<

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o Hanie i Miley

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Oooch... Hana Montana. Koffciam ją.

    8 8.08%
  • Hm...jej muzyka nie jest zła, ale za nią jako osobą nie przepadam.

    20 20.20%
  • Co mnie to. Kto by się w ogóle przejmował popem.

    40 40.40%
  • Beznadzieja!, kto tego w ogole może słuchać?! Majli nie ma za grosz talentu!

    31 31.31%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58
  1. #51
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ashita
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hannah Montana itd.

    Ja jakoś się nią nie przejmuje. Istnieje, to ok, niech ją dzieci słuchają i jest super, o ile ja nie będę musiała tego słuchać. Najwidoczniej ktoś tego słucha, jeśli wydaje płyty, więc po co mam im przeszkadzać? Żyj i pozwól żyć innym. A o samej Cyrus? Mieszka na drugiej półkuli, w życiu jej nigdy w realu nie widziałam i nie rozmawiałam. Wniosek: Nie znam jej, więc nie będę się o niej wypowiadać.

  2. #52
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hide158
    Dołączył
    Apr 2013
    Wiek
    26
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hannah Montana itd.

    Hm...Zaznaczyłem opcję "c".W życiu słyszałem może ze trzy piosenki, jak jakaś dziewczyna w klasie puściła. Nie podoba mi się tylko to, że zarabia sobie na biednych dziewczynkach, które kupują koszulki, torby itd. Z jej twarzą. No i jej serial. O zgrozo! Ona się tam zachowuje jak pani świata, wielka Hana Montana. Z tego jednego odcinka, który ktoś puścił, żebyśmy leżeli i tarzali się ze śmiechu, słyszałem taki kawałek:
    - "A myślałem, że jesteś mądra, bo masz mądre teksty" -W sumie czegoś tak głupiego nie słyszałem. Ale nie hejtuję jej, bo sam słucham "dziwnej" muzyki, którą każdy hejtuje tylko po to,żeby wkurzyć fanów.
    //Po znakach interpunkcyjnych stawiamy spację.// Fileas
    Ostatnio edytowane przez Fileas ; 02-04-13 o 12:46

  3. #53
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hannah Montana itd.

    Jeszcze kilka lat temu, kiedy byłam w wieku przeciętnej fanki HM i akurat było to "modne", non stop się z tego wyśmiewałam. Straszliwie mnie te "gwiazdy Disneya" odrzucały szczególnie wtedy, kiedy na muzyce w podstawówce robiliśmy plakaty o swoich ulubionych artystach i na 10 plakatów przypadało 7 właśnie o Miley... A teraz mi to zwisa i powiewa, ale ktoś tego jeszcze w ogóle słucha? Moda minęła, gwiazdka zgasła.

  4. #54
    Zainspirowany FNiN Awatar jabarbar
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hannah Montana itd.

    Ogólnie nie przepadam za popem, więc nic dziwnego, że nie lubię HM. Zastanawiam się czy w_ogóle ktoś powyżej 8 lat to lubi.
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 29-04-14 o 16:21

  5. #55
    Zainspirowany FNiN Awatar Ania<3
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hannah Montana itd.

    To ona niby pop tworzy??? Nie widzę porównania do popu Michaela Jacksona O_o
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 29-04-14 o 16:20

  6. #56
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hannah Montana itd.

    Hejtujcie, jeśli chcecie - uwielbiam tę piosenkę: https://www.youtube.com/watch?v=wOwblaKmyVw
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 06-05-14 o 17:14
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  7. #57
    Zaciekawiony FNiN Awatar Nika Mickiawicz
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hannah Montana itd.

    Mnie Miley trochę wkurza z tą jej "fryzurką".
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 08-05-14 o 18:56

  8. #58
    Zainspirowany FNiN Awatar Toster
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    62

    Domyślnie Odp: Miley Cyrus, Hannah Montana itd.

    Ja oglądałam Hannah Montane (jak to się odmienia?), kiedy miałam jakieś... sześć, siedem lat? Wtedy podobał mi się głos Miley. Jednak mój gust muzyczny od tego czasu baaardzo się zmienił. Szczerze? Aktualnie jej muzyka mnie nie interesuje. Ma może jedną czy dwie piosenki, które są całkiem okej, ale ogólnie jej muzyka mało mnie obchodzi .
    – A tak właściwie, co oznacza treść tego egzorcyzmu?
    – Idź stąd i wychędoż się sam.
    ~ "Ostatnie Życzenie", Andrzej Sapkowski

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę