<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 117

Wątek: Laura i Regina

  1. #91
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Nie wiem co Wy z tymi włosami Czerwień nie musi być od razu zarąbiście waląca po oczach, może być nieco bardziej stonowana. Cusik w ten deseń na przykład: http://static.uroda.com/img/gallery/...q3ajj3a4l5.jpg (miałam inny obrazek, ale coś się ztentegesowało) Może się przyzwyczaiłam do czerwonych włosów, bo od paru miesięcy regularnie farbuję na czerwono koleżankę, ale wydaje mi się, że po prostu czerwony nie musi od razu dawać bardzo po oczach

    Chyba co do Laury i Reginy już mówiłam, że żadna z nich nie zrobiła na mnie specjalnego wrażenia i nieszczególnie oczekuję ich wątków w kolejnych częściach, niemniej jeśli się mają pojawić, to niech się pojawiają.
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 11-08-10 o 20:23
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  2. #92
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Jasti, mi się wydaje, że jak pan Kosik pisał o włosach Laury, to chyba dodał coś w stylu "jadowicie" albo coś w ten deser.
    Ale mi każdy kolor włosów pasuje.

    //Hm, być może //Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 11-08-10 o 21:26
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  3. #93
    Zainspirowany FNiN Awatar kicek00
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Ja mam w naszej klasie taką rudą koleżankę,wszystkie dziewczyny zazdroszczą jej włosów.

  4. #94
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Super, tyle mnie to interesuje...

    Gdzieś było w książce, jak już wspomniała FNiN_addict, że włosy Laury przypominały gumę do żucia. Co do takiego ciemniejszego czerwonego koloru, jaki zaprezentowała Jasti, ja nic nie mam.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  5. #95
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Cytat Zamieszczone przez Kubeczek Zobacz posta
    Od razu też było jasne, że Felix i ona będą parą. To było tak samo oczywiste, jak Net i Nika.
    Myślę, że będą. Felix miał już tyle dziewczyn które mu się podobały, i z żadną nie wyszło, to z Laurą wyjdzie. Ale, trzeba zauważyć, że Laura i Felix "dobrali się" bardziej na zasadzie że ona mu się podoba, on jej, a nie na zasadzie wspólnych tematów jak było z Paulą. Jeśli chodzi o wejście Laury do paczki: nie wejdzie raczej. Nie wiadomo gdzie dziewczyna mieszka, może być, że na drugim końcu polski. Wtedy może bardziej występować w rozmowach FNiN typu Net do Felixa "Jak tam Laura" itp. A nawet jeśli mieszka w Warszawie, to wydaje mi się, że będzie podobnie.
    PS. Jeśli chodzi o włosy: widziałam kiedyś babcię ufarbowaną na jasny błękit

  6. #96
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    A ja myślę, że pan Kosik utnie sprawę już na początku książki, Laura zapomni o Felixie albo on popełni jakąś gafę i będzie po znajomości. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby pan Kosik tak zrobił, w końcu po co pijawka, która się przyssie do superpaczki.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  7. #97
    Zaciekawiony FNiN Awatar login
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Laura wydaje się fajna, Regina... mniej

    Ta pierwsza myślała dosyć racjonalnie. Mimo słuchania opowieści półprzewodnika Bez humorów i strzelania fochodąsów. Uważnie obserwuje, jest ciekawa świata. Ma bardzo, bardzo duży plus. Po Nice jest moim zdaniem najfajniejsza. Nie chwaląc się koleżanka po przeczytaniu 3K powiedziała, że to wykapana ja
    Z wyjątkiem hobby.
    myślę, że mogłaby chodzić z Felixem, ale nie musi od razu być w paczce;D
    Ostatnio edytowane przez login ; 20-11-10 o 18:27

  8. #98
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Regina rządzi!!! Jej zachowanie, styl, ambicja (Królowa Mroku) i odzywki... Druga (po Nice) najlepsza postać w FNiN!

  9. #99
    Zaciekawiony FNiN Awatar Letha
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Laurę bardzo polubiłam, za charakter, opowieści i... wyróżnianie się z tłumu (nie tylko kolorem włosów).
    Regina - bardzo ciekawa postać. Troszkę mi się wydaje, że chce być... na siłę mroczna, ale to może tylko takie moje odczucia (swoją drogą, musiałam na nią zwrócić uwagę, bo kiedyś mówili na mnie "Mroczna pani" )... Mimo to uważam, że jest jak najbardziej OK

  10. #100
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Posty
    68

    Domyślnie Odp: Laura i Regina

    Laura- super! Naprawdę świetna, ciekawa i miła dziewczyna
    Regina- cóż... Jeśli mam być szczera, to niezbyt ją polubiłam... Szczególnie dlatego, że- potocznie mówiąc- ZARYWA?A do Neta... A poza tym na siłę się lansowała i ponad wszystko dbała o swój mroczny image- to moje zdanie

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę