<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Wiki FNiN

  1. #1
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    305

    Post Wiki FNiN

    Jak wiadomo istnieje Encyklopedia FNiN. Została ona przeniesiona na ten sam serwer, na którym jest strona i jej obecny adres to http://wiki.fnin.eu/ W maju 2010 powstał setny artykuł. W czym tkwi problem? Otóż chodzi o to, że artykułów jest wciąż zbyt mało, a wiele z nich jest wręcz koszmarnej jakości. Słaba jakość artykułów wynika głównie z powodu dążenia do utworzenia jak największej ilości stron bez patrzenia na ich jakość. Wbrew pozorom jest to mechanizm dobry, jednak jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Do każdego nowego artykułu, który nie jest rozwinięty, jest dodawany specjalny szablon (Wymaga uzupełnienia). Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że jest zbyt mało osób uzupełniających owe teksty.

    Chciałbym z tego miejsca zachęcić wszystkich do wspólnego tworzenia Encyklopedii FNiN, bo obecnie właściwie wszystko robią chyba tylko Kam193 i Matek-1000, a jak wiadomo 2 osoby, nawet mimo heroicznego wysiłku, nie są w stanie wiele zdziałać. Wszystko idzie zbyt wolno.

    O tym akurat było już w propozycjach, ale chyba nadal to się nie pojawiło: przydałoby się podlinkować Encyklopedię, bo chyba bezpośredniego odnośnika na stronie do niej nie ma (a przynajmniej ja go nie widzę) i pewnie też z tego powodu niewiele osób ją zauważa.
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachęcam do rejestrowania się.

  2. #2
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Wiki FNiN

    Cytat Zamieszczone przez Jaguar Zobacz posta
    O tym akurat było już w propozycjach, ale chyba nadal to się nie pojawiło: przydałoby się podlinkować Encyklopedię, bo chyba bezpośredniego odnośnika na stronie do niej nie ma (a przynajmniej ja go nie widzę) i pewnie też z tego powodu niewiele osób ją zauważa.
    Napisz do bima, bo ja zapomniałem danych do FTP, a poza tym nie lubią, jak im w kodzie stronki mieszam.

  3. #3
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Wiki FNiN

    Oj, potwornie uboga strona.

    Nie znam się za bardzo na kompach, nigdy nie pisałem artykułu na wiki, ale mógłbym spróbować coś napisać?... ^.^ Czy to tylko przywilej elity forum?
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  4. #4
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Wiki FNiN

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal Zobacz posta
    Oj, potwornie uboga strona.

    Nie znam się za bardzo na kompach, nigdy nie pisałem artykułu na wiki, ale mógłbym spróbować coś napisać?... ^.^ Czy to tylko przywilej elity forum?
    Strasznie tam ubogo, jak zerknąłem. I większość artykułów napisana bez ładu i składu, bałagan straszny. A pisać może każdy Może chwycę w najbliższym czasie FNiN 3K i będę sobie robił zakładki, żeby potem to wykorzystać.

  5. #5
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Wiki FNiN

    Ech.... A to miało jeszcze poczekać!

    Cała przeniesiona WikiFNiN miała jeszcze poczekać z głównym upublicznieniem. Szczerze mówiąc, nie wiem skąd o przeniesionej Wiki dowiedział się matek-1000. Bartg utworzył wiki, ja przeniosłem strony, zaś upublicznienie i promocja miała jeszcze poczekać - czemu? Parę rzeczy wciąż nie jest zrobionych no i miało to poczekać do pewnego momentu, którego wciąż nie ma i nie wiem kiedy będzie, bo to nie zależy od FanClubu. Możliwe, że wiki będzie jeszcze przenoszona.

    I większość artykułów napisana bez ładu i składu, bałagan straszny. A pisać może każdy
    Dlatego właśnie jest szablon "Wymaga uzupełnienia" i właśnie dlatego każdy może pisać. Mam nadzieję, że jakość się poprawi, gdy będzie więcej użytkowników.
    Może chwycę w najbliższym czasie FNiN 3K i będę sobie robił zakładki, żeby potem to wykorzystać.
    U mnie na półce od paru miesięcy leży taka TMK, ale nie mam aktualnie czasu tego wykorzystać.

    Nie znam się za bardzo na kompach, nigdy nie pisałem artykułu na wiki, ale mógłbym spróbować coś napisać?... ^.^ Czy to tylko przywilej elity forum?
    Cała idea wiki to ilość użytkowników. Pisać może każdy, są pewne pomysły, by mógł pisać każdy z forum Jak napisać artykuły jest w pomocy - niestety, tam też nie jest to najlepiej napisane...

    No cóż, wprawdzie miało to jeszcze poczekać, ale skoro samo wyszło na jaw, to mam nadzieję, że znajdzie się sporo chętnych do pracy przy wiki
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  6. #6
    Zafascynowany FNiN Awatar matek-1000
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    437

    Domyślnie Odp: Wiki FNiN

    Eee... Domyśliłem się. (Wystarczy zamienić .cba.pl na .eu) Kiedyś była jakaś dyskusja na forum, odniśnie WikiFNIN. Rozumiem, że nie przeszkadzam, edytując i tworząc nowe artykuły.

    KamcioKowal: Klikasz edytuj, dopisujesz trochę tekstu, klikasz "zapisz" i już możesz się cieszyć z tego, że zrobiłeś coś pożytecznego dla ludzkości.
    A jak nie ma edytuj, to znaczy, że ta strona jest dostępna dopiero po zalogowaniu (Trzeba się zarejestrować)

    EDIT:
    Trzech nowych użytkowników jednego dnia. Jaguarowi należą się gratulacje za ruszenie tego!
    Ostatnio edytowane przez matek-1000 ; 16-07-10 o 22:39
    Zobacz koniecznie!
    askme.semantiq.eu
    - This is a really simple tool, which can help you learn vocabulary via old school flash cards technique.
    Bonded Balls[/b] - Moja gra logiczna na androida. Proste zasady, lecz trudne poziomy

  7. #7
    Zainspirowany FNiN Awatar kicek00
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Wiki FNiN

    Ja tam robię nowe artykuły.Kremówka ciągle po mnie poprawia przecinki , nie znoszę przecinków.Procesor teraz sobie zerknij na tą stronkę.

  8. #8
    Fan FNiN Awatar bim
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domyślnie Odp: Wiki FNiN

    Postaramy sie na wieksza reklame wiki jesli sie uda

  9. #9
    Zainspirowany FNiN Awatar kicek00
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Wiki FNiN

    To też by się przydało racja.

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN Awatar Michelle
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Posty
    31

    Domyślnie Odp: Wiki FNiN

    Ahhh... Ja staram się edytować - szczególnie teraz przez wakacje kiedy mam czas. Niestety ortografia to mój wróg i inni muszą potem po mnie poprawiać, jednak mam nadzieję, że bardziej pomagam niż szkodzę

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę