<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15
Pokaż wyniki od 141 do 147 z 147

Wątek: Koncerty

  1. #141
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Zeg - 6 czerwca? To nie 4 maja, w Twoją osiemnastkę?

    Ja się niedługo wybieram do Kato na Tabasko, co będzie dosyć dziwne, ze względu, że nie znam tej muzyki, ale może być fajnie, nie? To będzie nowe doświadczenie życiowe... czy coś
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  2. #142
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Miałam to szczęście być 19 września na Coldplay na Stadionie Narodowym, blisko sceny. Cudownie, kolorowo, nastrojowo, bransoletki świeciły rytmicznie do piosenek, błyszczące konfetti osiadało nam na twarzach (duże motyki, łezki, serca, jaskółki, literki z MYLO XYLOTO i COLDPLAY), Chris pięknie śpiewał. Niesamowite przeżycie. Poza tym support: Marina and The Diamonds okazał się świetny, wokalistka śpiewa przecudownie na żywo, jest pełna energii i utrzymywała kontakt z publicznością.

    Było warto kupić bilet. <3
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  3. #143
    Zainspirowany FNiN Awatar kala
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Będzie ktoś może na tegorocznych Ursynaliach?

  4. #144
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Koncerty

    02.03.13 r. byłam na koncercie Sabaton w Warszawie (support: Eluveitie i Wisdom). Bilety były po 95 złotych, nie znam się na cenach biletów na koncert, bo to jedyny na jakim byłam, aczkolwiek wydaje mi się że to dość dużo. Ogólnie koncert bardzo mi się podobał, chciałabym pójść na następny, jak przyjadą, aczkolwiek Woodstock jak na razie raczej odpada. Moje wrażenia z koncertu: głośno, zwariowana publiczność, dobra muzyka, tłok, czyli ogólnie pozytywne (byłam zachwycona ).

  5. #145
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Koncerty

    Pod koniec wakacji byłam na The Wallu na narodowym. Cudownie, pięknie, niezwykle, wzruszająco, niesamowicie. Waters mimo podeszłego wieku daje sobie radę na scenie, no i ten walący się mur <3. Warto, naprawdę warto .

  6. #146
    Zainspirowany FNiN Awatar marchewa128
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    188

    Domyślnie Odp: Koncerty

    12.03, warszawski klub Stodoła i mój ukochany zespół, czyli Five Finger Death Punch. Tłok, ścisk, pogo. Supporty nie były złe, chociaż Upon A Burning Body trochę dali... ciała. Pop Evil bardziej mi się podobało, może ze względu na perkusistę ciągle wywijającego pałeczkami. Niesamowita atmosfera, niesamowita publika, niesamowite wykonanie.
    https://www.youtube.com/watch?v=MQeL...LwBOA0SsMu7h5Q
    Jaram się jak kościół w Norwegii.
    I am not alone
    Not beating down just yet
    I am not afraid
    Of the voices in my head

    Down the darkest road
    Something follows me
    I am not alone
    ‘Cause misery loves my company

  7. #147
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Koncerty

    A na Motorhead w Wawie ktoś się wybiera? Mi udało się upolować bilet Szczerze powiedziawszy to obawiałam się, że nie zobaczę już Lemmy'iego (Lemmy'iego ?) na żywo, ale wygląda na to, że jednak się uda Ciekawe co zagrają...
    No i jakby przyjechali do mnie, a przynajmniej niedaleko, to chętnie wybrałabym się na koncert happysad albo Jelonka.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę