<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Fan FNiN Awatar bim
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domyślnie Gazeta lubuska - relacja z planu filmowego

    Bunkier koło wsi Pniewo będzie niemieckim ośrodkiem naukowym z czasów II wojny. Ale tylko przez kilka dni i na potrzeby filmu o przygodach gimnazjalistów, którzy przypadkowo odkryli jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic III Rzeszy.

  2. #2
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Gazeta lubuska - relacja z planu filmowego

    Nigdzie indziej nie pisali nic o poligonie... Wydało się też, skąd pochodzą aktorzy

    PS. Bim, jest możliwość, żeby error 503 na fnin.eu i wiki.fnin.eu nie był tak uciążliwy?
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  3. #3
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Gazeta lubuska - relacja z planu filmowego

    Jak dobrze rozumiem, Panzerwerki mają grać tajną bazę w Stefanie tudzież inną? Jakby nie można było znaleźć lepszego miejsca. Choćby w Wałczu, gdzie bunkry stoją ukryte w lasach i pod ziemią. A nie kopuły przeciwko czołgom. Bardzo dobrze nadałyby się do filmowania wnętrz także bunkry z Gierłoży. Albo sztolnie na Śląsku.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  4. #4
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Gazeta lubuska - relacja z planu filmowego

    Chyba tylko wnętrza, a zewnętrze dorobią gdzieś indziej Bo jak inaczej uzyskać wzgórza porośnięte drzewami? Ewentualnie mogą to dorobić komputerowo, ale raczej po prostu zewnętrze będzie kręcone gdzie indziej.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  5. #5
    Zafascynowany FNiN Awatar Podróżnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Posty
    361

    Domyślnie Odp: Gazeta lubuska - relacja z planu filmowego

    Dobrze zrozumiałem, że faktycznie będą jechać do Londynu, a nie tylko stylizować jakiś fragment, któregoś miasta na to wcześniej wspomniane? ( Chyba coś takiego się zdarza nie? )
    Wiek to stan ciała, a nie umysłu.

  6. #6
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Gazeta lubuska - relacja z planu filmowego

    Nie wiem, jak te bunkry wyglądają, ale z reguły kopuły pancerne nie mają praktycznie żadnego wnętrza. Wiem, bo widziałem. Sądzę, że sztolnie w górach Sowich, które porażają wielkością, mogłyby się nadać.
    Ale nie będę krytykować przed uzyskaniem efektu.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  7. #7
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Gazeta lubuska - relacja z planu filmowego

    Eee... TO MA BYć FELIX I NET?! Na zdjęciu nie wiele widać, i to może przez to, ale wyglądają tragicznie. Chciałbym zobaczyć ich w jakimś lepszym ujęciu (ale wciąż a tym bunkrze), bo może to tylko takie złudzenie dziwne... Oby.

  8. #8
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Gazeta lubuska - relacja z planu filmowego

    Klaudie słabo widać ale chyba jest okej, Kamil wygląda jak dziecko które coś zbroiło i zaraz dostanie karę (ale z tego co widzę to ma chyba na sobie jakąś typowo Felixową wojskową i "praktyczną" kurtkę). A Maciek- no cóż szkoda że mu włosów nie rozjaśnili... No nie powiem żeby zbyt dobrze pasował do mojego wyobrażenia Neta, ale cóż nie można mieć w życiu wszystkiego. I jeszcze jedno- nie wiem, bo może mam słaby wzrok, ale czy Maciek Stolarczyk na tym zdjęciu nie ma trochę nie Netowego ubrania? Bo ja tam widzę jakąś koszulę a na niej jakiś polar lub sweter...
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  9. #9
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Gazeta lubuska - relacja z planu filmowego

    Cytat Zamieszczone przez Podróżnik Zobacz posta
    Dobrze zrozumiałem, że faktycznie będą jechać do Londynu, a nie tylko stylizować jakiś fragment, któregoś miasta na to wcześniej wspomniane? ( Chyba coś takiego się zdarza nie? )
    Tak, część o Londynie kręcą w Londynie
    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz Zobacz posta
    Eee... TO MA BYć FELIX I NET?! Na zdjęciu nie wiele widać, i to może przez to, ale wyglądają tragicznie. Chciałbym zobaczyć ich w jakimś lepszym ujęciu (ale wciąż a tym bunkrze), bo może to tylko takie złudzenie dziwne... Oby.
    Jak dla mnie Felix wygląda jak hiperrealistyczna wersja z okładki(Pomijając kolor włosów), Net mógłby mieć dłuższe włosy, Nika cool.
    Cytat Zamieszczone przez Drago Zobacz posta
    ale czy Maciek Stolarczyk na tym zdjęciu nie ma trochę nie Netowego ubrania? Bo ja tam widzę jakąś koszulę a na niej jakiś polar lub sweter...
    Nieśmiersweter

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę