<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 147

Wątek: Koncerty

  1. #11

  2. #12
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Zapomniałeś o IM w ?odzi Mam nadzieję, że bilety będą w normalnej cenie o chętnie bym się przeszedł.

  3. #13
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Koncerty

    A Wy jeździcie na koncerty za daną kapelą czy tylko na te lokalne? Mnie rodzice raczej nie pozwoliliby jechać zbyt daleko... Bawię się na koncertach tylko w Zabrzu i okolicach, bo raczej nie mam innej możliwości. Chociaż gdyby przyjechał do Polski jakiś mój najukochańszy zespół i dałabym radę finansowo... Pewnie bym walczyła
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  4. #14
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Koncerty

    W sumie, to to mój pierwszy koncert będzie

    Ale oczywiście, że za kapelą. Do czasu, aż wyremontują stadion Wisły/zrobią porządną halę widowiskową w Czyżynach to w Krk nie ma czego muzycznie szukać.

    IM jeszcze nie wiadomo na pewno czy będą grali. Ale mam nadzieję... Kurde, Maideni na żywo <3


    Aha, Patryx...
    Ja bym wolał do ?odzi nie iść pieszo z Krakowa "przeszedł" tu nie pasuje

  5. #15
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Ja jednak nie mogę sobie do końca wybaczyć, że nie byłem na koncercie Morriconego w Gdańsku, w stoczni... Kurde. Taka okazja! No ale cóż... może jeszcze kiedyś będzie szansa, żeby posłuchać i zobaczyć go na żywo.

    Najlepszy koncert na jakim miałem okazję być, to chyba Blackfield w Wawie tak... trzy lata temu. Potem było jeszcze Porupine Tree w Poznaniu. Już nie tak dobre, ale zadowalające. A wszystko się zaczęło od mojej ukochanej mamy (), która gdzieś zasłyszała, kupiła i przyniosła do domu płytkę Blackfield'u, ich pierwszy album. Wracam sobie ze szkoły, rzucam plecak no i wpadam prosto w piękne dźwięki Lullaby lecące z głośników w kuchni... Tak zaczęła się moja miłość do Blackfield'u i twórczości Stevena Wilsona Więc siłą rzeczy następne było właśnie Porcupine Tree i No-Man.

    Natomiast co do pogo, zbiorowego smrodu itp... Nie, to nie dla mnie. Dla mnie najwyższym priorytetem na koncercie jest artysta i jego muzyka. Dlatego z reguły załatwiam sobie miejsce gdzieś nieco dalej od szalejącego tłumu, ale wystarczająco blisko, żebym nie musiał używać lornetki . Przykładowo... na koncercie Blackfield'u byłem tuż obok konsoli realizatora, a więc na podwyższeniu, tak że wszystko świetnie widziałem, słyszałem i się nie poobijałem .
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  6. #16
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Koncerty

    A jaka kulturka jest za granicą...
    U nas potrafią i dziewczyny glanować żeby do przodu pójść, a np. na większych koncertach w Czechach czy Niemczech jak dostaniesz lekko łokciem (trącą cię po prostu) to "przepraszaam!"

  7. #17
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Eee. Nie wiem, jakoś nie zauważyłam. Jak się u nas jest z przodu to wiadomo, że co chwilę ktoś na Ciebie wpada, bo z przodu jest pogo, ale jak się jest gdzieś dalej to jak ktoś Cię potrąci czy coś to normalnie przeprasza i nie ma sprawy. Ale może to zależy od wielkości koncertu i miejsca. Jako że ja nie bywam na jakiś wielkich koncertach z dziesiątkami tysięcy ludzi, to nie wiem
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #18
    Zainspirowany FNiN Awatar anbago
    Dołączył
    Dec 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    81

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Byłem na dwóch takich naprawdę sporych koncertach. Slipknot i Metallica (no może na 3ech, bo na Comie i Acid Drinkers również było kilka osób), ale też nie zauważyłem jakiegoś totalnego braku kulturki, glanowania dziewczyn Jedyny , do którego mógłbym mieć zastrzeżenia, to mniejszy koncert jakiś niezbyt znanych zespołów, grających przed Chainsaw'em. Ludzie byli tam nieco zbyt dzicy. No i jeden koleś wyszedł z ładnymi pamiątkami. Ogólnie wszyscy byli pijani ... i no nie powiem, że było fajnie.
    Jeżeli Twój pies powie Ci, że zwariowałeś, to na pewno ma rację.

  9. #19
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Nie byłem na żadnym koncercie i pewnie nie prędko się na takowym znajdę. Przede wszystkim muzyka nie jest dla mnie bardzo ważną częścią życia, nie jestem wielkim fanem żadnego zespołu ani wokalisty, szkoda by mi było kasy na bilet, czasu na dojazd etc. Ale chciałem napisać o czymś innym. W ostatnią sobotę w mojej szkole odbył się bal gimnazjalny, ogólnie to nie gustuje w tego typu rozrywkach (dyskoteka szkolna - wspaniała "muzyka", im głośniej tym lepiej, migające światła wywołujące padaczkę ()), ale w końcu taki bal odbywa się raz w życiu, to już końcówka gimnazjum, a przede wszystkim było żarcie . Miałem sobie spokojnie siedzieć dwa piętra wyżej i wcinać kanapki . Nie chce się tutaj rozwodzić na temat dyskotek szkolnych i Wy też tego nie róbcie, nie o tym temat. (chociaż gdyby puścić, nawet taką, muzykę odrobinę ciszej, to dałoby się coś usłyszeć, ale po co?) No więc byłem sobie na tym balu, kanapek się nażarłem, popiłem herbatą. Przyszedł moment, żeby zrobić coś głupiego, w końcu to ostatnie momenty w tej szkole. Razem z kumplami wymyśliliśmy, że wejdziemy gdzieś na środek sali i zaczniemy machać włosami xD. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Headbang) Z racji tego, że włosów długich nie mam, nie mogłem nimi tak fajnie machać po okręgu, więc pozostało mi machanie łbem w górę i w dół, oczywiście ręce w górze złożone w "znak szatana" obowiązkowo . Machałem tak, ja wiem łącznie może z dwadzieścia minut z przerwami (pominę fakt, że z jakiegoś powodu nikt się do mnie nie przyczepił xD), a następnego dnia masakra. Nie mogłem podnieść głowy z poduszki, tak mnie kark nap... bolał to złe słowo. Nie mogłem utrzymać głowy równo. To wcale nie jest śmieszne! (no dobra, jest ) Przez cały dzień łaziłem w ogóle nie ruszając głową, kładąc się czy wstając, musiałem pomagać sobie rękoma. A chciałem tylko, żeby było tak, jak na jakimś koncercie. Szyja boli mnie do dziś :/. Mam pytanie, czy ktoś kiedykolwiek był na koncercie, na którym machanie głową jest nieodłącznym elementem? I co? Bolała Was szyja?

    //Tak to się teraz nazywa... 'Herbata'... No w sumie też zielsko. //Klaudia
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 10-02-10 o 11:20

  10. #20
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Koncerty

    ZNOWU PI?EŚ?!

    No wiesz... Ja mogę tak godzinę i wrażenia na mnie to nie robi. Jeśli machałeś jak dziki przez 20 min to mogłeś sobie coś nadwrężyć w swojej głupocie ;P

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę