<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 147

Wątek: Koncerty

  1. #91
    Zaciekawiony FNiN Awatar Letha
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: Koncerty

    .....................
    Ostatnio edytowane przez Letha ; 10-03-12 o 20:52
    "Always the summers are slipping away..." - Porcupine Tree, Trains

  2. #92
    Zaciekawiony FNiN Awatar I am the Walrus
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Koncerty

    W swoim krótkim życiu miałam okazję być na koncercie Maryli Rodowicz ale nic nie pamiętam bo wtedy zasnęłam bo miałam z 5 lat i w sumie to takiej muzyki nie słucham. Widziałam na żywo The Beatles Revival (tych z Mam Talent) i było bardzo fajnie za darmo i no cóż grali super piosenki aktualnie czekam na 15.06 na Ringo Starra co do ceny 7 stów za miejsca w pierwszym rzędzie wydają mi się troszkę przesadzone ale czy to nie tak że w sumie się płaci za "RINGO STARR"? nie wiem w każdym razie mam tańsze bilety.
    Ostatnio edytowane przez I am the Walrus ; 02-05-11 o 22:06 Powód: zapomniałam czegoś napisać :D
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.I told them they didn’t understand life."-John Lennon

  3. #93
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Cytat Zamieszczone przez I am the Walrus Zobacz posta
    W swoim krótkim życiu miałam okazję być na koncercie Maryli Rodowicz .
    Ja też .

    Byłam na Maryli i na Arce Noego. Stare czasy...
    W listopadzie byłam na Cohenie. No i to niestety to tyle. Tak więc żadnych takich koncertów z pogo i wrzeszczeniem nie przeżyłam. Ale wszystko jeszcze przede mną .

  4. #94
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Cytat Zamieszczone przez Mortenka
    i na Arce Noego
    I jak było?

  5. #95
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Cytat Zamieszczone przez Patryx Zobacz posta
    I jak było?
    Genialnie! Ta atmosfera, ta muzyka... xD
    Tak poważnie to jakieś 5 lat miałam, wakacje z rodziną nad morzem.

  6. #96
    Zaciekawiony FNiN Awatar login
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Ja mam za sobą parę koncertów Turnaua i ogromne perspektywy na najbliższe miesiące: 15.05 Kazik Na ?ywo, może 26.05 Kult (oba w ramach kozienaliów) 31.05 Katie Melua, 18.06 Sting. Chciałam iść dzisiaj n Habakuka, ale źle było na plakatach i tak naprawdę był wczoraj
    PS Wiem, że mam dość spore spektrum zainteresowań muzycznych (lubię też DePress)

  7. #97
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    837

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Też byłam na Arce Noego, ale z 500 metrów przed sceną .
    Mam za sobą takie małe koncerty - Mezo Tabb i Kasia Wilk, Cerekwicka, Jusis, Golec ?orkiestra, Big Cyc, Rubik i inne takie, ale teraz wybieram się na Irę, Afromental i Budkę Suflera .
    Miałam też kiedyś okazję być na Hey, Myslovitz, ale nie wyszło, bo kiedy przyszłam akurat śpiewała Doda w obstawie różowych, balonowych króliczków... Szybko więc nastąpiła ewakuacja.

  8. #98
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Było pójść i wrócić

    Zeszły wtorek - Farben Lehre
    Wczoraj - Lao Che, Coma
    Dzisiaj nastąpi Akurat i Happysad
    W przyszłą środę Jamal
    W piątek Kult i Strachy na Lachy
    W sobotę Czesław Śpiewa i Myslovitz.
    Może się kopsnę na jeszcze jakieś pobliskie juwenalia, na razie tyle. I tak jest dobrze
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  9. #99
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Rany, ja świruję, bo idę na Festiwal Muzyki Filmowej i zobaczę Piratów z Karaibów z muzyką na żywo!!! Boszzz, oszaleję! Zdam Wam relację, jak wrócę.
    "Carpe Diem"
    Moda na łacińskie sentencje nie wygasła

  10. #100
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Ooo, Piratów? To świetnie, opowiedz koniecznie jak było
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę