<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 129

Wątek: Aktorzy

  1. #11
    Fan FNiN Awatar roux_fox
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    545

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    tojestemja: racja, kiepski głos może znacząco 'uszkodzić' film że tak powiem.
    Co do aktorów jak w temacie:
    Nika: z tą rudą czupryną jest idealna
    Net: przebolę, choć liczyłam że będzie jak sosna (wysoki i chudy)
    Felix: załamuję ręce. Nie wyobrażam go sobie jako kogoś odpowiedzialnego i na ogół poważnego (albo jakby powiedział Andrzej sztywniaka ). Wygląda jak mały, beztroski chłopczyk.
    Co do kostek: nie mogę sobie przypomnieć, aczkolwiek może gdzieś były tylko ja nie pamiętam (jakby co to oświecić który tom, która strona). Mi to bez różnicy właściwie jakie będą plecaki czy torby mieli, to mało znaczące detale.
    Wanting to be someone else is a waste of the person you are.

  2. #12
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Już nie przesadzajcie z tym Felixem, on się smutny zrobił dopiero po śmierci babci, a my go uważamy za smutnego sztywniaka, bo jego zachowanie kontrastuje z wygłupami Neta. Też się czasem śmiał, uśmiechał, mówił coś zabawnego.
    Plecak typu kostka miał Gilbert w PS, nawet miał na nim napis 'Kult'. Coś się chyba pokitrało, chociaż wiem, że Nika miała starszą i mniej kolorową torbę.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  3. #13
    Fan FNiN Awatar roux_fox
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    545

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Po prostu nie mogę przeboleć tego co zrobili z Felixem ,którego prawdę mówiąc wolę od Neta (w sensie że postać). Poza tym takich 'Netów' znam w realu ze dwóch przynajmniej, a Felix jest nietuzinkowy i dlatego nie chciałam żeby to zepsuli. I tak btw to można tu wyrazić swoje zdanie, więc to zrobiłam. I nikt tu nie przesadza. Co do tej torby i plecaków to może się skuszę i poszukam w książce.
    Wanting to be someone else is a waste of the person you are.

  4. #14
    Zaciekawiony FNiN Awatar tojestemja
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    46

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    z tego co mi się zdawało znaczy tak sobie wyobrażałam, ze Nika nosi chlebak taki stary wymietolony. a co do Felixa moim zdaniem jest dobry ale mógłby mieć krótsze włosy.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik
    'Sądzimy po pozorach, łatwo i często oceniamy. Tymczasem nie wszystko jest tym, czym się wydaję"

  5. #15
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Chlebak to raczej w stylu Felixa, on kocha rzeczy z demobilu. Do Niki chlebak czy kostka pasują jak do krowy siodło.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  6. #16
    Fan FNiN Awatar roux_fox
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    545

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    W ogóle plecak to Nika miała na akcjach, że tak powiem (szukanie Bazyliszka np). Normalnie to nosi starą, powycieraną torbę.
    Andrzej: co do tej krowy w siodle: moja młodsza siostra tydzień temu u babci chciała na owczarku niemieckim jeżdzić więc wiesz Różne cuda się zdarzają.
    Wanting to be someone else is a waste of the person you are.

  7. #17
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    Matko, jakbym się tak wszystkiego czepiała, to bym wyfrunęła na plan zdjęciowy HP i sprawdzała czy w różdżkach maja naprawdę trzony z piór feniksa i włókien sercowych smoka. +__+ Nie no, spoko, rozumiem, że może się coś nie podoba, ale nie zwracajcie uwagi na takie drobiazgi jak torba. Jakby dali Felixowi różową z Hanną Montaną, to bym zrozumiała, ale na serio - aż tak to wam przeszkadza? W ogóle jak łażę po artykułach i czytam komentarze, to same negatywne, nikomu się nie chce plusować, za to wszyscy uwielbiają być krytykami.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  8. #18
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    FNiN, nie irytuj się.
    Jeśli czepiłem się tej torby, to znaczy, że nie mam nic innego do zarzucenia. Nie powiem, razi mnie po oczach.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  9. #19
    Zaciekawiony FNiN Awatar krysti
    Dołączył
    Oct 2008
    Wiek
    25
    Posty
    13

    Domyślnie Odp: Aktorzy

    moim zdaniem
    Felix: wyglada jakby przeszedl roczna diete
    Net: troche za pozadny, net w ksiazce byl inny (moim zdaniem)
    Nika: za mocno umalowana i za malo loczkow

  10. #20
    Zaciekawiony FNiN Awatar login
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Posty
    33

    Domyślnie

    felix: ostatecznie może być, ale ja bym wybrała inaczej
    net: tragedia, koszmar etc. on wygląda zupełnie inaczej niż w książce
    nika: zrobiona za bardzo na "lalę" ona miała loki, nie fale

    PS ze spinką też mogli się postarać, moja mama też jest scenografem i robi kostiumy (teatralne) i wiem, że to nie jest jakaś wielka filozofia. można zamawiać o wiele droższe rzeczy do sztuk, które mają niższe budżety niż jakikolwiek film. taką spinkę widziałam w "house"

    co do torby: no coment
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 12-08-10 o 21:52

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę