<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 129

Wątek: Aktorzy

  1. #91
    Zaciekawiony FNiN Awatar moni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Czytam tak i czytam ten temat i dziwię się. Czy jestem jedyną osobą, której Net pasuje w 100%? Okej, może w 99%, nie można mieć wszystkiego Ale jako pierwszy z całej trójki mi spasował, może dlatego, że widziałam aktora w jedynym serialu i pasuje mi do Neta. Piszecie, że to, że tamto... Nie jestem wielką fanką FNiN. Nie no, kocham te książki, czytałam części po parę razy, ale ani jednej nie mam w domu, a najnowsze tomy dopiero co wypożyczyłam z biblioteki i czekają na przeczytanie. Może dlatego nie pamiętam takich szczegółów jak niektórzy z was. Dlatego cieszę się po prostu, że wybrali aktorów, którzy moim zdaniem, pasują, może nie idealnie, może nie w 100% do opisów, ale ludzie, to nie jest książka! To film. Film zawsze jest mniej lub bardziej inny niż książka. Przykład? Choćby "Władca pierścieni". Film bardzo mi się podobał, mimo, że różni się od książki. Podobnie zresztą Pottery. Trochę więcej zaufania do twórców, że wybrali właściwych ludzi

    Mnie nie obchodzi jak wyglądają, jak czytam nie widzę bohaterów ze szczegółami. W FNiN cenię klimat i humor słowny. I teksty Neta. Jeśli to będzie w filmie uznam go za udany

  2. #92
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    OMG właśnie sobie uświadomiłam, że Net to ten chłopiec z tego tamtego serialu... No tego co go kiedyś oglądałam (ooo kiedy to bylo?). Coś o mieszkaniu. No i stąd http://www.filmweb.pl/serial/Magiczn...32287#poster-1. No i teraz mi już Net mi w ogóle nie pasuje. Nie mogę się pozbyć obrazu małego dzieciaka. No może po obejrzeniu TMK to się zmieni.

  3. #93
    Zaciekawiony FNiN Awatar moni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    A mi tym bardziej z "Codzienne 2 m. 3" (czy jakoś to ta szło) pasuje na Neta! Bez problemu potrafię go sobie wyobrazić jako panikarza jakim przecież jest Net Chciałabym tylko wiedzieć jaki ma teraz głos. Ach, teksty Neta, przy większości wymiękam i śmieje się na głos, aż się rodzina zlatuje. Naprawdę jestem ciekawa jak sobie chłopak poradzi. O resztę jakoś się nie martwię

  4. #94
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Moni, mam nadzieję, że nie będzie jak z Potterami (szczególnie nowszymi), bo wolałbym, żeby TMK miało z książką coś więcej wspólnego niż tylko tytuł

    Myślę, że oceny wszystkich aktorów mogą się znacznie zmienić po premierze filmu. Wtedy dopiero przekonamy się, czy dobrze dobrano. Osobiście nie kojarzę żadnego z aktorów, choć możliwe, iż gdzieś ich widziałem.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  5. #95
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Cytat Zamieszczone przez kam193 Zobacz posta
    Moni, mam nadzieję, że nie będzie jak z Potterami (szczególnie nowszymi), bo wolałbym, żeby TMK miało z książką coś więcej wspólnego niż tylko tytuł
    A mi się wydawało, że najnowsza część jest w miarę porządnie odwzorowana... Albo miewam już sklerozę, albo to jest wyjątek od reguły.

    Co do "Magicznego Drzewa" - było mi nie mówić...
    Souls are soft and fluffy.

  6. #96
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Dobrze odwzorowana? Trochę lepiej niż 6. (czyli dwa piętra nad dnem), ale i tak uważam, że beznadziejnie. Poprzednie części były lepiej odwzorowane - mniej wycięte, mniej dodane. Ale to już dyskusja do innego tematu.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  7. #97
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Felix - OK
    Net - niestety do kitu
    Nika - nawet spoko, chociaż ta z książki jest trochę inna

  8. #98
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Hm... Czy zwróciliście uwagę na brwi Felixa? Są czarne, grube i dość wyraziste. Dziwnie to wygląda z blond włosami...

  9. #99
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Moim zdaniem Net za bardzo przypomina gościa z jupika pomarańczowego.
    Moje uczucia runęły, moje nerwy runęły, jestem przez nią zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konający. Teraz, gdy na ciebie patrzę, to wiem, iż moja miłość do ciebie była z gruntu niesłuszna.

  10. #100
    Zaciekawiony FNiN Awatar kojot
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    39

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Według mnie Net... porażka (chodzi o wygląd) całkowicie inaczej sobie go wyobrażałam i jak zobaczyłam zdjęcia to o mało się nie załamałam.
    Nika... spoko, czemu nie? Farbnięta... e tam... ważne że na rudo
    Felix- dobry wybór

    Zobaczymy czy są dobrymi aktorami
    "To że milczę nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia"

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę