<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 117

Wątek: Laura i Regina

  1. #11
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Nadal uwielbiam ten styl, staram się podobnie ubierać (czerń = mrr <3), ale teraz mogę się nazwać Fioletową Gotką - od ponad roku kocham fiolet, zwłaszcza ciemny odcień tej barwy. W szkole wszyscy nazywali mnie 'fioletowa'. Ogólnie poglądy na życie mam podobne, na problemy na świecie również. Przygnębiająco smutna nie jestem zawsze i nie mam nadmiaru kolczyków - tu trochę podpadam. Poza tym 16 lat (od jutra już rocznikowo 17 ) to nie najlepszy wiek na 'subkulturowanie się'. Zwłaszcza jak się jest w nowej szkole, gdzie nie ma gotów. Chyba by mnie ukamienowali.

    Muszę sobie znaleźć taki "Pajęcznik" jak Regina. Strasznie mi się podoba taka nazwa. W ogóle takie pajączki jak są w Polsce, to mają charakter pluszaka i są całkiem słodkie. U Reginy troszkę denerwowała mnie jej pewność siebie, ale to jest i tak lepsze niż taka wstydliwość jak u Zosi.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  2. #12
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Więc tak... Może nie będę zbyt kreatywny, ale ujmę to prosto i postaram się zbytnio nie rozpisywać.

    Laura, z jednej strony fajna dziewczyna... Dociekliwa, miła, inteligentna, a z drugiej... Myślę, że nie ma poczucia humoru. W miarę odważna, wyróżnia się z tłumu (patrz czerwone włosy) odwaga i to że jest sobą, niezależność - to cenię. Przeszkadza mi też trochę jej bezkonfliktowość i to, że jak jej coś każą zrobić, to posłucha. Nie będzie się sprzeczała (za taką ją uważam). No, a poza tym... ciekawy jestem jak poradziłaby sobie z nauczycielami w gimnazjum z FNiN, no ale odradzałbym ją tam dorzucać. Byłbym wdzięczny rozwinięcia jej wątku i Felixa, ale to drugoplanowo.

    A w związku z Reginą... ciekawa postać. Nie powiem czy mi się podoba czy nie, ale na pewno chciałem, aby było jej więcej w tej książce... No cóż, zawiodłem się. Podoba mi się, że nie interesuje jej za bardzo to jak inni myślą o niej. Ma własny styl i tego się trzyma, może trochę przesadza, ale taka raczej jest. Oczywiście, nie można wyłączać układania tarota. Chyba będę musiał kupić karty i nauczyć się układania i jego zasad.

    Jeśli ktoś ma ochotę podjąć rozmowę na ten temat ze mną chętnie podzielę się swoją opinią na PW
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 07-01-10 o 16:56

  3. #13
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Laura jest tak średnio fajna, za to Regina jest super. Musi być w następnej części.
    PS
    Jestem na www.rafalkosik.com jako Jestem Hardkorem.
    //Jeden - spacje po znakach interpunkcyjnych, dwa - uzasadnienie. Trzy - 'P.S.' z wielkich liter i bez kropek//Klaudia
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 20-02-10 o 20:01

  4. #14
    Zaciekawiony FNiN Awatar Paulla
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Ja polubiłam (baaardzo) obie postaci, i byłabym bardzo rozczarowana, gdyby nie pojawiły się w kolejnej części.

    Laura jest typem fajnej, otwartej i sympatycznej dziewczyny. Jak to powiedział Procesor "Laura jest za prosta, zbyt zwykła... bez burdelu we łbie; nic ciekawego". Racja, ale i tak jest interesującą postacią. Gdyby p.Kosik zrobił z niej, np. punkównę (tak to się pisze?) to książka straciła by wiele, bo jeden oryginał wystarczy.

    No właśnie, to je jeszcze o Reginie.Rozwaliło mnie jej imię, ale postać naprawdę cool, chociaż czasami denerwująca. Wyrazista, mroczna i zdecydowana. Jedyne, co mam jej do zarzucenia to to, że czasami faktycznie przesadzała z tym gotyckim imagem. Nie odbierajcie tego jako bardziej oficjalną wersję "kolejna psycho", chodzi mi bardziej o to, że czasami po prostu warto się uśmiechnąć itp; nawet jeżeli jest się gothem. Zresztą, goth się nie uśmiecha, on obnaża kły. Dalej nie będę pisać, bo wyręczyli mnie poprzednicy .

    PS. A tak na marginesie FNiN_addict, to ("Goci i gotycyzm kojarzą mi się głównie z romantycznymi prądami powieści grozy, która pięknie kwitła w XIX wieku") to masz na myśli, np.Stokera albo Poe'go? W kazdym razie uważam podobnie...
    Ostatnio edytowane przez Paulla ; 08-01-10 o 18:52

  5. #15
    Zafascynowany FNiN Awatar Blondi
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    203

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Laura... Kogoś mi dla Felixa brakowało, myślałam jednak że będzie z Paulą, a tu : jednak pan Kosik wprowadził jakąś nową postać. Szkoda tylko że poznał ją na feriach - pewnie nie będą się często spotykać itp. itd.
    Ale powracając do tematu:
    Zdecydowanie bardziej polubiłam Laurę niż Reginę. Wszyscy goci mają u mnie wielkiego minusa. I znów się powtórzę pisząc, że przesadza z mrocznym image, ale z drugiej strony wprowadza do książki trochę mrooku ;P

    Miłość przychodzi sama, hę?

  6. #16
    Zaciekawiony FNiN Awatar TeddY
    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Ja zdecydowanie uwielbiam Laure... Była fajna, sympatyczna, otwarta... Oczywiście w dobrym znaczeniu tego słowa. Fajnie się ubierała... A ten elixir to tak... Jakby marzenie, wkońcu każdy ma do tego prawo.! Jak dla mnie idealana dziewczyna dla Felixa. Zresztą też w moim guście... Nie zgodze się, że była nudna... Interesowała się zjawiskami paranormalnymi... Miała pasje (to lubie). A, że była bezkompromisowa... To troszkę wkurza, ale da się starwić.

    A Regina.... Dziwna osoba, zdecydowanie charakter odrobinę psujący nastrój.
    Nie lubie gotów, punków, skinów itd. Więc Regina też ma u mnie minusa... Tym bardziej, że nawet jak na gooota... :p Miała za ostry imidż. ;d

    To chyba tyle.... Czyli w skrócie... Zgadzam się z przedmowczynią. xD.!
    What is it pursuit of happiness? It is fear. [...]
    Sydney Jones


    Piszę poprawnie po polsku!

  7. #17
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Ja o wiele bardziej wolę Laurę
    Regina przyprawia mnie o dreszcze brrr.
    Nie wiem czemu, ale nie przepadam za tą postacią. (Chociaż czasem nie jest taka zła.)
    Ale Laura jest extra
    Wesoła, otwarta, z bujną wyobraźnią.
    I zgadzam się z Tobą Teddy, to byłaby idealna dziewczyna dla Felixa.
    Mam nadzieję, że jej rola w tej serii się jeszcze nie zakończyła i Pan Kosik jeszcze o niej wspomni.

  8. #18
    Zaciekawiony FNiN Awatar bodex
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    19

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Wkurza mnie Regina; cały czas się popisuje, to przecież przez nią Nika była obrażona na Neta, a zresztą nic ważnego nie zrobiła. Laura za to jest w porządku, trochę nudna, ale jej historia o ćmamutach wcisnęła mię w fotel. 8- )
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 01-02-10 o 16:47 Powód: błędy ortograficzne

  9. #19
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Obie były mówiąc prosto, walnięte. Laura - niby spoko, miła sympatyczna, lata za Felixem etc., ale sprawiała takie wrażenie trochę oderwanej od rzeczywistości, a historia o ćmamutach nie była nawet śmieszna. No i szukała tego eliksiru nie wiadomo po jakiego grzyba.

    Reginę to ja taką znam... niby nie jest gotką, ale przeraża... Brrr, ostatnio jak na nią na lekcji spojrzałem, to okazało się, że ma czarny zeszyt, linijkę i ołówek (co do ołówka nie jestem pewien ). Masakra normalnie. Potrafi usiąść na schodach i gapić się w ścianę jak jakiś posąg, ogólnie jest straszna... Regina to takie cos podobnego, masakra normalnie, nie polubiłem tej postaci

  10. #20
    Zafascynowany FNiN Awatar zuxia
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Ogólnie polubiłam obydwie dziewczyny. Jedynie w Laurze nie podoba mi się to ściemnianie... ale ma fajne włosy.
    Regina też jest fajna. Wg mnie jej zachowanie jest trochę zabawne, a w tym, że szpanuje swoim stylem nie widzę niczego złego. Ymm... i mi niestety jej imię też kojarzy się z papierem toaletowym. xD

    I pytanko do Klaudii xd.. Czemu niby jak spadnie coś ciężkiego na Martensa to palce przytnie? Po pierwsze nie wszystkie Martensy mają metal w czubie, a po drugie wydawało mi się, że właśnie to trochę chroni przed tego typu wypadkami.. ale mogę się mylić, ponieważ mi nigdy nic takiego nie spadło na stopę.
    //Napisałam Ci na PM.//Klaudia
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 08-02-10 o 13:13


+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę