<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 129

Wątek: Aktorzy

  1. #21
    Zaciekawiony FNiN Awatar krysti
    Dołączył
    Oct 2008
    Wiek
    25
    Posty
    13

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Cytat Zamieszczone przez login Zobacz posta
    felix: ostatecznie może być, ale ja bym wybrała inaczej
    net: tragedia, koszmar etc. on wygląda zupełnie inaczej niż w książce
    nika: zrobiona za bardzo na "lalę" ona miała loki, nie fale

    PS ze spinką też mogli się postarać, moja mama też jest scenografem i robi kostiumy (teatralne) i wiem, że to nie jest jakaś wielka filozofia. można zamawiać o wiele droższe rzeczy do sztuk, które mają niższe budżety niż jakikolwiek film. taką spinkę widziałam w "house"
    mi sie wydaje ze z tymi aktorami powinni jeszcze troche zaczekac lepiej wybrac lepszych(bardziej pasujacych) do roli aktorow niz zrobic to szybko i wybrac ich niezbyt dokladnie
    Fnin and Arsenal Will rule forever

  2. #22
    Zainspirowany FNiN Awatar Konpopoz_i_Roznakin
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Gilbert kurtacz miał kostkę.
    Ostatnio edytowane przez Konpopoz_i_Roznakin ; 08-08-10 o 12:23

  3. #23
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Dziecko, czy ty w ogóle wiesz, co mówisz? Zdjęcia już się dawno temu zaczęły! Felixa i Neta grają aktorzy, wybrani na castingach i tak samo Klaudia, choć jeszcze nigdzie nie grała. Byli najlepsi, umieją grać, pasują do swoich ról i to tyle! Przestańcie uważać wszystko za spieprzone.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  4. #24
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Jak już pisałam, Felix i Nika są dobrania extra, Net z wyglądu trochę mniej, no ale chyba w jego wypadku najważniejsze jest to jak się będzie zachowywał, czy umie się wczuć w rolę.
    PS. O co wam chodzi z tym plecakiem? Taka drobnostka, a tu się robi pół tematu o tym, jak napisała FNIN_addict, że film będzie przez to do bani

  5. #25
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Po prostu ten worek na śmieci z jakiejś renomowanej firmy nie pasuje do Niki. Takie moje odczucia i to mnie tylko razi na zdjęciu. Amen.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  6. #26
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Skoro już przeszliśmy do tematu ciuchów i dodatków, to Nika miała w bunkrach cudną minidżinsówkę. Glany też nieźle dodali, tzn. martensy. W ogóle ona trzyma swój styl. Chłopcy to już tak średnio, ale nie jest źle, szczerze mówiąc ta bluza Neta jest... hmmm... oryginalna, ale wg mnie do niego pasuje.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  7. #27
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Faktycznie, aktorzy są ładnie ubrani. Mi najbardziej podobała się chyba ta sukieneczka Niki, którą ma na "zdjęciach znad morza". Tylko ta bluza taka dziwna Koszulka, koszula i jeszcze bluza z PRL na raz. Pewnie zimno akurat było

  8. #28
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Toć jaka z PRL-u, już raczej an PRL stylizowana. A ta sukienka... Nika wygląda w niej absolutnie genialnie! A tę spinkę da się przeżyć, chociaż chyba prościej było zrobić taką, jaka była w oryginale.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  9. #29
    Zainspirowany FNiN Awatar kicek00
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Co wy?! Jesteście jakimiś modelami mody czy co? Moim zdaniem sprzeczanie się o takie drobnostki jest głupie. W każdym filmie na podstawie książki wszystko jest poplątane. Nawet w Harrym Potterze były jakieś przekręcenia. Co do aktorów Felix jest spoko choć włosy takie sobie. Net beznadzieja. Nika taka za bardzo wymalowana.Ale najważniejsze jest wczucie w role. Bez sensu się kłócić o takie szczegóły.

  10. #30
    Zaciekawiony FNiN Awatar Michelle
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Posty
    31

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Dla mnie najbardziej do swojej roli pasuje Nika(Klaudia). Rzeczywiście loki mogliby jej zakręcić- co to za problem wziąć lokówkę i zrobić? Ale może nie chcieli jej za bardzo niszczyć włosów? Bo w sumie farbowała to ma teraz osłabione...Co do spinki to też mi nie pasuje: powinna być bardziej klasyczna srebrna z zielonym oczkiem, a nie taka wycudowana i dziecinna- ale zdaje się w tym temacie powinniśmy wyrażać opinie na temat aktorów, a nie rekwizytów... Co do Felixa(Kamila) nie jest źle jednak nie wygląda na takiego, który ''najbardziej trzyma się rzeczywistości", a wręcz przeciwnie: wygląda na wyluzowanego kolesia. Wg mnie pasowałby do roli Neta- w końcu Net miał włosy ciemnoblond. Net(Maciek)...trudno mi się wypowiadać na jego temat, bo zniszczył moje wyobrażenie o Necie...Słyszałam, że jest dobrym aktorem, mam nadzieję, że aż tak dobrym, że będzie umiał wypowiedzieć "elo mała" bez wrażenia, że mówi to jakiś zapyziały kujon. Niestety patrząc na jego wygląd nie umiem sobie wyobrazić jego i Niki jako pary, a tym bardziej, że jest obiektem westchnień Aurelii- klasowej piękności. Nawet nie chodzi o to, że nie jest wysoki i chudy, ani o to, że ma okropne CZERWONE okulary. Po prostu na wszystkich tych zdjęciach z planu jest taki spięty i wyprostowany. Zupełnie nie w stylu Neta. Jednak mimo tych "braków" uważam, że aktorzy dobrze wcielą się w swoje role

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę