<

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o Hanie i Miley

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Oooch... Hana Montana. Koffciam ją.

    8 8.08%
  • Hm...jej muzyka nie jest zła, ale za nią jako osobą nie przepadam.

    20 20.20%
  • Co mnie to. Kto by się w ogóle przejmował popem.

    40 40.40%
  • Beznadzieja!, kto tego w ogole może słuchać?! Majli nie ma za grosz talentu!

    31 31.31%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58
  1. #1
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Miley Cyrus, Hannah Montana itd.

    Mam pytanie do Was, drogie forumowiczki (a może i jakiś forumowicz tu zajrzy, żeby się powyzwierzęcać , albo (o zgrozo!) napisać że to lubi) co sądzicie o niejakiej Majli Sajrus. Po dzisiejszej wizycie u kuzynki (i tradycyjnej kłót...dyskusji na temat wyższości IM nad majli i na odwrót) olśniło mnie (po raz kolejny) jakie to jest, nie obraźcie się fani popu, szajstwo. Największa komercha w dziejach świata od...hm...odkąd pamiętam. Gdyby nie Hana Montana i rzesze ludzi które pracują nad jej imidżem, ta Miley nie odniosła by sukcesu jako wokalistka. ?adnego sukcesu by nie odniosła.
    A może jednak ktoś tego słucha...zazdroszczę żywotności ucha, hehe (tak wiem, to nie było śmieszne). Ale dodam jeszcze, że ja nie wytrzymałem słuchając tego dłużej niż 15 sekund.
    Ostatnio edytowane przez Patryx ; 19-01-10 o 22:20

  2. #2
    Zainspirowany FNiN Awatar Tsukinu
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    63

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hana Montana itd.

    Kto to Miley Cyrus?

  3. #3
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hana Montana itd.

    Zaznaczyłam opcję 'a co mnie to', bo właściwie taka prawda. Może niekoniecznie 'kto by się przejmował popem', bo pewnie ktoś tam się przejmuje, nie twierdzę nawet, że nie istnieje fajny pop. Ogólnie to... Jak z Tokio Hotel - wszyscy wyśmiewają, a ja nie znam, więc ciężko coś stwierdzić
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  4. #4
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hana Montana itd.

    Najchętniej żyłbym w błogiej nieświadomości istnienia tej pseudopiosenkarzyny i reagował jak Tsukinu, ale niestety w kapitalistycznym świecie komercyjnej propagandy nie ma szans na zostanie neutralnym -,-

    A więc tak. Podzielam opinię Patryxa. I chciałbym coś tu dodać.

    Tak się składa, że to jest pop, owszem. Pop mnie - i większość ludzi - [pip] obchodzi, ale ta sprawa nie jest taka prosta. Otóż mejli (oraz dżonasz bruders i inni tego pokroju) są promowani jako gwiazdy rocka, podczas gdy z takiej np. majli rock jak z Hitlera sprzedawca waty cukrowej. Dzieci są poddawane praniu mózgu i radośnie wołają, że słuchają rocka. A tak naprawdę to nie rock, tylko komercyjne popowe ścierwo nakręcane przez media. Majli nie ma za grosz talentu i siły przebicia i gdyby nie to, że tatuś ją wypromował, to dzisiaj śpiewałaby sobie co najwyżej pod prysznicem, taka prawda. Taka sama historia z Dżonasz Bruders, tylko oni są jeszcze gorsi bo profanują gitary (Jezusie, ile te SG i Les Paule się muszą u nich wycierpieć ).
    Finito, nie będę więcej pisał bo się wkurzam jak jestem przy tym temacie.

  5. #5
    Zainspirowany FNiN Awatar Tsukinu
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    63

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hana Montana itd.

    Chciałbym się tylko dowiedzieć, czy wy w ogóle słuchaliście jakiejś ich piosenki?

  6. #6
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hana Montana itd.

    No ja właśnie nie, więc nie oceniam
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  7. #7
    Zainspirowany FNiN Awatar Tsukinu
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    63

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hana Montana itd.

    Więc tak - już wiem, kto jest kto i jedna rzecz,że komercha totalna, druga jest taka,że piosenki może mieć całkiem fajne, nie zagłębiam się w ten temat głębiej, bo boję się o swoją psychikę ;p

  8. #8
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hana Montana itd.

    Cytat Zamieszczone przez Tsukinu Zobacz posta
    Więc tak - już wiem, kto jest kto i jedna rzecz,że komercha totalna, druga jest taka,że piosenki może mieć całkiem fajne, nie zagłębiam się w ten temat głębiej, bo boję się o swoją psychikę ;p
    Brawo! Rozsądek nade wszystko
    Piosenki całkiem fajne... Tia! Posłuchaj sobie, tekst jednej z jej piosenek:
    1. zwrotka:
    Majli (tak, ona śpiewa o sobie, cóż za skromność) przyleciała do USendA (zonk, przecież ona mieszka w USA ) i na lotnisku jest strasznie stremowana.
    Refren:
    Jakieś głupie sialala
    2. zwrotka:
    Majli usłyszała, że ludzie na lotnisku śpiewają jej piosenki i się ucieszyła (znowu przejaw skromności).
    Refren:
    Majli i ludzie na lotnisku razem śpiewają jakieś głupie sialala
    KONIEC

    Uwaga, to sytuacja fikcyjna, Majli po prostu sobie to zmyśliła marząc, jakby było fajnie gdyby ją ludzie lubili


    Aha, Jasti!
    Co mnie pop... Mnie w sumie też, tylko że lubię pop tradycyjny (Frank Sinatra...)

  9. #9
    Zainspirowany FNiN Awatar Tsukinu
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    63

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hana Montana itd.

    To ty nie wiesz,ze amerykańskie piosenki(z innych krajów też są) śpiewają o np. majli na lotnisku, kranie z trucizną(czy coś takiego), o siekierze? Polskie też nie są najlepsze -wszystkie o miłości, poza tym w piosenkach ważny jest "bit", a słowa to drugorzędna sprawa, poza tym jak słucham np. piosenki po angielsku, to nie chce mi się tłumaczyć słów i mało mnie obchodzi o czym to jest ;p

  10. #10
    Zafascynowany FNiN Awatar Blondi
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    203

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hana Montana itd.

    Nieee... Majli i jej niektóre piosenki są spoko. Nie należę do pokolenia HM, ale Majli jako Majli nie jest zła. 'See you again' czy ' 7 things'... Piosenki są OK.
    Najbardziej mnie wkurazają jej fanki... ooo.! Hana Montana.! ... tej dzieciarni nienawidzę :/

    Miłość przychodzi sama, hę?

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę