<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 129

Wątek: Aktorzy

  1. #51
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Nika jest OK, Felix trochę za drobny, ale też może być, może jak będą kręcić następne części, to przez ten czas ci aktorzy trochę wyrosną, to też trzeba brać pod uwagę. Ale Net? Choć co prawda na zdjęciach z castingów mało kto go przypominał. Ale co to za problem rozjaśnić choć trochę włosy i rozczohrać... na jednym zdjęciu wygląda bardziejn na Harry'ego Pottera.

    Ale przyznajcie, że jak na polską produkcję to i tak jestem pod wrażeniem. Bez urazy.

  2. #52
    Zaciekawiony FNiN Awatar Arwena
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    14

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Hmmm, ja troche inaczej ich sobie wyobrażałam, ale nie jest źle. Najbardziej mi przeszkadza ten, który ma grać Neta, bo moim zdaniem w ogóle nie pasuje. Najbardziej podobna do swojej bohaterki jest chyba filmowa Nika.
    Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie.

  3. #53
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Hm, książkowa Nika ma znacznie mniej powszechny wygląd niż Net i Felix. Pan Kosik opisuje ją jako ładną dziewczynę z kręconymi, rudymi włosami, czyli patrzymy, czy aktorka jest ładna. ?adna. Ruda? Ruda. No i dochodzimy do wniosku "ok, to Nika".
    Poczochrany wysoki szatyn w okularach i blondyn - tutaj mamy znacznie więcej wariacji. Chłopaków z pozoru pasujących do opisu jest na pęczki. Z okładek trudno wywnioskować wygląd ich twarzy, generalnie rysunkowi FiN mają oczy, nosy, usta i na tym koniec, więc automatycznie bardziej działamy wyobraźnią, "Jak to oni wyglądają?". Zwłaszcza w przypadku Felixa, ponieważ o Necie wiemy chociaż, że był przystojny. A o Felixie? "Wyglądał jak zwykły nastolatek". No super, dziękujemy panie Rafale, ułatwił nam pan sprawę. Dochodzę do wniosku, że to przez ten niedobór informacji na temat chłopaków teraz odtwórcy ich ról są dla mnie tacy dziwni. Taka mnie dygresja naszła. xD

  4. #54
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Cytat Zamieszczone przez Klaudia xd. Zobacz posta
    No super, dziękujemy panie Rafale, ułatwił nam pan sprawę. Dochodzę do wniosku, że to przez ten niedobór informacji na temat chłopaków teraz odtwórcy ich ról są dla mnie tacy dziwni. Taka mnie dygresja naszła. xD
    No, ale jeśli są najbardziej zbliżeni do FNiN z wyobraźni pana Rafała, to są najbardziej odpowiedni. Sądzę, że w książce jest za mało informacji by coś stwierdzić, a postacie z okładki, to bez obrazy, kilka kresek

  5. #55
    Zaciekawiony FNiN Awatar Phoebe27
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Nika jest śliczna._Felix może być._Net to pomyłka._Nie wyobrażam sobie humoru Neta w ustach tego aktora._I najważniejsze:_gdzie jest Netowe siano na głowie?
    //Po znakach interpunkcyjnych dajemy spację.//Klaudia
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 09-09-10 o 16:05

  6. #56
    Zainspirowany FNiN Awatar Olona
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Posty
    111

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Wg. mnie Net jest za niski, za dziecinnie wygląda i ogólnie klapa. Nika może być tylko troooooooooooooszkę nie wygląda jak Nika.
    Felix najlepszy tylko włosy ma za ciemne.

  7. #57
    Zainspirowany FNiN Awatar Konpopoz_i_Roznakin
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Napisał Klaudia xd.
    No super, dziękujemy panie Rafale, ułatwił nam pan sprawę. Dochodzę do wniosku, że to przez ten niedobór informacji na temat chłopaków teraz odtwórcy ich ról są dla mnie tacy dziwni. Taka mnie dygresja naszła. xD
    Mów za siebię.

  8. #58
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    @up
    A za kogo mówię?
    Cytat Zamieszczone przez ja
    Dochodzę do wniosku, że to przez ten niedobór informacji na temat chłopaków teraz odtwórcy ich ról są dla mnie tacy dziwni.

  9. #59
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Ja mam włosy dłuższe od Neta... yyy od Maćka znaczy się, jakby mi zrobili siano to by było OK, i kolor moich włosów też pasuje do tego Neta z książki...

    //Jedno pytanie: co to ma do aktorów?//kam193
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 18-09-10 o 21:01

  10. #60
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Zdjęcia zakończone

    Moim zdaniem źle dobrali aktora do Felixa, ponieważ Felix był blondynem i nie nosił okularów!

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę