ma różową torbę w paski.

    Nie_to_v__________________Tylko_to_v
    Załącznik 315Załącznik 327
    Ta zielona jak z obrazka (dosłownie xD).
    Ostatnio edytowane przez Konpopoz_i_Roznakin ; 08-08-10 o 11:16 Powód: złe zdjęcie :P

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN Awatar tojestemja
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    46

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Ja mam nadzieje tylko że Maciek ten który gra Neta miał już mutacje i pozbył się tego dziecięcego głosiku. Ej ale szczerze...wyobrażacie go mówiącego chociażby to charakterystyczne "Dżizas" albo w ogóle te Netowe teksty? Czekam z niecierpliwością na jakieś nowe zdjęcia z planu i oczywiście jakieś urywki z mediów
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik
    'Sądzimy po pozorach, łatwo i często oceniamy. Tymczasem nie wszystko jest tym, czym się wydaję"

  9. #9
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    W mojej głowie, czyli mojej wyobraźni Net ma w miarę wysoki głos, ale nie dziecięcy. Tojestemja, boję się tego samego, co ty. Nie potrafię sobie wyobrazić tak genialnego człowieka, jak Net, zarzucającego luźno potokiem przezabawnych tekstów. Jeśli Maciek nie zrąbie chociaż połowy tekstów, to stwierdzę, że jest naprawdę dobry, a jak nie położy żadnego, to uznam go za absolutnego geniusza.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  10. #10
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Cytat Zamieszczone przez Konpopoz_i_Roznakin Zobacz posta
    Ale trzeba będzie to znieść. ;.(

    Nika ma różową torbę w paski.

    Nie_to_v__________________Tylko_to_v
    Załącznik 315Załącznik 314
    Ta zielona jak z obrazka (dosłownie xD).
    Od kiedy Nika nosiła kostkę?
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę