<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8
Pokaż wyniki od 71 do 75 z 75
  1. #71
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Seks, dzieci mają dzieci itp.

    Na razie nie ogarniam o co chodzi. Prosiłabym o rozwinięcie/wyjaśnienie paru kwestii, to może uda mi się zrozumieć.
    1. "jestem strasznie na NIE, jeśli chodzi o osoby poniżej 20 roku życia" - na nie jeśli chodzi o seks, o posiadanie dzieci czy w jakim w ogóle kontekście?
    2. "(...) które mają życia." - ???
    3. "W ogóle do 24 - 25 powinno się wstrzymać z sprawami związanymi z macierzyństwem, bo przecież tak naprawdę nic się nie ma. Ani konkretnych planów na przyszłość, ani studiów. Trzeba znaleźć pracę, by potem jakkolwiek utrzymać rodzinę, a nie żyć w biedzie.." - Po trzech latach od ukończenia liceum możesz mieć licencjata, może i marne, ale zawsze to już studia wyższe. Poza tym nie trzeba studiować, żeby mieć pracę. Można nie ukończyć żadnej uczelni wyższej i zarabiać przyzwoite pieniądze...
    4. "Oglądając niektóre kreacje roczników poniżej '94 przerażam się, jak oni chodzą ubrani na niektóre imprezy okolicznościowe typu bal gimnazjalny. Widziałem, bo moja kuzynka była - i ubrani byli, jakby to była studniówka..." - Ciekawe, oceniasz ludzi od rocznika 94, bardzo ciekawe, może dlatego, że masz 19 lat. Bo siebie nie wrzucasz do jednego worka z nimi... Różni ludzie różnie chodzą ubrani na imprezy. Na mojej studniówce było sporo dziewczyn ubranych przesadnie - w różny sposób. Niektóre jakby były 30 lat starsze, niektóre jakby zeszły z pola, gdzie służyły jako strach na wróble, niektóre jak panny spod latarni. Ale było też pełno dziewczyn ubranych normalnie. Ładnie, brzydko, nieważne - kwestia gustu. Ale po prostu normalnie. Ocenianie wszystkich, bo ktośtam cośtam... Bez sensu. Ale swoją drogą, nie wiem do czego miała się w ogóle odnosić ta myśl, że ludzie ubierają się tak, a nie inaczej? Chodziło po prostu o to, że ludzie są głupi? Źle się ubierają, więc takim samym rozsądkiem mają się posłużyć uprawiając z kimś seks?
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  2. #72
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    75

    Domyślnie Odp: Seks, dzieci mają dzieci itp.

    To chore i nie mam zamiaru tego uzasadniać.
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 09-12-14 o 20:14

  3. #73
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Seks, dzieci mają dzieci itp.

    To chore i nie mam zmiaru tego uzasadniać
    Seks jest chory? Cholera! Wszyscy jesteśmy chorzy, Twoi rodzice też.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  4. #74
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Seks, dzieci mają dzieci itp.

    Cytat Zamieszczone przez ol@ Zobacz posta
    To chore i nie mam zamiaru tego uzasadniać.
    OLU PRZEKONAŁAŚ MNIE OD DZIŚ NIE UPRAWIAM SEKSU OKEJ? WYBACZ PRZEPRASZAM ZA MOJE GRZECHY
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  5. #75
    Zafascynowany FNiN Awatar Magix Slayer
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Seks, dzieci mają dzieci itp.

    Cytat Zamieszczone przez ol@ Zobacz posta
    To chore i nie mam zamiaru tego uzasadniać.
    W końcu głos logiki w tym całym lewackim jazgocie.
    Ach, św. Tomaszu z Akwinu, niech błogosławiona będzie twa spuścizna, od razu widać, że ol@ odwołuje się niejednoznacznie do heglizmu, polecam tego użytkownika. Taki właśnie powinien być wzór postów tego forum, mode przyklej to. Ol@ na moderatora!

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę