<

Zobacz wyniki ankiety: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej?

G³osuj±cych
130. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie
  • w±tek g³ówny

    57 43.85%
  • w±tek Felixa i Laury

    58 44.62%
  • inny w±tek

    15 11.54%
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Poka¿ wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    Zaciekawiony FNiN Awatar Alka123456789
    Do³±czy³
    Nov 2013
    P³eæ
    Posty
    13

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    Oczywi¶cie ze F i L

  2. #42
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Dec 2013
    P³eæ
    Posty
    21

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    pó³przewodnik na zamku w Lolkowie wymiata

  3. #43
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Andrzej
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    Hmmm, nie by³o mnie tu jeszcze, dziwne. Akurat koñczê po raz kolejny czytaæ 3K, wiêc mo¿na wypisaæ, co mi siê podoba³o.

    Po pierwsze, ¶wietne umiejscowienie fabu³y - luty, ferie, Sudety, ma³y górski pensjonacik. Bardzo fajne wyrwanie siê z dusznych opisów zurbanizowanych, zgie³ku i t³oku - cisza, wiatr, góry - w sam raz na budowanie napiêcia. Wprawdzie zabrak³o mi tam ¶niegu i wiêkszych tajemnic (bo Sudety to jedna wielka tajemnica), ale i tak by³o bardzo dobrze.

    Po drugie, Kosik wysili³ siê i wykreowa³ nowych bohaterów. Mo¿e nie s± oni jakimi¶ superskomplikowanymi postaciami, ale mimo to, cieszy obranie trudniejszej drogi i stworzenie czego¶ nowego, co mog³o (niestety, tylko mog³o) byæ nadziej± na jak±¶ zmianê w±tków. Bardzo fajny pomys³ z Laur± i Regin±, do których ewidentnie siê przy³o¿ono.

    Po trzecie, w±tek konkurencyjnej paczki. Nie ukrywam, ¿e po raz kolejny sobie my¶lê, ¿e fajnie by³oby, gdyby powsta³o opowiadanie o Kindze, Patryku i Adrianie, bo od ponad piêciu lat ten temat mnie intryguje. Kim s±, sk±d siê wziêli, dla kogo pracuj±. Mam równie¿ nadziejê, ¿e Kosik kiedy¶ do tego tematu wróci.

    Po czwarte, ¶wietny pomys³ z kuzynkami i Hansem, przemycenie trudnej powojennej przesz³o¶ci na tzw. ziemiach odzyskanych, ciekawa intryga, w±tek z Maszyn± i zmianami - co¶, co nie pozwoli³o Czytelnikom do dzi¶ zapomnieæ o tej czê¶ci.

    Wiêcej plusów na pewno by siê znalaz³o, gdybym siê d³u¿ej zastanowi³.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. L±duje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wie¿a ka¿e mu ko³owaæ do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje siê, ¿e nie wie, w któr± to stronê. Wie¿a t³umaczy mu drogê, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koñcz±c pytaniem: Nigdy nie by³e¶ we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: By³em, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co¶ zrzuca³em i nie l±dowa³em tutaj.

  4. #44
    Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Do³±czy³
    Feb 2014
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    109

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    Mi siê podoba³ w±tek Felixa i Laury z tego¿ powodu, i¿ jak czyta³em ten tom 1 raz, mia³em cich± nadziejê, ¿e Felix w koñcu znajdzie dziewczynê. No i proszê!
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 06-02-15 o 23:11

  5. #45
    Masz barna! Awatar Isaa
    Do³±czy³
    Feb 2013
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    Cytat Zamieszczone przez nono99 Zobacz posta
    jak czyta³em ten tom 1 raz, mia³em cich± nadziejê, ¿e Felix w koñcu znajdzie dziewczynê.
    Akurat czytaj±c pierwszy tom (oczywi¶cie po raz enty, nie za pierwszym razem) mia³am takie wra¿enie, ¿e Kosik chce, ¿eby Felix by³ z Nik±. Chyba, ¿e GNL czyta³e¶ jako tom który¶ z kolei, po czê¶ciach, w których Nika jest z Netem, to mog³e¶ mieæ takie... nadzieje.
    Ostatnio edytowane przez Isaa ; 07-02-15 o 18:45

  6. #46
    Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Do³±czy³
    Feb 2014
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    109

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    No i odgad³a¶, bo nie czyta³em niestety serii FNiN po kolei :/

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê