<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Wiki FNiN

  1. #11
    Zainspirowany FNiN Awatar kicek00
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Wiki FNiN

    Nie szkodziszJa też na początku robiłem sporo artykułów ale i tak ciągle poprawiano mi linki i przecinki.Nie znoszę przecinków.Rób tak jak robisz jest ok.

  2. #12
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Wiki FNiN

    Eh, trochę pouzupełniałem ze swojej działki.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  3. #13
    Zainspirowany FNiN Awatar kicek00
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Wiki FNiN

    Od kiedy masz konto na Wiki FNiN? Wcześniej cię nie widziałem.

    Edit: Pytanie nieaktualne.Sorry Zeg(mogę tak mówić?) jeszcze raz przeczytam regulamin.
    Ostatnio edytowane przez kicek00 ; 15-08-10 o 16:40

  4. #14
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Wiki FNiN

    Od dzisiaj od 16.18, zgodnie z wikiFNiNowskim zegarem. Głupie pytanie, a Ty kicek przestań kicać i się opanuj, bo... Takie posty nie są mile widziane. I nie! Broń boże nie odpisuj, pisać możesz o wiki, w innym temacie o czymś innym. Możesz także założyć temat, dajmy na to o wrednych moderatorach, ale to ma być nowy temat.

    Widzę, że na encyklopedia się rozwija, a wszystko dzięki temu, że ktoś wpadł na "odtajnienie" projektu. Taka właśnie jest idea wikipedii, żeby każdy mógł coś dodać od siebie. Co prawda sam się nie udzielam , ale dobrze to jednak o fanklubie świadczy, że są tacy, co to robią. Miejmy nadzieję, że im się nie znudzi .

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę