<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Fan FNiN Awatar bim
    Do³±czy³
    May 2006
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Lightbulb Przysz³o¶æ fanklubu

    Mo¿e niektórzy zastanawiali siê sk±d mamy zdjêcia aktorów wcze¶niej od Manfreda i sk±d Manfred posiad³ ich imiona. Podpowiem wam, ¿e nie zdoby³ ich samodzielnie. Ju¿ w ksi±¿ce wspomaga³ siê innymi programami AI, tym razem jednak pomogli nam obu ludzie.

    Fanklub nawi±za³ wspó³pracê z osobami odpowiedzialnymi za film i wszystko z nim zwi±zane. Co to oznacza dla naszej spo³eczno¶ci? Du¿o ¶wie¿ych informacji, mo¿e w przysz³o¶ci jakie¶ konkursy, gad¿ety itp. Najwa¿niejsze jednak jest to, ¿e dostarczaæ wam bêdziemy naj¶wie¿szych informacji.

    I ju¿ teraz mogê opublikowaæ komunikat prasowy jakie dosta³em emailem.

    Dzi¶ /12 lipca/ w Poznaniu rozpoczynaj± siê zdjêcia do adaptacji bestsellera pt. „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Mo¿liwa Katastrofa” w re¿. Wiktora Skrzyneckiego.

    Film powstanie w oparciu o nowoczesne ¶rodki realizacyjne, bêdzie to pierwsza w Polsce tak spektakularna produkcja, dla dzieci i m³odzie¿y.
    Rozmach filmu jest olbrzymi, na pewno mo¿na porównywaæ go do zagranicznych superprodukcji. Film w du¿ej mierze bêdzie sk³ada³ siê z efektów specjalnych ? jest to skala na miarê takich produkcji jak Harry Potter czy Spiderman. Nie ma w Polsce filmu dla dzieci i m³odzie¿y, tak zaawansowanego technologicznie, nie bêd±cego stricte animacj±. Ka¿da klatka filmu bêdzie wykonywana zaawansowanymi technologiami, podobnie jak w filmie Transformers.
    Daniel Markowicz, LightCraft
    Pierwsze zdjêcia bêd± krêcone w Zespole Szkó³ Ogólnokszta³c±cych nr 1 im. K. Marcinkowskiego przy ul. Bukowskiej 16 w Poznaniu. Przewidzianych jest 35 dni zdjêciowych. Kolejne zdjêcia realizowane bêd± w Pniewie, Czo³pinie, Wilkowie, Radiówku, Warszawie oraz w Londynie.

    W rola g³ównych bohaterów zobaczymy: Felix - Kamil Klier (Lejdis, Pierwsza mi³o¶æ, Na dobre i na z³e), Nika - Klaudia ?epkowska, Net ? Maciej Stolarczyk (Hania, Magiczne drzewo).
    Scenariusz do filmu napisali: Rafa³ Kosik i Wiktor Skrzynecki, re¿yserem zosta³ Wiktor Skrzynecki, a operatorem obrazu Grzegorz Kêdzierski.

    O filmie: Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjali¶ci, prze¿ywaj± niezwyk³± podró¿ w czasie. Felix jest m³odym wynalazc±, Net znakomicie zna siê na komputerach, a Nika ma zdolno¶ci paranormalne, towarzyszy im Manfred ? program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatê. Podczas swoich przygód przyjaciele napotykaj± wiele trudno¶ci, si³a ich przyja¼ni i ich zdolno¶ci pomog± im wyj¶æ ca³o z najwiêkszych opresji; Niesamowite przygody Felixa, Neta i Niki to propozycja dla mi³o¶ników po³±czenia realizmu i magii. W filmie podobnie jak w ksi±¿ce podkre¶lone bêd± takie warto¶ci jak przyja¼ñ i rozwaga, a lekkomy¶lno¶æ i brak odpowiedzialno¶ci mog± siê zakoñczyæ Teoretycznie Mo¿liw± Katastrof±.

    Gatunek Filmu: Przygodowo-sensacyjny z elementami science-fiction i fantasy Premiera Filmu ju¿ jesieni± 2011r.
    Producent: Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych
    Koproducenci: Media Group, Lightcraft,
    Dystrybutor: Syrena Films

    Film wspó³finansowany przez PISF

    Dalej by³ opis serii ksi±¿ek, ale czy jest sens podawaæ go fanom?


    EDIT by Zeg:

    Kilka ciekawych linków z do¶æ spor± ilo¶ci± informacji o filmie (znalezionych w komentarzach pod newsem. Dziêki!):
    http://www.gloswielkopolski.pl/kultu...inku,id,t.html
    http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...ochodzika.html
    http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/...e.asp?wi=67352
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 13-07-10 o 22:46

  2. #2
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    305

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    Fajnie, ¿e bêdziemy mieæ naj¶wie¿sze informacje. Mam nadziejê, ¿e aktorzy siê spisz±, a efekty specjalne rzeczywi¶cie bêd± porównywalne z tymi z HP i Transformers. Cieszê siê, ¿e zdjêcia bêd± realizowane równie¿ w Poznaniu, mimo ¿e jest to pewne odstêpstwo od tre¶ci ksi±¿ki. Swoj± drog± "Marcinek" to chyba dobry wybór. W³a¶nie tak wyobra¿a³em sobie szko³ê Felixa, Neta i Niki.
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachêcam do rejestrowania siê.

  3. #3
    Fan FNiN Awatar acrobot
    Do³±czy³
    Mar 2008
    P³eæ
    Posty
    969

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    Tak popatrzy³em na tytu³ i chcia³em napisaæ "bêdziemy s³awni i bogaci"...

    No wiêc, bêdziemy s³awni i bogaci

    A tak na serio, to dobrze, ¿e FanClub siê rozwija. Mogê stwierdziæ, ¿e jeste¶my jednym z najwiêkszych FanClubów polskiej ksi±¿ki.
    Ciekawe bêdzie, gdy bêd± krêciæ zdjêcia na pomorzu (No bo przecie¿ gdzie¶ trzeba zrobiæ zdjêcia morza, a pomorze to chyba oczywisty wybór ) Mo¿e wpadnê zobaczyæ
    Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

  4. #4
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    Jak widaæ FanClub bardzo siê rozwija, wg mnie du¿ym krokiem na przód by³o usuniêcie WordPressa, bo teraz jest FanClub na bie¿±co tworz± fani i poprawi³a siê szybko¶æ dostarczania news'ów. Mam nadziejê, i¿ na wspólpracy z filmowcami siê nie skoñczy
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  5. #5
    Zafascynowany FNiN Awatar matek-1000
    Do³±czy³
    Jul 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    437

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    W Czo³pinie jest latarnia morska, tylko trochê daleko od brzegu

    Fotki: http://www.panoramio.com/map/#lt=54....&k=2&a=1&tab=1
    Zobacz koniecznie!
    askme.semantiq.eu
    - This is a really simple tool, which can help you learn vocabulary via old school flash cards technique.
    Bonded Balls[/b] - Moja gra logiczna na androida. Proste zasady, lecz trudne poziomy

  6. #6
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    305

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    To, ¿e jest daleko w³a¶ciwie nie ma znaczenia. Odpowiednie ujêcia, trochê obróbki cyfrowej no i nikt siê nie zorientuje. Ca³y film jest du¿ym wyzwaniem dla re¿ysera i reszty ekipy: musz± umiejêtnie po³±czyæ obrazy z ró¿nych miejsc.
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachêcam do rejestrowania siê.

  7. #7
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Do³±czy³
    Jun 2008
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    OMG, niezale¿nie od jako¶ci filmu (a jestem realist± i jako¶ nie wierzê ¿e cuda z tego bêd±) nie chcê w ogóle go ogl±daæ, reklam bêdê unika³ jak ognia itp. Bo, jak parê razy napisa³em, nie mam zamiaru psuæ sobie mojego wyobra¿enia FNiN jakimi¶ aktorami i wszystkimi miejscówkami wed³ug wizji re¿ysera.

    Poza tym, bojê siê ¿e ¿enada z tego mo¿e wyj¶æ. Obecne polskie kino to same komedie romantyczne lub filmy sensacyjne, nie wyobra¿am sobie polskiego SF.

    BTW
    "Przygodowo-sensacyjny z elementami science-fiction i fantasy " gdybym nie zna³ serii, to zacz±³bym sobie jaja robiæ z tego przygodowo-sensacyjno-fantastycznego filmu po premierze. W³a¶ciwie, jeszcze mo¿na komediê dorzuciæ, a co.
    Sensacyjny? TMK sensacyjna? Jakie fantasy? To film przygodowo-SF z humorem a nie jakie¶ Indiany Jonesy dla nastolatków w otoczeniu orków na Jowiszu.

    BTW number two- ja tu jakiego¶ rozwoju fanclubu nie widzê, niby userów przybywa ale ci±gle te same osoby siê krêc± wokó³ rozs³awiania FNiN w szerokim ¶wiecie. Zreszt±, przybywaj± nowi na forum (Onyks, Andrzej, firanka, Clev) za to starsi weterani coraz rzadziej wpadaj±...Sorry, dynamicznego rozwoju tu nie widzê.
    Brytyjski oficer, prze³om wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieni±dze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowied¼ Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walcz± o to czego najbardziej im brak.

  8. #8
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Andrzej
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    Te¿, jak zobaczy³em: ''przygodowo-sensacyjny z elementami fantasy''. A mo¿e mi kto¶ powiedzieæ, gdzie tam sensacyjno¶æ by³a?
    Ale to tak, jak reklamuj± sagê ''Zmierzch'' jako: ''thriller/horror''.
    Je¶li bêd± krêciæ zdjêcia na Pomorzu(tak, tak, Acrobocie - Pomorze z wielkiej litery. Bardzo czu³y na to jestem. )... hm. Na my¶l nasuwaj± mi siê g³ównie Stilo, Kikut i Czo³pino. Nie wiem, czy te w Jaros³awcu i Ko³obrzegu mog± byæ.

    BTW, ja ¿aden nowy nie jestem.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. L±duje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wie¿a ka¿e mu ko³owaæ do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje siê, ¿e nie wie, w któr± to stronê. Wie¿a t³umaczy mu drogê, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koñcz±c pytaniem: Nigdy nie by³e¶ we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: By³em, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co¶ zrzuca³em i nie l±dowa³em tutaj.

  9. #9
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    1. Co do rozwoju forum: Ja zauwa¿y³em, i¿ w ostatnim czasie (ok. tygodnia) pojawili sie nowi u¿ytkownicy z - jak na standard forum dla nowych userów - ju¿ sporo siê udzielaj± (oby tak pozosta³o!). Poza tym, jakby kto¶ nie zauwa¿y³, ostatnio pojawia siê wiêcej news'ów od ró¿nych osób (przed po³±czeniem z Wordpressem oczekiwanie na jakiego¶ news'a, np. o czym¶ co jest ju¿ na stronie Autora, trwa³o wieki, po po³±czeniu tygodnie, a teraz godziny lub nawet przed ). Jest te¿ wiêcej zmian na forum i dyskusji dotycz±cych jego samego, ni¿ jeszcze w zesz³ym roku.

    Jakby siê dok³adnie przyjrzeæ, to znalaz³oby siê jeszcze parê rzeczy

    2. Co do gatunku filmu: Radzê zauwa¿yæ, ¿e film jest tylko ekranizacj± ksi±¿ki, a nie jej wiernym odtworzeniem i bêdzie na pewno zawiera³ sporo ró¿nic (jako, ¿e scenariusz pisa³ m. in. p. Kosik, mam nadziejê, ¿e nie bêdzie ich zbyt du¿o i nie oddziel± kompletnie filmu od ksi±¿ki jak to by³o np. z "Eragonem", "Kronikami Spiderwick" czy szóst± czê¶ci± Harrego Pottera), które mog± nieco zmieniæ gatunek filmu w stosunku do ksi±¿ki. Jak zreszt± kiedy¶ pisa³ sam p. Kosik - film pisze siê zupe³nie inaczej ni¿ ksi±¿kê.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  10. #10
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Luk
    Do³±czy³
    Oct 2007
    P³eæ
    Posty
    1,752

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    A wiêc to dzisiaj pad³ pierwszy klaps? Wow... Ciê¿ko bêdzie wytrwaæ do jesieni 2011. To chyba pierwszy polski film, na który czekam z tak± niecierpliwo¶ci± . Ale w sumie to i lepiej... Bêdê mia³ du¿o czasu na zapoznanie siê z dotychczasowymi filmami Skrzyneckiego. Polujê ju¿ na jego najwiêksze (bo kinowe) dzie³o - Bez grzechu.

    Psssst... Bim i Bartg. Skoro macie kontakty z tymi filmowcami, to mo¿e da³oby radê przemyciæ mnie tam na plan, na chocia¿ jeden dzieñ Nie wiem co by³ da³, za mo¿liwo¶æ przyjrzenia siê pracom nad tym filmem.
    Ka¿d± sprawê mo¿na rozwi±zaæ w trojaki sposób: dobrze, ¼le i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy siê nie ze¿era!"
    ~Buka

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê