<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 140

Domyślnie Odp: Martensy Niki

Mi się podobają. Chciałabym miec takie :]
    Choć moim BF nie za bardzo by się to spodobało x3

Fan FNiN Awatar roux_fox
    25

Nie lubię skrótu BF :<. Co do martensów... podobają mi się, choć osobiście wolę trampki. Najlepiej czarne lub fioletowe. Np. dziś, paradowałam po szkole w sukience (u mnie to bardzo rzadki widok). Miny koleżanek gdy zobaczyły mnie w kiecce z trampkami- bezcenne
    Wanting to be someone else is a waste of the person you are.

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    28

Nie bardzo rozumiem, trampki + kiecka -> normalne połączenie, in my opinion. Tylko ja nie noszę spódnic/sukienek, więc nie stosuję, ale ogólnie...

BTW, ja nie wiem co to BF ' Coś jak Best Friends? xD Jestem nienowoczesna, widać, większość skrótów obecnie używanych nic mi nie mówi.

Taka ogólna propozycja: może przefasonujemy temat na 'martensy Niki i inne obuwie' (lub 'a inne obuwie'), co? Bo w sumie to rozmowa toczyła się głównie na temat glanów, zwykle z porównaniem do martensów, ale ogólnie ile można o tym samym. Zakres by nam się poszerzył wraz ze zmianą tematu
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

Zainspirowany FNiN Awatar Camilella.
    23

Martensy są najj. Moja kuz je ma i poprostu wymiatają.
    Ha, ha raz się na dyskotekę w nich wybrałam to robiłam zazdrość wokół wsiaków ( to było na wsi ; D )

Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    BTW, ja nie wiem co to BF ' Coś jak Best Friends? xD Jestem nienowoczesna, widać, większość skrótów obecnie używanych nic mi nie mówi.
    Tak, zgadłaś :pp
    " - ?yjesz? - zapytał 'mój ukochany'
    - Nie, umarłam - powiedziałam głupio
    - No tak, listonosz przyniesie zaraz Akt Zgonu"

Fan FNiN Awatar roux_fox
    25

Jasti: mi koleżanki prawiły bezcenne rady, że to nogi skraca. Jakbym o tym nie wiedziała. I wszystkie twierdzą, że wygląda to trochę dziwnie. I tłumaczę ludziom, że efekt jak najbardziej zamierzony. Poza tym w mojej klasie trampki (takie prawdziwe) noszą trzy osoby.

28

A jakie to są prawdziwe trampki? U nas dużo osób zaraziło się trampkami, ale co mi tam, ja nie zamierzam rezygnować, bo ktoś zaczyna nosić. To tak samo bezsensowne jak zaczynanie nosić, bo ktoś inny to robi
    Skraca nogi... Huh, no trudno

PS Zmieniam nazwę tematu, bo nikt nie zgłosił sprzeciwu.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

Fan FNiN Awatar roux_fox
    25

Domyślnie Odp: Martensy Niki i inne buty

Dla mnie prawdziwe to takie za kostkę bez pierdół w stylu 'brokacik i inne dodatki'.
    Nazwa dobra, bo się zaczęły oftopy robić.

28

Ach, no tak, rozumiem Ale dodatki mogą być fajne Ale ja właściwie ograniczam się do nalepienia biedronki na przód, przypięcie rasta-koralików, jakiegoś ciekawego zawiązanie sznurówek. No, i kiedyś miałam czerwone sznurówy, ale teraz już nie. Ale myślę, że wiem o co Ci chodzi Mówisz o takich błyszczących sweet tramposzkach, najlepiej na szpilce?

Mój największy problem z trampostrzałami jest taki, że chciałam czerwone za kostkę, ale do jasnej ciasnej można kupić jedynie Conversy za dwie stówki. W obuwniczych, w 'zwykłych' sklepach, na targu - ni ma. No po prostu... Ugh >.< Notabene, dla mnie sprzedawanie kawałka szmatki i gumy za dwie stówy jest po prostu... nie do opisania. W ogóle kiedyś, jeszcze jak nie było takiego szału na trampy, kupowało się zwyczajne, czarne, bez dodatków za jakieś 12-15 zeta, teraz poniżej 25 się nie uświadczy - najtańsze tylko na targach. Po ~5 dych w Deichmannach czy innych CCC, a dwie stówki jeśli są Conversami. Bezsens.
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 09-06-10 o 22:36

Fan FNiN Awatar roux_fox
    25

Moje czarne cuda kupiła moja mama za cztery dychy, tyle że gdzieś poza Lublinem. Drugie trampki fioletowe w housie za 90zł. Miałam zamiar kupić conversy, ale prawdę mówiąc zawsze znajdę jakieś wydatki. Zresztą lato jest, to z bólem serca odstawiam trampki i biorę klapkopodobne cósie i japonki
    Jasti: też szukałam czerwonych, ale z racji że owych nie znalazłam to kupiłam czarne. I prawdę mówiąc to wolę czarne

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów