<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 129

Wątek: Aktorzy

  1. #101
    Zaciekawiony FNiN Awatar harrusia
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Felix - 85% Bo książkowy Felix jest mniej...(jakby to ująć) atrakcyjny. Ten filmowy ma uśmiech, jak jakiś podrywacz. No może trochę przesadziłam ale z pewnością nie jest to poważny, milczący i spokojny Felix Polon. Ale wygląd się w miarę zgadza i ogólnie jest OK.

    Nika - 70% Bo...Bo poprostu nie wygląda na książkową Nikę Mickiewicz. I jest farbowana.
    Net - 20% Nie wiem jaki ma charrakter, ale wygląd...To już przesada żęby Net miał czarne włosy!

  2. #102
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Moja opinia.
    Felix: Myślę że może być oprócz włosów ok 7/10
    Net: Kompletnie nie po pierwsze net ma bardziej brąz włosy no ale to ujdzie.Ale po drugie Net ma wielkie bujne loki no i to chyba odwrotność aktora. 2/10
    Nika:Może i trochę farbnięta ale mi się podoba 9/10

  3. #103
    Zaciekawiony FNiN Awatar Cirilla
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    O rany, ludzie, myślę, że czepiacie się nieistotnych szczególików. Chyba nie ma takiej osoby na świecie, która spełniłaby oczekiwania wszystkich. Każdy ma inne wyobrażenie postaci.
    Felix - aktor grający go jest superprzystojny w książce pan Kosik też wspomniał, że jest urodziwym chłopakiem. kolorki włosów się różnią, owszem. Ale ja w całym moim życiu nie widziałam faceta z kolorem jak Felix na okładce.
    Net - jest super. Mi się podoba, spełnił moje oczekiwania (mogliby mu tylko trochę włoski roztrzepać ) a jego gra aktorska jest fenomenalna.
    Nika - KYAAA! Ona mi się podoba całkowicie. Tylko ją zobaczyłam na zdjęciu, już wiedziałam, że do roli rudej dziewczyny pasuje stuprocentowo. @Konpopoz_i_Roznakin - farbnięta, ale absolutnie tego nie widać. Na pewno było dużo rudzielców na castingach. Myślę, że wybrali właśnie ją dlatego, że jest dobra aktorką. Wygląd zawsze można zmienić, a żeby stać się prawdziwym aktorem potrzeba mnóstwo czasu.

    //Używaj normalnej czcionki, bez pogrubiania całości.//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 29-12-11 o 11:45

  4. #104
    Zaciekawiony FNiN Awatar Nika193
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Cytat Zamieszczone przez Pentinum Zobacz posta
    Moim zdaniem Net za bardzo przypomina gościa z jupika pomarańczowego.
    Faktycznie xD
    Mnie się całkiem ten nowy Felix podoba
    Net...zgadzam się z pojęciem Pentinum...ale też może być.
    Ale jakoś nie podoba mi się Nika...nie mam pojęcia dlaczego. Ale coś mi w niej nie odpowiada...
    Szkoło, och, szkoło nasza kochana!
    Co dzień do ciebie biegniemy z rana.
    Żądni przeżycia traumatycznego,
    Tęsknimy do grona pedagogicznego!

    Lekcje Butlera to same hiciory:
    Wymiotuje, bekonie i inne hardcory.
    Wszystko wypełza z pracowni jego,
    Oto gimnazjum jest Kuszmińskiego!

    Informatyka tu jest dla cepa,
    Sławimy geniusz pana Eftepa!
    Cudowniejszego miejsca nikt nie napotka,
    Niech żyje nam dyrektor Stokrotka!

  5. #105

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Akurat Nika podoba mi się najbardziej, Felix jest ok, natomiast Neta zupełnie inaczej sobie wyobrażałem. Natomiast ocenię w pełni jak zobaczę ich grę aktorską. Bo po pozorach to sobie można...
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  6. #106
    Zaciekawiony FNiN Awatar Emer27
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Według mnie Felix 8/10 - za kolor włosów
    Net - 5/10 - Jest za niski i wygląda dziecinnie
    Nika 9,5/10- jedynym minusem jest brak loków

  7. #107
    Zaciekawiony FNiN Awatar lifegoeson.
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    31

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Bez epickiego wstępu przejdę od razu do rzeczy.
    Felix - Moim zdaniem kompletna pomyłka. Książkowy Polon miał platynowe blond włosy, a filmowy.... sprawa jest dość ciekawa. Miał brązowe, postanowiono przefarbować mu je na blond, wyszły rude.
    Nie zgodzę się z opiniami innych dziewczyn,że grający chłopca aktor jest superprzystojny. Kwestia gustu, bo mi się na przykład zupełnie nie podoba. Sama nie wiem....wyobrażałam sobie moją ulubioną postać z serii jako spokojnego, nieśmiałego i urodziwego gimnazjalistę. Kamil Klier zdecydowanie nie spełnia moich oczekiwań. I skoro już bawimy się w liczby - 3/10.
    Net - Tu jest trochę lepiej, aczkolwiek niewiele. Tak na 5/10. Niby wszystko się zgadza, ale coś jest jednak nie tak. Przede wszystkim brakuje charakterystycznej Netowej szopy. Dodam jeszcze, że wcielający się w rolę Bieleckiego Maciek wygląda.... nieszkodliwie? Grzecznie? Jak niewiniątko? Na tę chwilę nie znajduję trafnego określenia, ale liczę,że zrozumiecie, co mam na myśli. Ten aktor nie ma kpiącego uśmieszku i nie widzę w nim takiego cwaniaka, jakim jest nasz Net. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie jego wypowiadającego jeden z koncertowych tekstów naszego bohatera. Oby pozory myliły!
    Nika - Króciutko. Wszystko ładnie i pięknie, ale gdzie są loczki?

  8. #108
    Zaciekawiony FNiN Awatar You100
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    44

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Felix jest okropny, ma jakieś brązowe włosy zamiast zwykłego blondu i wygląda jakby był na maxa pewny siebie. Czyli jakoś 3/10. Net nie ma fryzury szalonego chemika, tylko grzywkę lizusa szkolnego i jest zbyt pokaźną ( jak na Neta) tuszą (2/10). Nika jest najlepsza z całej trójki,ale właśnie gdzie ma loki? 8/10
    Ostatnio edytowane przez You100 ; 09-04-12 o 21:32 Powód: Nagły powód poprawienia ujrzanego błędu
    -Nie interesuje mnie to - Net uniósł dłonie. - Nie chcę słyszeć o żadnych skarbach i nagrodach. Chcę sobie siedzeć przed kompem na moich pięciu literach i mieć spokój.
    - Pięciu literach? - zapytała Nika.
    - Fotel. Miałem na myśli fotel.

  9. #109
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Nie rozumiem tych co źle komentują Kamila(Felixa), Maćka(Neta) i Klaudie(Nike), przecież nikt nie jest idealny. Wszyscy powinniśmy cieszyć się że film w ogóle powstanie.
    Felix- 9/10 - nie ma tych swoich popularnych kieszeni i ma troszkę za ciemne włosy
    Net- 6/10 - nie ma tak długich włosów jak w opisie z książek przez co traci swój urok i powinien być trochę wyższy
    Nika- 9.5/10 - nie ma loków
    Słyszałem i czytałem, że przeróbek ma być dużo więcej(film ma się zacząć od zakończenia roku szkolnego,ma nie być warszawy w roku 2060) przy których brak loków Niki, kieszeni w spodniach Felixa czy bujnej fryzury Neta to pikuś.

  10. #110
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Jak widze tutaj powinna sie odbyc debata pod tytułem: FRYZURY aktorów, a nie AKTORZY. Ludzie, co się z wami dzieje?! Zawsze jest wiele negatywnych opinii na temat filmowanych książek, ale żeby aż tak się uczepić jednego (choć nie powiem, mnie też zraziło) wątku.
    Dla mnie ważniejsze jest czy pokażą każdy istotny i mniej istotny moment, by nie schrzanili jak z HPiKP-K. Tam to było wszystko nakićkane, ale koniec, nieważne. Skupcie się na fabule. No już śmiało, zgłaszać się ten kto myślał że Net będzie miał szopę brązowych lśniących włosów, Felix ulizaną cytrynę, a Nika pomarańczową grzywę? No więc właśnie. Jeżeli mam się do czegoś przyczepić z wyglądu, to tylko do rosiczki. Miał być czerwony kwiat, z jedna łodygą, a nie tuzinogłowa muchołapka

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę