<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13
Pokaż wyniki od 121 do 129 z 129

Wątek: Aktorzy

  1. #121
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Najbardziej podobny do swojego literackiego pierwowzoru był Felix, ale tylko z wyglądu. Jakoś nie wyobrażam sobie tej trójki biegającej po Pałacu Snów albo bazie kolcobotów...

  2. #122
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Felix... pół na pół? Kiedy go zobaczyłam, to zastanowiłam się, czy to bardzo dziwny F. czy też baaaardzo dziwny Net xD No i te brwi.
    0,0 Nika? nawet spoko Za to Net w ogóle poniżej poziomu... Zupełnie nie-Netowy Włosy źle, za niski jest... i ma za mało humoru, jeżeli chodzi o charakter... A Manfrrrredziu? Nie tak go sobie wyobrażałam, ale jest dobry

    //Błagam. Nie nadużywaj wielokropka. Kończ zdania kropką i pamiętaj o przecinkach.//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 26-10-14 o 19:49

  3. #123
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Myślę, że zawsze są takie problemy, że ktoś może nie spełnić oczekiwań i szczególnie, gdy pokładamy w nim duże nadzieje
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 04-11-14 o 19:12
    Okna Zielonka w dobrej cenie
    Sprawdź sprzęt medyczny

  4. #124
    Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Pozostaje mieć nadzieję, że aktorzy w filmie 3K będą lepsi

  5. #125
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ninet
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Ech, aktorzy to minus tego filmu :/ Grali trochę sztywno i nieporadnie, oglądając odnosiłam wrażenie, że mam przed oczami teatrzyk szkolny. Najlepiej wyszedł Net, choć chwilami wyglądał, jakby zapomniał co ma robić (i te okulary dziwne), potem nawet spoko Felix, mimo tego, że nie sprawdził się w felixowych "mądrych wypowiedziach" (tylko te brwi i fryzurka nie pasują), Nika... Postarała się, jakby najbardziej jej zależało, ale ten kompletny brak charakterystycznych loczków mocno mnie rozczarował.

  6. #126
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Widzę, że się jeszcze nie wypowiedziałem o aktorach, choć ponad cztery lata minęły od moich ostatnich postów tutaj.
    Powiem szczerze, że jestem bardzo nimi rozczarowany. Cała trójka wypadła wręcz tragicznie, najlepiej z nich prezentuje się chyba Kamil, ale Maciek i Klaudia to jakaś absolutna pomyłka. Kamil mówi bardzo niewyraźne, bełkocze, to, co mówi, jest bez jakiegokolwiek przekonania - kwestie techniczne, ukochany aspekt Felixa, wypowiada jakby były to wykute na pamięć formułki. Nie potrafił przekazać tego, co Felixowi przychodziło z łatwością. Dodatkowo, fizycznie nie jest podobny do Felixa. Maciek z kolei poza tym, że fizycznie do Neta w ogóle nie pasował, to w dodatku jego rola była przekomiczna. Nie jest żadnym informatycznym geniuszem, bo w filmie wyciąga laptopa może ze trzy razy, a i tak za każdym razem okazuje się, że pomaga mu Manfred (inna sprawa, że jego laptop to nie stareńki minikomputer). Talentu aktorskiego - BRAK. Najbardziej rozbawiła mnie scena, kiedy uciekali przed Bezkształtem - krzyk Maćka był tragicznie sztuczny, wymuszony. On nie gra osoby przerażonej, on gra osobę, która ma być przerażona. Klaudia za tekst: ''Moi rodzice nie żyją, ale nie rozmawiajmy o tym nigdy więcej'', wypowiedziany w latarni, wciśnięty między spacerem, a ucieczką, powinna otrzymać Złotą Malinę. Oprócz tego ''genialne'' są jeszcze jej teatralne, sztuczne protesty.
    Generalnie, cała trójka po prostu nie umie grać, a kwestie przez nich wypowiadane w większości wyglądają na zwyczajnie wykute na pamięć, bez oddania naturalności i swobody w mówieniu, odpowiedniej intonacji głosu. Zresztą aktorstwo to jeden z wielu gwoździ do trumny tego gniota. Przepraszam, ale innych słów na ten film nie mam.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  7. #127
    Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Popieram, bo ten film i aktorzy mogli być wykonani nieco lepiej. Pozostaje mieć nadzieję, że 3K będzie lepszym filmem

  8. #128
    Zaciekawiony FNiN Awatar umotex12
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Felix bardzo dobrze oddaje oryginalnego Felixa, ale tylko z wyglądu Net- kicha, a Nika... Cóż, grała średnio ale
    miała fajna sukienkę z dekoltem przez cały film, fajna zwłaszcza jak siadała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    była bardzo ładna i wręcz sie zauroczyłem, lubię taki typ urody
    Ale gra aktorska- masakra, niestety

  9. #129
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jan 2018
    Płeć
    Wiek
    35
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Mi sie wszyscy podobaja!

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę