<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44
  1. #11
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Kampania na Rzecz Przywrócenia Poziomu Forum

    Dobra. Na razie sobie zaplanuję, jak to wszystko będzie wyglądać, napiszę od nowa regulamin i postaram się uregulować to, co już istnieje. ?adnych czystek i reżimów.

  2. #12
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Kampania na Rzecz Przywrócenia Poziomu Forum

    Jeśli zacząć coś zmieniać, to według mnie od uświadomienia wszystkim i każdemu z osobna od czego jest regulamin, moderatorzy i administratorzy.

    Dopiero później zabrać się za zmiany w zarządzie, choć nie uważam, by Procesor, ni nikt inny, nadawał się usunąć. Raczej zastanowił bym się nad (jeśli jeszcze czegoś takiego nie ma) wskazaniami dla moderatorów, itd. No i oczywiście nad nie awanturowaniem się na całe forum o niesłusznego warna/bana (wydaje mi się, że tak bywało).

    Następnie wyznaczyć wyraźne granice, dla każdego z głównych działów, tj. dla działu o FNiN i Hydeparku, a najlepiej dodatkową granicę dla Zabaw. Nie sądzę, by usunięcie wszystkich prymitywnych zabaw i tematów zahamowało obniżanie. Może raczej odseparować takie tematy, by każdy kto chce, mógł w nich i w pewnych granicach obniżyć poziom poniżej skali, tak, by nie robił tego w innych, "poważnych", tematach.

    I znowu powraca też problem z newsami. Nie ma np. informacji o nominacjach dla OS2MA i 3K, ale to chyba osoby temat.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  3. #13
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Kampania na Rzecz Przywrócenia Poziomu Forum

    OK, jestem za. Zabaw nie trzeba usuwać, ale nie sądzicie, że można by było sprawić, żeby posty z nich się nie liczyły? W sensie do ogólnej liczby. Anulowanie tych, co już były, to przesada, ale takie nabijanie jest "bes sęsu" (patrz: moje posty ).
    Shouta zostawmy i zostawmy też na nim wolność słowa, ale w takim sensie, że np. (da się tak?) umieścić na nim jakąś blokadę (chcesz otworzyć shouta - wyskakuje okno "Tutaj toczą się rozmowy nieprzyzwoite. Chcesz wejść? Y/N", oczywiście nie zawsze tylko jak się rozwinie jakaś 'ciekawa' dyskusja, jako opcję do włączenia przez moda).
    ?eby posty w Hyde się liczyły, bo tam są te najtreściwsze.
    Bez przekleństw, wyzywania się itd. (chyba, że w dziale +15).
    No i żeby modzi trzymali się regulaminu. Nie żadne Procesorowe "ban bez uzasadnienia", ale też jak ktoś będzie łamał regulamin to uciszyć go (sorry, Asru ).
    Jak coś to zgłaszam się na ochotnika przy tworzeniu nowego imidżu forum

  4. #14
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Kampania na Rzecz Przywrócenia Poziomu Forum

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Nie Asru... ?le na to patrzysz. Biorąc pod uwagę fakt, że prawo nie działa wstecz, jesteś czysty . Tak myślę. Do momentu, kiedy znowu jakiejś dzikiej pogaduchy sobie nie urządzisz.
    Przecież mnie znasz

    //A właśnie, co z kanałem shoutoutowym 15+? miał być a nie ma.
    RPG też miał być.

    No i podbije grzejnika - włączcie licznik w hydeparku a wyłączcie w zabawach, albo i odrazu go skasujcie najlepiej, licznik tzn.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  5. #15
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Kampania na Rzecz Przywrócenia Poziomu Forum

    Właśnie, po co ten wyścig szczurów z postami... Niech w ogóle się nie liczą

    O, Asru, dzięki, przypomniałeś mi. No właśnie. Kanał shoutowy +15 i RPG. Jak tam lecą prace?

  6. #16
    Zafascynowany FNiN Awatar Podróżnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Posty
    361

    Domyślnie Odp: Kampania na Rzecz Przywrócenia Poziomu Forum

    Hydepark 15+ jest. Ale zgadza się, na shoucie też są takie tematy... Zwłaszcza jak ktoś późno siedzi na forum i trafi na coś takiego. Teraz shout jest znowu na dole i poniekąd jest git, ale nadal kwestia tych tematów zostaje. Młodsi userzy też zaglądają na shouta. Ja jestem za tym, że skoro Luk jest teraz adminem można by dodać jeszcze z jednego moderatora. A licznik przecież nikomu nie przeszkadza.

    A btw. na czym ten kanał RPG ma polegać?

  7. #17
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Kampania na Rzecz Przywrócenia Poziomu Forum

    Mamy 9 osób w zarządzie. Wszyscy sumienie wykonują swoje obowiązki, więc więcej osób nie trzeba.

    A co do niedozwolonych dyskusji na shoutcie, to nie dajcie się wciągać w nią, bo to tylko nakręca takie osoby, które je rozpoczynają.
    A jeśli takową zauważycie to zgłoście do kogoś z zarządu i ignorujcie tego kto taką dyskusje rozpocznie...
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  8. #18
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Kampania na Rzecz Przywrócenia Poziomu Forum

    @Podróżnik: Ma polegać na tym, że na shoucie zrobimy oddzielny pokój RPG na którym właśnie w RPGi grać będziemy

    @Drago: A potem Asru się potnie bo wszyscy go w kółko ignorują
    ////Klaudia

  9. #19
    Zafascynowany FNiN Awatar Podróżnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Posty
    361

    Domyślnie Odp: Kampania na Rzecz Przywrócenia Poziomu Forum

    A to ten kanał był by git. A i jeszcze co do userów nieaktywnych : Ci którzy nie są aktywni od zarejstrowanie lub przez parę miesięcy bez zawiadomienia kogoś z Zarządu itp. powinni mieć usuwane konta. Możliwe, że po części przez te właśnie konta forum zamula. ( Co prawda teraz już trochę mniej)

  10. #20
    Fan FNiN Awatar bim
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domyślnie Odp: Kampania na Rzecz Przywrócenia Poziomu Forum

    Zaraz ustawię, żeby posty z zabaw itd. się nie liczyły.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę