<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 46 z 47 PierwszyPierwszy ... 36 44 45 46 47 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 465

Wątek: Rysunki :D

  1. #451
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Rysunki :D

    Link mi nie działa :<
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  2. #452
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    147

    Domyślnie Odp: Rysunki :D

    Madzilla, muszę stwierdzić, że twoje rysunki FNIN-owe zaczynają mi się podobać dużo bardziej, niż rysunki samego autora Ale jednak uaktywnił mi się tryb "T-Rex Czepialski" i stąd taka uwaga ode mnie - Net ma, jeżeli dobrze pamiętam, błękitne oczy, a na Twojej pracy, o ile zauważyłem brązowe. Co nie zmienia faktu, że praca po prostu świetna i taki błąd nic praktycznie nie znaczy. Szybko, rysuj, rysuj więcej! Może teraz - jeśli, rzecz jasna, mogę zaproponować - Starcie z Mortenem na dachu Silver Tower lub coś ogólnie związanego z GNL?

  3. #453
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Rysunki :D

    Madzilla twoje rysunki są niesamowite, a do tego jak miło się je ogląda!
    Dostałam tablet i trochę się nim bawiłam, ponieważ czuję się dumna i wzruszona tym wielkim dziełem zamieszczam link do owego koszmarka. (Jakby ktoś nie mógł rozpoznać, co jest do przewidzenie, albo ktoś nie ogarnął:To jest Lin Beifong )
    to jest ten moment kiedy żebrzę o komantarze
    Ostatnio edytowane przez Nubes ; 02-01-15 o 17:24 Powód: linka zmieniałam, nie czepiajta sie
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  4. #454
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bookish'a Zobacz posta
    Mnie urzekła praca konkursowa, miszczostwo <3
    Masz jakiegoś Devianta, stronę, cokolwiek gdzie można obejrzeć inne twoje prace?
    Dzieki!
    Mam i Deva i tumblra

    Dzięki za to "wytknięcie" Rzeczywiście, jak rysuje często nie pamiętam drobniejszych szczegółów lub rysuję "jak mi się wydaje" Następnym razem postaram się pamiętać
    Mam kilka szkiców, ale są ze "Świata zero", niedługo postaram się je pokolorować i wrzucić
    Musialabym przeczytać raz jeszcze GNL, żeby sobie przypomnieć, a na razie jestem na "Świecie zero 2" i lecę ku KDM. Ale wezmę to pod uwagę

    Nubes, dzięki za komplement!
    Twoja Lin jest strasznie ładna I jeszcze taka młoda<3
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 02-01-15 o 00:17

  5. #455
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Rysunki :D

    Nub, świetna Lin! Powinnaś jeszcze walnąć ładne Korrasami na dobre zakończenie 4 sezonu...

  6. #456
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Rysunki :D

    Dzięki Madzilla i Kage A co do
    Powinnaś jeszcze walnąć ładne Korrasami na dobre zakończenie 4 sezonu...
    To walnęłam. Nie wiem czy jest ładne, ale zawsze. (Nie wiem też jakim cudem udało Ci się zachęcić mnie do skończenia rysunku, który robiłam drugi tydzień, ale gratulacje.) A teraz zagadka dnia: na co patrzy się Korra? I nie, to nie jest kot
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  7. #457
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Rysunki :D

    Madzilla - Huncwoci są przemegacudowni <3 "Kiss for luck" - urocze! Jak będę mieć chwile, to przejrzę wszystko, bo jestem pod ogromnym wrażeniem
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #458
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Rysunki :D

    Pokolorowałam wszystkie szkice, jakie miałam Większość jest ze Świata Zero i ŚZ2, a ostatni, ze smokiem, z Nadprogramowych Historii. Zrobiłam kilka dymków, ale są bardziej informacyjnie, żeby było wiadomo, co się dzieje na obrazku, bo nie zapisałam sobie niestety cytatów
    http://sharadaprincess.tumblr.com/po...e-series-felix

  9. #459
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Rysunki :D

    Madzilla, tak sobie przeglądam twoje rysunki i nie mogę oderwać od nich oczu. Szczególnie od 2 i 3. Świetne są!
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  10. #460
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Rysunki :D

    http://i62.tinypic.com/2ynjq07.jpg

    Tradycji stało się zadość...
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 46 z 47 PierwszyPierwszy ... 36 44 45 46 47 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę