<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Nauka programowania

    Ja też uczyłem się sam.
    Ale to jest tak, że bardzo dobrze jest mieć mentora na starcie - głównie po to, żeby pokazał, że programowanie nie gryzie. Dobrze znam to uczucie, kiedy patrzę na cztery linijki kodu, a nie rozumiem ani jednej. A dobry nauczyciel potrafi opisać je w dwóch zdaniach.
    W moim przypadku nie było mentora, ale był gość podrzucający pomysły w stylu: "słuchaj, a nie myślałeś o zaprogramowaniu...". Ale prawda - czasem mu odmawiałem, bo pracowałem nad czymś swoim.
    Co do kursów: robię aktualnie kurs Pythona w realu (znajomy znajomego...), a podstawy to oczywiście edX

  2. #32
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Nauka programowania

    Jeśli chodzi o mnie to póki co najlepiej idzie mi uczenie się z książek. Jakiegoś stałego mentora nigdy nie miałem. Co prawda miałem całkiem dobrą wg mnie informatykę w szkole (w sumie jestem ciekaw jak to teraz jest w gimnazjum i licealnej podstawowej infie, bo zmienił się tam nauczyciel i słyszałem jakieś niezbyt ciekawe rzeczy; do tej pory wszyscy informatycy byli z uniwersytetu, teraz UMK się coraz bardziej nas wypiera i ostała się jedna informatyczka z wydziału) i przez całe gimnazjum usiłowałem uczęszczać na jakieś dodatkowe o programowaniu, ale informatycy się chyba na kalendarzach nie znają. Żadnego roku nie udało się więcej niż 5 spotkań. Z internetów próbowałem kilka razy i nigdy mi nie wyszło kontynuowanie kursów.

  3. #33
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Nauka programowania

    Zastanawiam się, czy na studia kupować podręcznik po polsku, czy po angielsku. Próbował się ktoś uczyć w lengłydżu?

  4. #34
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Nauka programowania

    Nie kupować, wypożyczyć
    Pułkownik Aureliano Buendia zorganizował trzydzieści dwa zbrojne powstania i wszystkie przegrał. Wyszedł cało z czternastu zamachów, siedemdziesięciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinów plutonu egzekucyjnego. Odrzucił dożywotnią rentę ofiarowaną mu po wojnie i do późnej starości utrzymywał się ze sprzedaży złotych rybek.

  5. #35
    Zaciekawiony FNiN Awatar dobrusia
    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Nauka programowania

    Pozdrawiam po fachu Studentka informatyki. Chętnie pomogę i doradzę, jakby ktoś miał problem
    Ostatnio edytowane przez dobrusia ; 01-07-14 o 18:05

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę