<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Przepraszamy!

  1. #1
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Przepraszamy!

    W imieniu wszystkich nieposłusznych userów, którzy głosowali po kilkadziesiąt razy w plebiscycie na stronie esensja.pl, pragnę przeprosić pana Rafała Kosika. Od razu zastrzegam, że nie jestem jedną z tych nieuczciwie głosujących osób. Po prostu czuję, że powinniśmy jakoś zadośćuczynić, a wiem, że winni tego nie zrobią.

    Przy okazji chciałabym dodać, że ogromnie zawiedli mnie czytelnicy serii FNiN. Wiem, że niektórzy z nas, fanów, są młodsi, ale przecież pan Rafał na swojej stronie wyraźnie was prosił: Nie róbcie poruty. Nie posłuchaliście go. Trudno. Szkoda, że to nie tylko wy się najedliście wstydu, ale też wszyscy uczestniczący w głosowaniu i przede wszystkim pan Rafał Kosik.

    Tak więc jeszcze raz ogromne: Przepraszamy!
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  2. #2
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Przepraszamy!

    Fail :/
    Nie pozostaje mi nic innego jak dołączyć się do przeprosin. Ma nadzieję, że taka sytuacja się więcej nie powtórzy, no ale cóż... Wiadomo, że FNiN czytają ludzie młodzi, a niestety także czasami głupi. Wstyd mi za osobę, która to zrobiła.

    Ale zastanawia mnie jedno, skoro wyraźnie napisali, że oddano kilkadziesiąt głosów z jednego IP, to dlaczego by ich nie unieważnić, a inne zostawić w spokoju?

    Dla niezorientowanych:
    http://esensja.pl/ksiazka/konkursy/tekst.html?id=8934

  3. #3
    Zainspirowany FNiN Awatar Tsukinu
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    63

    Domyślnie Odp: Przepraszamy!

    Podpisuję się pod przeprosinami obiema ręcoma i nogami

  4. #4
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Przepraszamy!

    Jeeeb. No ale to przecież bez sensu, w przyszłej edycji jakiś złośliwiec będzie chciał 'wypromować' swoją ulubioną książkę i powysyła setki głosów na inne książki, żeby je wykluczyli? To było... bardzo nie fair ze strony organizatorów, moim zdaniem.

    A ktoś kto to zrobił, jest głupi i tyle. Chociaż w tej chwili pewnie mu/jej wstyd, więc chociaż tyle. Uważam, że przepraszanie nic nie da, ale pragnę wyrazić, że mi przykro, że po naszej planecie chodzą imbecyle i psują fajne rzeczy.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Przepraszamy!

    Oczywiście podpisuję się rękami i nogami, ale podzielam zdanie Jasti
    Umm... Przypomniało mi to pewien news na PCLab.pl I podobną sytuację...

    Jest nam bardzo miło ogłosić wyniki konkursu BFG, zorganizowanego wspólnie przez naszą redakcję i dystrybutora BFG w Polsce, firmę ExtremeMem. Nagrody w konkursie są nieprzeciętne ? aż trzy super szybkie karty graficzne BFG GTX 260 OC MAXCORE 896MB PCIX.
    Na początek kilka danych: w konkursie wzięło udział blisko 12 tysięcy osób, w tym Mateusz Mendyk z Poznania (forumowy mati1003), który rekordowo, bo aż 2845 razy wziął udział w konkursie i tym samym zostaje na zawsze wykluczony z osób, które kiedykolwiek zostaną w jakikolwiek sposób przez PCLab.pl wyróżnione. Dla przypomnienia, w konkursie każda osoba mogła wziąć udział tylko jeden raz, a te osoby, które wielokrotnie odpowiedziały na pytania zostały zdyskwalifikowane.
    Urocze, co? http://pclab.pl/news34896.html cały nius

  6. #6
    Fan FNiN Awatar Ministerstwo Pogody
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    679

    Domyślnie Odp: Przepraszamy!

    Podpisuję się, jasne!

  7. #7
    Zafascynowany FNiN Awatar Tussa
    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    315

    Domyślnie Odp: Przepraszamy!

    Ja też! To nie fair. I zgadzam się z Jasti.
    "Jeśli sądzisz, że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła, zwłaszcza wśród dzieci, to niezawodny znak, że... NIE PRZECZYTA?EŚ FNiN!!!"

  8. #8
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Przepraszamy!

    Podpisuję się, oczywiście, ale mam żal do organizatorów, że poprostu nie odfiltrowali postów z jednego IP i tyle. Z drugiej strony, nie wiem kto wapadł na taki pomysł, żeby głosowac wielokrotnie.

    Jestem wręcz skłonny stwierdzić (tak jak napisał to ktoś wkomentarzu na esensja.pl), iż organizatorzy po prostu nie chcieli, by wygrała książka młodzieżowa. Nie wierzę, że na inne książki głosowano tylko raz z jednego IP. Może i zdarzyło się, że na FNiN poprostu była to bardzo duża liczba głosów, ale z pewnością przy innych pozycjach tez to było.

    EDIT: Nie wspominam już o tym, że zmiana IP nie jest szczególnie trudna i trzeba się z tym liczyć, robiąc inaczej nie zabezpieczone głosowania przez internet.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  9. #9
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Przepraszamy!

    Cóż, myślałem że będę w stanie wyliczyć procent głosów, jakie oddano na FNiN, ale niestety nie da się. Na pierwszą dziesiątkę przypada łącznie 80% głosów, a poza dziesiątką dzieli się te 20% na dziewięć. Nie uwzględnili FNiN w obliczeniach.

    Nie przejmujcie się tym, to tylko głupi plebiscyt internetowego magazynu. ?ącznie oddano 603 głosy, więc nie jest zbytnio popularny. Luzik, to nie nagroda ?uławskiego albo Zajdla

  10. #10

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę