<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Fan FNiN Awatar Ministerstwo Pogody
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    679

    Domyślnie Odp: Wasze Początki na forum <tadam tadadam>

    Ja karierę() zacząłem 1 stycznia 2009, więc niedawno obchodziłem rocznicę. Na początku byłem nieśmiały, potem zacząłem pisać posty, aż zacząłem wręcz uwielbiać to forum.
    Ostatnio edytowane przez acrobot ; 23-01-10 o 11:10

  2. #12
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Wasze Początki na forum <tadam tadadam>

    Zarejestrowałam się 5 listopada 2009.Na forum trafiłam m.in. dzięki Izie, chociaż ona pewnie tego nie wie. Otuż Iza często komentowała posty na blogu pana Kosika i raz kliknęłam na jej nick. I wtedy magicznym sposobem, jakiś link przeniósł mnie do ViKu. Na początku nie wiedziałam co to, ale piękny napis w lewym, górnym rogu strony oznajmił: forum.fnin.eu. Stwierdziłam wtedy, że to kolejny śmieć w wielkim pudełku internetu. Czemu - nie powiem. I tylko czasami wchodziłam żeby sobie ot tak popatrzeć. Ale w każdym razie po kilku miesiącach na stronie odkrytego później fanklubu znalazłam notkę o konkursie na rysunek Cabana. I pisało, żeby podać nick na forum. Drugi raz spotykam się z tym całym forum, no to może coś w tym jest. Ta więc się zarejestrowałam i nie żałuję. Koniec.

  3. #13

    Domyślnie Odp: Wasze Początki na forum <tadam tadadam>

    Klaudia... Masz rację, nie wiedziałam... Ale miło wiedziec, że zapraszam nie tylko do ,,Pensjonatu <<Trzy Kuzynki> >'' .
    Niektórych książek wystarczy skosztować,
    inne się połyka,
    a tylko nieliczne trzeba przeżuć
    i strawić do końca

  4. #14
    Zafascynowany FNiN Awatar Avalyah
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    328

    Domyślnie Odp: Wasze Początki na forum <tadam tadadam>

    A ja się tu pojawiłem dość wcześnie, bo tuż po tym jak przeczytałem TMK. Sporo ciekawych rzeczy się wtedy działo na forum, dużo mniej ludzi było, wszystko się dopiero kształtowało. Z tego co widzę, to oprócz założycieli jestem najstarszym członkiem (pod względem stażu), który chociaż raz na jakiś czas coś napisze Chociaż zwykle zaglądam do tematu religia, i krew się we mnie gotuje, co mi odbiera chęć do pisania.

    //Tak, to prawda. On jest na forum dłużej niż ja! To smutne znowu stracić ten tytuł
    //Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 15-02-10 o 06:51

  5. #15
    Fan FNiN Awatar BartG
    Dołączył
    Dec 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    573

    Domyślnie Odp: Wasze Początki na forum <tadam tadadam>

    Ja pamietam tylo tyle że wiadomo bim był pierwszym userem (nawet ma id 1). I pamiętam jak w księdze gości napisała Olemka, potem na forum aż w koncu została pierwszym moderatorem

  6. #16
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    837

    Domyślnie Odp: Wasze Początki na forum <tadam tadadam>

    Ja jestem tu od niedawna... Ale i tak pamiętam swojego pierwszego bana
    Teraz się przyzwyczaiłam i wreszcie normalnie pogadałam na poważne tematy. Bo u nas to tylko takie teksty: "ona ma ładną bluzkę", a ta jest taka, a tej się błyszczy nos... Masakra! Przecież nie usiądę obok galerianki i nie zapytam, co sądzi o ludzkiej egzystencji
    Ale znalazłam nareszcie kilka ciekawych osób, z którymi można jednak normalnie pogadać

  7. #17
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Wasze Początki na forum <tadam tadadam>

    Ja wpadłem jak zwykle kompletnym przypadkiem. Jakoś tak się złożyło, że szukałem forum o FNiN, ale na to nie trafiłem celowo. Jakoś tak ubocznie.
    Ale to był dobry przypadek.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  8. #18
    Fan FNiN Awatar roux_fox
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    545

    Domyślnie Odp: Wasze Początki na forum <tadam tadadam>

    Wasza cudna (ale bez przesady, kilka wad się znajdzie ) roux_fox wpadła tu w lutym w ferie. Jakoś szukałam czegoś o Fninie i przypadkiem (wujek google) wpadłam tu. Z racji że mi się spodobało to zostałam na dłużej . Mimo polecania forum znajomym którzy czytali FNIN, nikt tu nie wpadł. A szkoda, nie wiedzą co tracą
    Wanting to be someone else is a waste of the person you are.

  9. #19
    Zainspirowany FNiN Awatar Gosiaw
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Posty
    163

    Domyślnie Odp: Wasze Początki na forum <tadam tadadam>

    Ja kilka razy zamierzałam się zarejestrować, ale ciągle przekładałam na później. Link do forum nie pamiętam skąd mam ale dobrze, że tu trafiłam.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 17-06-12 o 20:37

  10. #20
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Wasze Początki na forum <tadam tadadam>

    Zaglądałem na stronę fanklubu czasami, ale jakoś nie miałem ochoty się rejestrować na forum. Potem pojawił się ogłoszenie o konkursie, gdzie do wygrania był świat zero, ale tylko dla forumowiczów. Postanowiłem się więc zarejestrować i spodobało mi się tu, więc zamierzam tu zostać. Krótko mówiąc, dzięki memu materializmowi trafiłem tu i nie żałuje...
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najważniejszą sprawą jest wywarcie na partnerze pozytywnego wrażenia. Jeśli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakładać drogich, markowych strojów, wystarczy coś czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam świetnie. Nie ma nic czystszego niż kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę