<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Wątek: Film

  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Felix Polon
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    48

    Thumbs up Film

    Witajcie!
    Otworzyłem ten temat, gdyż poprzedni był o castingach a jak prawdziwy fan serii wie, castingi już dawno za nami. Możecie tutaj wyrazić swoją opinię o filmie, podzielić się informacjami itp.
    Miałem okazję zobaczyć miejsce kręcenia filmu (Szkoła), gdyż mieszkam w Poznaniu i grzechem by było tego nie zobaczyć. Zobaczyłem kilka tirów filmowych, mnóstwo ludzi z obsługi i jeszcze więcej uczniów chodzących w białych koszulach. Niestety bohaterów nie zobaczyłem
    Na osłodę mam dla was materiał filmowy lokalnej telewizji z wywiadami i innymi atrakcjami, oczywiście na temat filmu. (materiał o FNiN zaczyna się w 12:20 minucie.
    KLIK

    Liczę na zainteresowanie tematem
    Felix Polon

  2. #2
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    305

    Domyślnie Odp: Film

    Według mnie założenie tego tematu jest dobrym pomysłem. Wszystko możemy pisać właśnie w nim, a nie rozrzucać komentarze pod różnymi newsami. Pewnie wiedziałbym o tym materiale gdyby nie to, że mam telewizję satelitarną i TVP Info z Warszawy. Świetnie, że dodałeś ten materiał. Dzięki niemu mogliśmy zobaczyć i usłyszeć Kamila i Klaudię. Szkoda tylko, że nie było w tych scenach Neta i że materiał był taki krótki.

    EDIT:

    UWAGA! Przygotowałem specjalną - "obciętą" wersję tego materiału. Nie trzeba już przebijać się przez resztę wydania "Teleskopu". Plik zawiera tylko reportaż na temat filmu. Do pobrania w dziale Download: http://forum.fnin.eu/showthread.php?...-Marcinku-quot
    Ostatnio edytowane przez Jaguar ; 28-07-10 o 14:55
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachęcam do rejestrowania się.

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Film

    No właśnie, wie ktoś w jakiej miejscowości będą kręcić sceny nad morzem ? No chyba że już to nakręcili, bo są 2 zdjęcia z nad morza.

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Posty
    11

    Domyślnie Odp: Film

    Wspaniale, że powstał taki dział Filmik oglądałam już i jestem mile zaskoczona, Nika jest wspaniała, w sumie Felixa inaczej sobie wyobrażałam, ale każdy ma inną wyobraźnie, mam nadzieję, że ich talenty aktorskie nie zawiodą nawwet tych spragnionych fanów Pozdr.

  5. #5
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    305

    Domyślnie Odp: Film

    Cytat Zamieszczone przez mateuszw106 Zobacz posta
    No właśnie, wie ktoś w jakiej miejscowości będą kręcić sceny nad morzem ? No chyba że już to nakręcili, bo są 2 zdjęcia z nad morza.
    Sceny już nakręcili, a miało to chyba miejsce we wsi Czołpino na Wybrzeżu Słowińskim.
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachęcam do rejestrowania się.

  6. #6
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Film

    Jak się czyta artykuły, to się można większości rzeczy dowiedzieć. Bardzo się cieszę, bo zdjęcia niedawno się zaczęły, a my już tu mamy tyle wspaniałych fotek.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  7. #7
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Film

    Mnie na dzień dzisiejszy interesuje pozostała część filmowej ekipy. A najbardziej zżera ciekawość, kto napisze muzykę pod ten film? A może budżet na to nie pozwoli? xD Lightcraft to nie ILM, ale znają się na rzeczy i ciekaw jest jestem ile sobie liczą. Wystarczy zobaczyć to:
    http://www.youtube.com/watch?v=fsuzEcS9zvA
    A w najbliższym czasie postaram się obejrzeć taki film jak House (nie doktorka, tylko taki horror ). Niezbyt rewelacyjny podobno, ale Lightcraft odpowiadał tam za efekty specjalne, no i trailer tego filmu zmontowali:
    http://www.youtube.com/watch?v=9BhtoJPN1F8
    Jeszcze parę lat temu, kiedy dopiero cichym szeptem mówiło się o tym, że może powstanie film oparty na książce Rafała Kosika, miałem przeczucie, że po obejrzeniu szybko będę chciał o nim zapomnieć. Bowiem polskie warunki do kręcenia takich filmów delikatnie mówiąc nie są sprzyjające. Ale dzisiaj wierzę, że Felix, Net i Nika będzie produkcją na przynajmniej dobrym poziomie. O stronę techniczną martwić się już nie trzeba. Największą niewiadomą są aktorzy. Patrzenie w jeden punkt i wyobrażanie sobie, że jest tam coś, co pojawi się dopiero w postprodukcji wydaje się dosyć łatwe, jednak w historii kinematografii nie brak filmów, które wyrżnęły wielką glebę, jeśli chodzi o wiarygodność efektów w połączeniu z grą aktorów.
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  8. #8
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Film

    Muza pod film? Hmm... myślę, że jakiś nowych hiciorów nie będzie, bardziej stonowana muzyczka bez słów. A jeśli chodzi o grę aktorów, to dlatego wybrali Kamila i Maćka, bo mają już jakieś doświadczenie. A efekty... Warszawa 2060. To mnie ciekawi. W końcu jest różnica między zrobieniem komputerowo jednej rosiczki, a całego miasta. Gravy na przykład. Mam nadzieję, że nie będą podwieszane na sznurkach, aby było złudzenie że latają E, pewnie to też będą animacje FNIN będą sobie siedzieli na kanapach w jakimś fiacie a potem zrobią tak, że okaże się, że szybują sobie w chmurkach pośród reklam komplantów .

  9. #9
    Zainspirowany FNiN Awatar Konpopoz_i_Roznakin
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Film

    Właśnie luk jeżeli ci chodzi o muzykę i "teledysk" na początek FNiNoGNL, to będzie trudno.
    Muzyka puszczana w czasie filmu FNiNoTMK jest też trudna, ponieważ było już tyyyyle utworów w czasie innych filmów...

  10. #10
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Film

    Eee... Dobra, wybaczę Wam tą gafę. W końcu nie znamy się zbyt dobrze, więc... Spokojnie wyjaśnię . Ja, luk, jestem wielkim miłośnikiem muzyki filmowej. Gatunku, który wywodzi się z muzyki poważnej. To znaczy, że pisząc "ciekawe kto napisze muzykę pod ten film" nie interesują mnie gówniane popowe pioseneczki, tylko oryginalny score napisany przez jakiegoś kompozytora. Ten film nie będzie kolejną komedią, więc oczywiste jest, że na taki zasługuje, nawet jak na polskie warunki.

    Cytat Zamieszczone przez .:Liss:. Zobacz posta
    A jeśli chodzi o grę aktorów, to dlatego wybrali Kamila i Maćka, bo mają już jakieś doświadczenie.
    Ale nie z efektami. Poza tym to nie tylko o umiejętności aktorów chodzi, a o reżysera. Skrzynecki też nie kręcił nigdy czegoś takiego, mam rację? Filmy przygodowe kręci się inaczej niż dokumentalne . Inny styl, inne podejście. Szczególnie, jeśli słowa pracowników Lightcraftu co to efektów są prawdziwe i ponad połowa produkcji będzie je wykorzystywała.
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę