<
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Jak stać sie kimś takim jak Net

    O_____________o

    W zasadzie miło mi kiedy raz na jakiś czas pojawia się tego typu nienormalny temat, świetnie można odreagować stres
    Jako że jestem człekiem litościwym, starałem się powstrzymać od mocnych acz trafnym słów i zwrotów...

    [QUOTE=net9;64839]Witam, od czasu ukazania się pierwszej części FNiN marzyłem stać się kimś takim jak Net, wyglądać tak jak On, ubierać się, mieć taki charakter i mieć to co On. Za niedługo bede miał notebooka podobnego do Netowego bo poprzedniego sprzedaje. Moge zmienić kolor włosów, oczu i wiele innych żeczy.

    Nosz kur...jak by tu zacząć bez tłuczenia łbem o blat i przeklinania...NIE BęDZIESZ TAKI JAK ON. Nigdy. Niezależnie jak byś się starał. A jeśli jednak by coś wyszło, to jakiś pokemon z rozwaloną fryzurą, koślawą sylwetką, sięgający do księgi po żarty (i obrażający nimi przyjaciół zapewne) z dziwnymi strojami, uzależniający się od kompa, i marnujący kupę kasy od starych na rozmaite badziewia które ma idol, z przemalowanymi oczami i doprowadzający do załamania rodzinę.
    Zdjęcia obejrzałem. Jesteś tak inny od niego że zamiana jest niemożliwa lub skończyła by się jak opisałem.

    Inne włosy (długość, fryzura) inna sylwetka, inne oczy, twarz. Kiedy wyobrażam sobie jak wyglądasz w wersji unetowionej to dreszcz mi przechodzi po plecach.

    Cytat Zamieszczone przez net9 Zobacz posta
    Nie robie sobie jaj, bo dla mnie to poważna sprawa, i chciałbym sie zmienić do końca wakacji. Mam nadzieję, że mi doradzicie
    To prawda, poważna sprawa. Sugeruję udać się do psychologa w sprawie swojej osobowości i kompleksów, a następnie odstawić FNiN na dłuższy czas. Ciekawą opcją jest kontakt z panem Kosikiem w tej sprawie.

    To kwalifikuje się pod problemy z osobowością, pragnienie zamiany w postać wyimaginowaną.

    Jesteśmy może złośliwi, ale mówimy wprost co myślimy o tym genialnymi pomyśle.
    Jeszcze jedno: jak sądzisz, czy taki pseudo Net spodobałby się w szkole i wśród kolegów?

    "A co do tego posu powyżej: miałem na myśli charakter, styl i pare innych żeczy, a nie przeszłość, bo przeszłóści nikt nei zmieni."

    W jednej kfesti sęi zgadzam: dyselksję masz takjak on. Hoć net na tfoim miejscu pewnie by załapał rze to z przeszłóścią to był rzart...

    "hmm...masz racje, ale sprubować można."

    Spróbować? Co można spróbować z charakterem i inteligencją? Zawsze tego typu próby kończą się sztucznym udawaniem fajnego, a otoczenie bezlitośnie wyśmieje takie zmienianie się na siłę.
    Poczucie humoru mawiasz. Nie wiem co tu napisać, błagam cię tylko abyś nie wkuwał na pamięć żartów i tekstów Neta/innych idoli, bo zazwyczaj takie teksty są śmieszne tylko w ustach autora...
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  2. #12
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Jak stać sie kimś takim jak Net

    No co Wy, nie bądźcie tacy ostrzy, to jeszcze dziecko jest! Ale drogi chłopcze, prawda jest taka, że nie dasz rady zmienić się w postać książkową (cieszmy się, że magicznego chłopca z blizną nie wybrał). Przebieranie się czasem za postać z książki, adorowanie jej, czy po prostu lubienie - wszystko to jest normalne. Ja na przykład uważam, że Nika zaczepiście się ubierała. Ale to nie znaczy, że mam zamiar się w nią zmienić. Musiałbyś przede wszystkim dużo schudnąć, urosnąć i zmądrzeć - a tego do końca wakacji nie uda ci się zrobić. Jak masz problemy z samoakceptacją, to poszukaj sobie kolegów. Albo kolegów-świrów, którzy też chcą zostać wyimaginowaną postacią z książki science-fiction.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  3. #13
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Jak stać sie kimś takim jak Net

    No powodzenia.
    Wygląd to jeszcze nie problem, możesz kupić sobie perukę, itp. Ale nie da się zmienić charakteru, do jasnej cholery!Możesz zmienić wygląd, mieć to co on, ale nie da się zmienić swojego sposobu myślenia, charakteru, itp. Nigdy nie staniesz się taki sam jak Net. I przyjmij to do wiadomości. Po za tym po co Ci to? Czy myślisz, że jak do końca wakacji się zmienisz w Neta to, co ludzie Cię będą bardziej lubili, czy co? Nie czujesz się lubiany? Masz kompleksy? Myślisz, że będziesz przestawiał dzwonki w szkole i będziesz mądrzejszy od nauczyciela od informatyki? A po za tym, myślę, że jakbyś przyszedł do szkoły o wyglądzie al'a Net to ludzie mieliby z ciebie niezły ubaw. A chyba nie o to Ci chodziło.

    Nie ogarniam tego.

    /Nie ma takiego słowa jak 'lubieli'.//Klaudia
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 15-07-10 o 12:09

  4. #14
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Jak stać sie kimś takim jak Net

    Nie wytrzymam z Wami...
    Raz na jakiś czas trafia się taki gościu jak net9. Nie wiadomo do końca co o takich myśleć. Naprawdę chcą się tacy zmieniać w kogoś kim nie są, czy to może jedynie prowokacja? Biorąc pod uwagę fakt, że seria FNiN cieszy się coraz większą popularnością (teraz dodatkowo za sprawą filmu), ta druga opcja wydaje się bardzo prawdopodobna... no, ale nie ważne. Jedno jest pewne - reakcje pozostałych userów są rozbrajające. W każdym poście "Masz kompleksy?", "Znajdź sobie kolegów", "Idź do psychologa". Weźcie dajcie spokój . Szczerze mówiąc to to jest jeszcze bardziej żałosne, niż próba zmiany osobowości i udawanie kogoś kim się nie jest. A poza tym, to czy nie uważacie, że jeśli trafiłaby się dość czuła osoba, to witając ją w ten sposób tylko bardziej byście ją pogrążyli? Najlepiej po prostu siedźcie cicho. Szczególnie, jeśli postrzegacie takie tematy jako sposób na rozładowanie stresu, KK.
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  5. #15
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Jak stać sie kimś takim jak Net

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Nie wytrzymam z Wami...
    Wytrzymasz wytrzymasz, teraz tak mówisz bo fajnie brzmi

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Nie wiadomo do końca co o takich myśleć.
    Na pewno pedały.*

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Naprawdę chcą się tacy zmieniać w kogoś kim nie są, czy to może jedynie prowokacja?
    No i cóż z tego że prowokacja, trochę furii i krytyki nikomu jeszcze nie zaszkodziło :p
    A nuż sie okaże że ocalimy jego żywot?

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Jedno jest pewne - reakcje pozostałych userów są rozbrajające. W każdym poście "Masz kompleksy?", "Znajdź sobie kolegów", "Idź do psychologa". Weźcie dajcie spokój .
    To tylko subtelne rady dot. życia społecznego
    A co nam szkodzi? Mooże gość otrzeźwieje i sobie uświadomi głupotę? A jeśli to prowokacja to właśnie dostarczamy mu porcji rozrywki, to dobry uczynek

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Szczerze mówiąc to to jest jeszcze bardziej żałosne, niż próba zmiany osobowości i udawanie kogoś kim się nie jest.
    Widać nikt z krytykujących nie uważa tego za żałosne, skoro tak zawzięcie krytykują

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    A poza tym, to czy nie uważacie, że jeśli trafiłaby się dość czuła osoba, to witając ją w ten sposób tylko bardziej byście ją pogrążyli?
    Możliwe. Ale przynajmniej przestanie pragnąć jak stać się Netem Delikatny kopniak w d... może otrzeźwić człowieka.

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Najlepiej po prostu siedźcie cicho. Szczególnie, jeśli postrzegacie takie tematy jako sposób na rozładowanie stresu, KK.
    A gdzie ja tak napisałem?!? Cholera, faktycznie...

    To skutek uboczny odpisywania na takie tematy, choć Luk jest przekonany że ten gówniarz KK jaja sobie robi z wszystkich w celu odstresowania (a nieudacznik zapewne ma bardzo stresujace życie!)

    Wszystko okaże się kiedy/jeśli gość odpisze.

    BTW:Luk- rada. Wchodź na wiadomości na WP i czytaj komentarze. Np:
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,oid...25,opinie.html

    I nie narzekaj na forumowe dyskusje
    ____________________

    *- naturalnie żart ;p
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  6. #16
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Wiek
    35
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Jak stać sie kimś takim jak Net

    Wiecie... ale to naprawdę poważne. Czytałem kiedyś o chłopcu, który chciał być batmanem, w związku z czym wyskoczył przez okno i sobie krzywdę zrobił

  7. #17
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Jak stać sie kimś takim jak Net

    Cytat Zamieszczone przez krt Zobacz posta
    Wiecie... ale to naprawdę poważne. Czytałem kiedyś o chłopcu, który chciał być batmanem, w związku z czym wyskoczył przez okno i sobie krzywdę zrobił
    Na szczęście Net przez okno nie skakał w książce. Za to nasz autor tematu może niestety odnieść poważne obrażenia w związku z bliskim spotkaniem z robotem modułowym, wilkołakiem (nawet iluzją!), duchem czy inną istotą niecodzienną. Nie zazdroszczę.

  8. #18
    Zaciekawiony FNiN Awatar Heki
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    38

    Domyślnie Odp: Jak stać sie kimś takim jak Net

    Wy mnie kompletnie rozbrajacie... około 13 postów off-topu. Założyłm ten temat bo myślałem,że mi doradzicie np. która farba do włosów jest podobna do koloru włosów Neta, jakie soczewki mam założyć i parę innych rzeczy. A co do:
    [QUOTE]Musiałbyś przede wszystkim dużo schudnąć, urosnąć i zmądrzeć[QUOTE]
    Schudnąć to nie problem. W ciągu poprzedniego tygodnia zrzuciłem prawie 4 kg, nie jest to dużo, ale do końca wakacji jeszcze dość trochę tygodni. Urosnąć, nie wiem czy w książce pisało ile Net ma wzrostu. ja mam ponad 162 cm. Jeśli chodzi o zmądrzenie to mogę sobie odpuścić.
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 15-07-10 o 18:40

  9. #19
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Jak stać sie kimś takim jak Net

    Net ma dokładnie 182, tylko nie pamiętam już w której to było części.

    Btw. farbę polecam taką.
    Daje znakomity efekt.

    Człowieku, weź się w garść...

  10. #20
    Zaciekawiony FNiN Awatar Heki
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    38

    Domyślnie Odp: Jak stać sie kimś takim jak Net

    Właśnie sie zmierzyłem "prowizorycznie" i wyszło mi około 168/169. Brakuje mi około 13 cm.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę