<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Andrzej
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    A wiêc to dzisiaj pad³ pierwszy klaps? Wow... Ciê¿ko bêdzie wytrwaæ do jesieni 2011. To chyba pierwszy polski film, na który czekam z tak± niecierpliwo¶ci± .
    Mój podobnie. Poza ''Hardkorem 44'' Tomka Bagiñskiego.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. L±duje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wie¿a ka¿e mu ko³owaæ do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje siê, ¿e nie wie, w któr± to stronê. Wie¿a t³umaczy mu drogê, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koñcz±c pytaniem: Nigdy nie by³e¶ we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: By³em, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co¶ zrzuca³em i nie l±dowa³em tutaj.

  2. #12
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    305

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachêcam do rejestrowania siê.

  3. #13
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Do³±czy³
    Jun 2008
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    No Bo¿e, reklamuj± jeszcze jako polskiego Harry'ego Pottera. Super. Oka¿e siê ¿e klapa bêdzie, bo wszyscy bêd± porównywaæ do HP
    Sam nie wiem, kogo gra ten ch³opczyna na zdjêciu. Chyba Felixa- mo¿e byæ. Choæ zdaje mi siê ¿e to by³ blondyn
    Brytyjski oficer, prze³om wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieni±dze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowied¼ Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walcz± o to czego najbardziej im brak.

  4. #14
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    305

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    Mnie drêczy kilka spraw:
    Hol szko³y wype³niony gimnazjalistami w wyprasowanych bia³ych koszulach i bluzkach. Oparty o kolumnê, zaczytany brunecik nie zwraca uwagi na trzech podkradaj±cych siê blondynów. "Hej ty!" wo³a ostro jeden z nich i popycha bruneta, który za chwilê poleci na ³eb na szyjê. Ale wszyscy nagle nieruchomiej±... na znak re¿ysera.
    Czy kto¶ mo¿e mi wyt³umaczyæ co to ma byæ za scena? Albo jej w ksi±¿ce nie by³o, albo ja mam lukê w pamiêci... W dodatku ca³y ten artyku³ jest jak dla mnie dziwny. Pe³en informacji, których nie kojarzê.
    - W tej scenie widzimy bohatera po raz pierwszy. Jest ostatni dzieñ roku szkolnego - mówi re¿yser Wiktor Skrzynecki...
    Dziwne...
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachêcam do rejestrowania siê.

  5. #15
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Andrzej
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    Co?
    To nie bêdzie bazy w Stefanie? Katastrofa ju¿ na wstêpie.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. L±duje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wie¿a ka¿e mu ko³owaæ do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje siê, ¿e nie wie, w któr± to stronê. Wie¿a t³umaczy mu drogê, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koñcz±c pytaniem: Nigdy nie by³e¶ we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: By³em, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co¶ zrzuca³em i nie l±dowa³em tutaj.

  6. #16
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Jun 2010
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    116

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    Cytat Zamieszczone przez Jaguar Zobacz posta
    Mnie drêczy kilka spraw:
    Czy kto¶ mo¿e mi wyt³umaczyæ co to ma byæ za scena? Albo jej w ksi±¿ce nie by³o, albo ja mam lukê w pamiêci... W dodatku ca³y ten artyku³ jest jak dla mnie dziwny. Pe³en informacji, których nie kojarzê.
    Dziwne...
    A widzia³e¶ kiedy¶ jaki¶ film na podstawie ksi±¿ki, który nie jest zmodyfikowany na jego potrzeby? Mi od pocz±tku siê wydawa³o, ¿e szkolnych scen nie bêdzie, ¿e nagraj± tylko to co przydarzy³o siê w Milo i potem w przesz³o¶ci/przysz³o¶ci (bo jest to bardziej atrakcyjne dla czytelnika) . Ogólnie... czeka nas pewnie du¿o niespodzianek. Kto wie, mo¿e oka¿e siê, ¿e zamiast babci Lusi bêdzie dziadek Franek, zamiast Milo bêdzie Rewal, a Manfreda w ogóle nie bêdzie.
    Wszystko jest niestety mo¿liwe

  7. #17
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    305

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    Tak, wszystko jest mo¿liwe. @Andrzej - Stefan mo¿e byæ. Pos³u¿ê siê tu jeszcze jednym cytatem:
    Dzi¶ krêcili¶my ju¿ scenê pora¿enia pradem, do której musimy dodaæ komputerowo efekty. W wielu ujêciach bêdziemy te¿ musieli dodaæ stworzon± w komputerze ro¶linê - zdradza obecny na planie Piotr Bandomir
    Wiadomo, ¿e bêdzie scena z rosiczk±, ale z drugiej strony jest informacja, ¿e Neta, który jest brunetem(?) widzimy pierwszy raz w scenie spotkania z trzema(?) blondynami. Trudno powiedzieæ w którym momencie ksi±¿ki zacznie siê film, je¶li to w ogóle bêdzie moment z ksi±¿ki.
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachêcam do rejestrowania siê.

  8. #18
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    Zapewne bêdzie sporo modyfikacji, no i nie mam pewno¶ci, czy bohater, którego "widzimy pierwszy raz" to kto¶ z przyjació³. Poza tym mog± nagrywaæ w innej kolejno¶ci, tym bardziej, ¿e pisali o rosiczce, a od niej zaczyna siê akcja.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  9. #19
    Zainspirowany FNiN Awatar Steampunk
    Do³±czy³
    Jul 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    114

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    Na my¶l nasuwaj± mi siê g³ównie Stilo, Kikut i Czo³pino. Nie wiem, czy te w Jaros³awcu i Ko³obrzegu mog± byæ.
    Ja jestem za Stilo: by³am tam i jest idealne: ma³e drzewka i dooko³a zadu... za du¿o przestrzeni
    Dlaczego ja nie mam pojêcia co siê dzia³o wczoraj wieczorem ???...

  10. #20
    Lunatyk Awatar Drago
    Do³±czy³
    Sep 2008
    P³eæ
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domy¶lnie Odp: Przysz³o¶æ fanklubu

    Cytat Zamieszczone przez Rafa³ Kosik, Vertical
    A tak naprawdê, otrzymaæ po ¶mierci £askê Jasno¶ci mo¿e tylko cz³owiek doskonale niewierz±cy, bo tylko jego prawe uczynki p³yn± ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed str±ceniem w Wieczny Mrok.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê